Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Kulhám, bolí mě kotník a nárt

Kulhám, bolí mě kotník a nárt

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 230 km
Minulý měsíc 0 km

Multimotyl muž 19.05.2009 07:32:08

Včera jsem běžel náročnějším terénem (velké kamení, rozježděné polní cesty) a když jsem dorazil domů, tak to trošku pobolívalo. Dneska už nemůžu normálně chodit a kulhám jak pirát. A při některých pohybech pravou nohou to bolí v kotníku jak ďas.

Mám s tím jít k doktorovi? Pokud se moc nehýbu, tak to vlastně ani moc nebolí, ale běda jak budu muset opustit kancl.

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 19.05.2009 07:59:45

Mě bolel kotník po PIMU. Začal jsem ho cítit ještě před desátým km. Možná ty kostky, špatně jsem došlápl. Nevím. U mě to byly asi šlachy, po dni volna jsem začal normálně běhat. Sice to bolelo, ale vždy po doběhu jsem si připadal lépe. Ještě dnes je trochu citlivější. Jít k doktorovi? Pokud na to máš čas, asi tím nic nezkazíš. Martin

avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 20.05.2009 13:19:19

Taky mě po Praze bolel kotník a vnitřní „hrana“ chodidla, z Prahy jsem odkulhala…pokud to není výron, nikde sis nohu vyloženě nepohmoždil..zkus priessnitz/snad jsem to napsala správně/, nedám na něj dopusit..za dva dny bylo po bolesti, před tím masáže, masti , protahování.. týden a nic nepomohlo..Jen pro osvěžení paměti …studený mokrý hadr na to igelit a na to suchou hřejivou látku/ frote, vlna../Nic tím nezkazíš.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.