Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » HESLO DNE:

HESLO DNE:

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 12.04.2006 23:58:38

Když nám to červenec a srpen nezkazí, tak bude letos pěkná zima.

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 155390,27 km
Minulý měsíc 799 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 13.04.2006 15:40:05

[quote=Lubos M]Když nám to červenec a srpen nezkazí, tak bude letos pěkná zima.[/quote] Jen to Luboši nezakřikni, aby mě v sobotu v Bakově (1/2 marathon) a tobě v té Šárce v pondělí (25km) nebylo ještě pořádně horko. Asi se stanu pověrčivým, takže moje heslo by mohlo znít: „Kde poběžím, tam bude horko!“

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 13.04.2006 16:13:00

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Lubos M]Když nám to červenec a srpen nezkazí, tak bude letos pěkná zima.[/quote] Jen to Luboši nezakřikni, aby mě v sobotu v Bakově (1/2 marathon) a tobě v té Šárce v pondělí (25km) nebylo ještě pořádně horko. Asi se stanu pověrčivým, takže moje heslo by mohlo znít: „Kde poběžím, tam bude horko!“[/quote] Jenže já to právě zakřiknout chci, čím větší horko, tím líp pro mě. Tobě samozřejmě přeju co největší zimu. Možná v pondělí ani nepoběžím, v úterý jsem v té zimě běhal úseky a zas nějaký svalový problém, tentokrát stehno. Snad to nebude vážný a nebude to mít větší vliv, ale radši dávám pár dní pauzu. Jak se ti osvědčuje ten sprej? Nedávno po mě zas vyjel(přitom sem jen vyklusával),ten­tokrát už hodně velkej pes, vypadal na nějaký bojovější plemeno(tekly mu sliny, když cenil zuby), majitel měl dva, samozřejmě bez vodítka a bez košíku, naštěstí nekous, ale letos už to byl třetí útok, předtím nikdy nic, žádný problémy a teď je to pořád..Ač mám psi rád, asi si sprej pořídím, kdyby bylo nejhůř. Můžeš doporučit ńákou značku a prodejnu, kde to koupit? Ale chci něco, co psa fakt na 100% odradí a ne aby ho to jen ještě víc podráždilo. Tenhle poslední vypadal, že ho jen tak obyčejný sprej nezastaví.

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.