Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Začátečník a možná zbytečně moc dobré boty???

Začátečník a možná zbytečně moc dobré boty???

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Robbik muž 06.03.2009 01:48:25

Tak jsem začal zase běhat. Začátečník, ikdyž ne tak úplně… Běhal jsem před 20 lety na škole, dokonce i závody za školu na 1500m, orienťák kde jsem byl druhý z celé školy apod. Před asi 12 lety opět pravidelný běh, několikrát týdně 5–8 km. Potom konec, deset let posilovna a k tomu MTB. Takže antisportovec zrovna nejsem. Nyní je mi 35, měřím 178 a vážím 90 ale času vzhledem k práci je málo a na běhání ho zase tak moc potřeba není. Běhal jsem i loni pár měsíců. Teď jsme s koncem zimy koupil pořádné boty. Běhám zhruba 3× týdně, 2 – 5 km, takže do 2Okm týdně, asfalt a zpev.cesty. mám neutrální došlap s velmi mírnou supinací a chtěl jsem koupit Mizuno Wave Rider. Neměli, zato ale měli Mizuno Wave Precision 9 za 1990,– tak jsem je vzal. Bota parádní, lehká, pohodlná… jenže teď čtu že je to bota v podstate závodní a tak nevím jestli není pro mě zbytečná, respektive spíše nevhodná?????

p.s. Jinak používám Suunto T4 a treéninky plánuji podle couch systému tohoto přístroje a je to paráda!!!

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 06.03.2009 07:36:45

Ahoj, nejsem tedy odborní na boty. Ale závodní boty na trénink nejsou vhodné. Jsou lehké, ale zase nemají tak dobré odpružení. Není tedy zbytečná, ale spíš méně vhodná. Na hlavn í stránce klikni na hoře na Boty a pro představu si můžeš vybrat. Jinakm s obucí je to věda. JKá běhám rok a půl a pořád jsem tu svojí nenašel. Martin

avatar

Bratislava

Celkem 78591 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:21:58 (2009)

Pranjal muž 06.03.2009 13:58:33

Podstatne je, ako sa v nich cítiš. Keď sa ti v nich dobre behá, kašli na to, čo píšu výrobci. Medzi Wave Precision a Wave Rider nie je zase až taký rozdiel. Myslím si, že pri objemoch ktoré beháš sú vhodné. Tu je niečo o nich: http://www.shoeguide.co.uk/…-mens-2008-6

avatar

Robbik muž 08.03.2009 03:05:38

mno, po třech trenincich jsem spokojeny, pocit ok, takze to necham jak to je. rozhodne ted nepujdu koupit dalsi, za dva az tri mesice mozna… diky za nazory

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.