Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Literatura a film » Časopis "Běhej", existuje ještě?

Časopis "Běhej", existuje ještě?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Štěchovice

freedom muž 30.05.2009 22:00:01

Zdravím,

v březnu jsem si zaplatil předplatné čas Běhej. Přišlo mi číslo únor-březen, následující duben-květen již nikoliv. Dvakrát jsem již psal email do redakce, že jsem dané číslo neobdržel, ale bez jakékoliv odezvy. Bohužel jsem zjistil, že ani v časopise není uvedené žádné tel. číslo, kam bych mohl zavolat. A na mé emaily mi nikdo do teď neodpověděl.

Nechce se mi věřit že bych takto „lacině“ přišel o 354 Kč :-(

Věřím že jde jen o nedorozumnění, ale už nevím kam bych mohl napsat nebo zavolat.

Dik.

Fr.

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 30.05.2009 22:40:34

Dobrý den, nevím, na jaké adrese jste chybějící dubnové číslo urgoval, ale ani na mail redakce@behej.com, ani na správnější casopis@behej.com, ani na žádnou jinou jsme nic od vás neobdrželi. Nicméně chybějící číslo pošleme znovu. Další číslo vychází 12.června a právě finišujeme s pracemi.

avatar

Štěchovice

freedom muž 31.05.2009 20:18:23

Dobry den,

jeste dnes se mi ozvala Vase kolegyne Tereza a prislibila napravu. Moje puvodni emaily poslane prave na Vami zminovane adresy se pravdepodobne nekam zatoulaly.

Dekuji.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.