Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » ploche nohy do O - pronace nebo supinace?

ploche nohy do O - pronace nebo supinace?

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Robbik muž 02.04.2009 21:20:42

tak nevim co si mam o tom myslet, ale mam ploche nohy (i podle mereni na tom pristroji co se na nej stoupne) ale zaroven mam nohy do O a podle starsich bot mam supinaci coz se ale moc neslucuje s tim co se o tom pise jinde. Pro ploche nohy bych mel mit pronaci. sakra jak to zjistit kdyz bych si chtel byt jisty jake boty jsou ty spravne? http://www.youcanbefit.com/…h%20Type.jpg

avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 03.04.2009 13:13:24

Musíš to brát s rezervou, je to relativně zjednodušené. Neplatí to úplně pro každého. Já osobně mám mírnější pronaci a přitom mám nohy do O a o mých chodidlech se nedá vyloženě říct, že jsou plochá. Zkrátka jsme každý jedinečný. :)

Něco o tom najdeš taky tady: http://zdravi.idnes.cz/…vy-sport.asp

avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 29.06.2009 20:28:07

Napojuji se na toto postarší vlákno s dotazem stran silničních botek. Chtěla bych si pořídit dobré nové, ale nemám žádné zkušenosti s výběrem a nechci koupit bez porady s odborníky. Bohužel se nejsem schopna dostat v dohledné době do Prahy, nevíte někdo kde v Brně mají možnost změřit došlap a opravdu odborně poradit? Mám nohy mírně do O a plochou klenbu, navíc pravou nohu nějak prapodivně v koleni vtáčím a u kotníku vytáčím z toho mě to koleno z vnější strany pobolívá zvlášť po větší zátěži.

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 29.06.2009 21:15:34

Netuším, nejsem z Brna. Možná bych se zkusil zeptat podiatra Havrdy, jestli neví kde mají Footscan – www.medsport.cz Rozbor došlapu by měl dělat i jedna síť sportovních prodejne – ???Sportisimo, Intersport??? Nebo se zkus zeptat tady: www.preditest.cz. Je to zastoupení Footscanu pro ČR. Ti budou vědět, kde je mají. S prodejnou ti neporadím už bohužel vůbec.

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 30.06.2009 16:15:45

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 30.06.2009 16:27:00

[quote=Robbik]tak nevim co si mam o tom myslet, ale mam ploche nohy (i podle mereni na tom pristroji co se na nej stoupne) ale zaroven mam nohy do O a podle starsich bot mam supinaci coz se ale moc neslucuje s tim co se o tom pise jinde. Pro ploche nohy bych mel mit pronaci. sakra jak to zjistit kdyz bych si chtel byt jisty jake boty jsou ty spravne? http://www.youcanbefit.com/…h%20Type.jpg[/quote] Já mám taky nohy mírné do O a přitom mám příčně ploché nohy druhého stupně, nosím specielní ortopedické vložky. Přitom na stopě po došlapu to vůbec neni znát. Zjistil mi to ortopéd.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.