Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Běhání s kočárkem

Běhání s kočárkem

Nalezené položky: 27 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Šimonovice-Minkovice

maraton: 3:11:41 (2007)

Raf muž 09.06.2009 22:31:09

Máte někdo zkušenosti s běháním s kočárkem? Jaké nářadí (Croozer, Maxicosi či jiný model) používáte?

Konkrétně hledám vhodný kočárek pro napůl asfalt napůl šotolinu, tzn. který zvládně přejte i malé kořeny na trase.

avatar

Praha, Ďábličák

Celkem 19097 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:55 (2009)
půlmaraton: 1:20:36 (2010)
maraton: 2:56:52 (2009)

dvorka muž 10.06.2009 00:04:48

Ahoj! Já jsem běhal s obyčejným kočarkem z Polska za 3000. Naběhal jsem s ním kolem 300km, celkem vydržel něco přes tisícovku a pak se odporoučel :) Pro mě bylo důležité, aby byl stabilní (byla to čtyřkolka bez natáčecích kol) a aby měl nafukovací kolečka. Ten náš měl dokonce i pérování. Prima byla taky přehazovací rukojeť (kvůli sluníčku a větru). Vzpomínám na to moc rád – začali jsme ve dvou měsících, vyráželi jsme na dopolední spaní, obvykle jsme dali něco přes 10km, v kočárku jsem vezl občerstvení pro oba, pláštěnku, lepení a duši (asi třikrát jsem píchnul). Pro kontrolu jsem na něm měl přimontovaný tacháč.

[img]http://lh4­.ggpht.com/_NE­yLyUK4PRM/Sgu_I­y953XI/AAAAAA­AAGBg/5Qi9suq2×­h0/s640/P8270001­.JPG[/img]

Motto: Nike Lunaracer '08/Nike Vomero 2/Mizuno WaveRider 13/Newton Sir Isaac ~ tryskáče/výlety/pás/zábava
avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 10.06.2009 09:29:56

čtyřkolka je lepší? já sem právě do budoucna uvažoval´o něčem jako je croozer http://www.detske-voziky.cz/index.php?…

to mě připadá i rychlejší. ale přejíždět s tím kořeny to nevim nevim.

avatar

Praha 4

karolína žena 10.06.2009 11:35:04

My máme výborný zkušenosti s croozrem – na běhání jsem raději volila asfalt a rovinu,ale i štěrkové cesty,nebo lesní ale bez kořenů…jde o to jak rychle se utíká :-)......využíváme ho i na kolo,běžky,in­lajny..nakonec i na nákup (má docela velký úložný prostor......Pou­žíváme ho od 1měsíce pořád (teď 2 a 5měs)…odpružený sice moc není,na to je lepší chariot,který je i lehčí …záleží na finančních možnostech :-))..........jinak jako "civilní " kočárek máme ještě chicco runner (asi z 5.ruky – možná se už ani nevyrábí) – je to sporťák,lehký,sklad­ný,velká kola,trojkolka napevno,ale nemá např síťku proti hmyzu,pláštěnku napevno…ale běhat se s ním dá taky :-))

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.06.2009 14:06:39

Behame s kocikom BOB Ironman, cca za $300. U nas v Europe som ho pod 20 tisic nevidel… Vynikajuci, rychly a dobre ovladatelny. Nasa mala v nom tiez lubi spat na terase, takze najde si vyuzitie aj mimo behania. Absolvoval som s nim aj 1 pretek a da sa s nim bezat aj pod 4min/km (ovsem po rovine). Nerovnosti zvlada OK, ale treba mat na pamati, ze dieta z toho natriasania nemusi byt nadsene. Je lahucky, trojkolesovy s nafukovacimi pneumatikami. Neda sa pouzit na bicykel – bol specialne vyrobeny iba na beh. Odporucam kupit na internete – cenovo a kvalitativne nema moc konkurencie.

avatar

Šimonovice-Minkovice

maraton: 3:11:41 (2007)

Raf muž 11.06.2009 10:40:48

Jak vidím, běhat se dá úplně s čímkoliv :-)

Zvažuji spíše trojkolku, z tipů se rozhodnu mezi Croozerem a BOBem (vypadá hodně zajímavě: http://www.mysimon.com/…Ironman.html)

Hodně se mi zalíbil nápad s tachometrem, konečně přesné měření a ne jen tipování …

Díky, v září pošlu první hodnocení

avatar

Šimonovice-Minkovice

maraton: 3:11:41 (2007)

Raf muž 11.06.2009 10:46:14

Přidávám ještě odkaz na srovnání Croozer a Chariot se spoustou vychytávek, hlavně pro cyklisty: http://www.velofiala.cz/…zer_tipy.htm

avatar

Celkem 2619 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:22 (2007)
půlmaraton: 1:31:53 (2007)
maraton: 3:39:42 (2008)

doit42 muž 11.06.2009 12:42:31

Já běhám s Croozrem – a v mírném terénu (Krčský les) to není problém. Pořídil jsem si k němu sedačku (malé byly 2 měsíce) a polštářek, aby jí tolik nepadala hlava.

BOB Ironman vypadá taky zajímavě. Škoda, že jsem o něm tenkrát nevěděl. Ale nakonec jsem rád, že můžů Croozer příležitostně zapojit i za kolo.

Motto: Život je otázkou priorit.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 12.06.2009 08:32:07

Aj Croozer aj Chariot neboli povodne bezecke kociky, to sa vyvinulo az obkukanim vychytavok z americkeho trhu, ktore vdaka multifunkcnosti tychto dvoch ani nie su dobre skopirovane… Oba menovane su predovsetkym zavesne kociky. Ak chce niekto s kocikom iba behat, odporucam BoB Ironman. Cenovo su tiez neporovnatelne, to je vsak vada predrazeneho europskeho trhu a lenivosti spotrebitelov odmietnut nakup tovaru o 30–90% ponukaneho nad rozumnu cenu. Vedenie jogger stroller, vaha, drzanie stopy, odpruzenie a zotrvacnost su uzasne. Stabilita je super a najma sa daju pri nom zdvihat kolena a bezat aj rychlo, ak ma clovek energiu a chut. Sedatko/lehatko je polohovatelne a moze sa pouzit aj pre najmensie deti bez pouzitia sedacky. Pre vcsie deti je samostatna poloha. Bezal som s nim aj po hlbsom snehu, po blate, vode.. a dalo sa, aj ked to nebolo najlahsie, ale komu sa lahko bezi v snehu (naviac s kocikom). Kvalita prevedenia je bez vady, po roku zatial ziadne opotrebenie, rucna brzda je spolahliva a umiestnena tam, kde ma byt (narozdiel od inych znaciek), nozna je samozrejmostou, ale vyuzitie je aj tak len na parking. Ono sa to nezda, ale pri zbehu z kopca, je rucna brzda podstatna vec, ak Vam zalezi na bezpecnosti dietata (co vlastne ani nie je otazka, ale samozrejmost). Odporucam dokupit „bug shield“ (proti hmyzu, a inej havedi – ma aj SF 30, co nie na zahodenie a dobre tieni, pricom je cez neho stale vidiet a prudi cerstvy vzduch), pripadne dokupit aj „weather shield“ (do dazda, snehu a inej sloty), tych 60 dolarov navyse zato stoja.

avatar

Kuřim

Celkem 608 km
Minulý měsíc 0 km

katkatajovska žena 13.06.2009 00:10:04

Tak ještě jsem tu narazila na tento článek – [url]http://www­.behej.com/2008090­201-beh-a-zeny-jak-trenovat-s-rocnim-batoletem.html[/ur­l], jedná se o český výrobek zvaný Kozlík, je možnost si ho i někde vypůjčit, asi před půlrokem jsem to řešila. Primárně je to určené pro cyklistiku, ale má to i přídavné kolečko pro běhání.

Motto: Dnešní mládež je hrozná, ale nejhorší je, že už k ní nepatříme :P
avatar

Ostřetín

10 km: 0:40:01 (2007)
půlmaraton: 1:27:06 (2008)
maraton: 3:05:18 (2012)

Lobino muž 13.06.2009 11:52:01

Nemá někdo zkušenost s objednáním BOBa z nějakýho americkýho e-shopu? Třeba jak dlouho to trvá, nebo jaký jsou náklady na přepravu?

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 01.10.2012 18:45:24

Ozivuji tema, abychom s Jizi nespamovaly do pochlubme se. Muzete se samozrejme pridat i dalsi :-).

Jinak ja beham s Croozer kid for 1, pouzivam ho i jako bezny kocarek a za kolo.

Zatim zjisteno:

plus: velky ulozny prostor, dobre manevrovatelny

minus: hlavne vyska rukojeti, ktera neni delana na trpasliky, ale uz jsem si celkem zvykla

Pro Jizi: ja beham ve Stodulkach po central parku, ale budeme se brzy stehovat na par let do Drazdan…

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

půlmaraton: 1:36:36 (2015)
maraton: 3:36:36 (2015)

Pavča14 žena 01.10.2012 20:33:25

Ahoj, já jsem se taky chystala nějakou dobu obnovit toto téma. Běhám s chariotem cougar. Dlouho jsem se rozmýšlela a pak dlouho přesvědčovala manžela, že ho strašně moc potřebujeme:-) Jsem docela spokojená, je lehoučký, ovládá se perfektně, velikost úložného prostoru vyhovuje, jednoduše se skládá. Taky s ním jezdím jako s kočárem a za kolem. Nevýhodou je hlavně cena. Až po vyndání miminovníku jsem zjistila, že není vyřešená opora hlavy, taky se trochu bojím protržení boční slídy a chvíli mi trvalo, než jsem našla trik jak upevnit přední kolo aby nezatáčelo. Běhám s ním hlavně po asfaltu. Říkám si, jak moc mě asi zpomaluje. Přijde mi, že moc ne, ale doufám že hodně:-)

avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 01.10.2012 21:09:02

>> dees, 01. 10. 2012 18:45:24

Super! Přesně nějakou takovou diskusi jsem měla na mysli :-)

Takže máte na princeznu dokoupenou tu novorozeneckou vložku? Nebo je možný dát do Croozeru úplnýho trpaslíka?

Já mám z druhý ruky RedCastle SportJogg, bohužel už tenhle model nevyrábí, novej se dá koupit akorát Shop and Jogg a ten mi teda přijde jako takovej podivnej hybrid. Po vozíku jsem ani nijak zvlášť nekoukala, neb jsem už delší dobu žel bohu bez kola a na brusle si stoupnu jen v sebeobraně. RC mi uchvátil tím, že na rozdíl od většiny běžeckej kočárů měl kromě sportovní verze i klasickou hlubokou korbu, takže jsem s ním mohla běhat hned – to bylo Madlence tak pět měsíců… Původně koupený kočár putoval k rodičům (aspoň ho nemusíme furt tahat jak kočka koťata) a taky mám jen tenhle. Je fakt, že na přepravu MHD, případně pohyb po městě, to fakt není – Madlenka je ale zároveň totálně nekočárkový dítě, vydrží v něm v bdělým stavu půl hodiny max, pak chce nosit – což mi nevadí, nosíme od narození a mně to zatím vyhovuje… trochu se děsím, co bude, až v kočáru nebude chtít být a obávám se, že bude s běháním v takový míře, v jaký ho můžu provozovat (a taky poprvý v životě provozuju) konec…

Plivání dudlíku je otravný, strašně otravný. Otravný je i zacvakávání jazyka do opačnýho konce klipu, na kterým drží (to je teď Madlenčina oblíbená činnost). Ale prozatím maximální iritace nastává ve chvíli, kdy dudák putuje z kočáru ladným obloukem za ryčného bác! Takže s sebou vozím ještě flašku s vodou, protože oplachovat dudlík v ionťáku mi nepřijde úplně košer…

Běháš ve Stodůlkách s kočárem jediná? Já jsem tu dost za bílou vránu, občas mají lidi potřebu to komentovat (nahlas, hodně nahlas, tlačím koneckonců jen spící dítě, že… grr (je ze mě děsně nesnášenlivá osoba – ona je M. extrémně nespavá, nikdy bych nevěřila, že můžu rok nespat dýl jak tři hodiny v kuse a být ještě naživu… můžu – a všechny hlučící osoby a štěkající psi bych hladila, až bych je vyhladila… pardon)), občas jen civí tak, že bych se skoro bála, že jim vypadnou oči a co pak budou chudáci dělat, že… jednou jsem zkusila běžet s kočárem bosa, to byla teprve šou… Ale jsou i lidi, kteří se uznale usmívají, běžci a občas i cyklisti, co ukazujou zvednutej palec – a to vždycky hrozně potěší 8-)

Jsem zvědavá, co budeš říkat na Drážďany, jestli to tam bude jiný – nějak mám u nás pocit, že má spousta ženských nějakej blok s kočárem běhat – na inliny ještě jo, za kolo taky, ale běžet… Přitom mám i dost kamarádek, co se stěžují, že na cvičení není čas a prostor a tohle je taková zn. ideál – strčím unavený dítě do kočáru, nemusím se s ním courat, což mě k smrti nebaví, ona se vyspí, já si šlehnu denní dávku endorfinů a jedeme dál – akorát je teda blbý, že se tím připravím o jedinou hodinu, hodinu a půl klidu, co bych jinak přes den měla… Tys psala, že se s panenkou tak často nedostaneš – ona blbě spí přes den? Nebo ji to v kočáru neba? M. naštěstí většinou – když probzukne blbě brzo (třeba po půl hodině), vydrží ještě tak třicet minut regulérně hybernovat – čučí do blba a mlčí, pak se probere, spustí a je čas směřovat pronto k domovu…

avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 01.10.2012 21:09:35

(to je elaborát… pardon)

avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 01.10.2012 21:14:12

>> Pavča14, 01. 10. 2012 20:33:25

:-) jéé, miminovník, to je ono (mimochodem, krásný slovo!). Na Charioty jsem si zaslintala a nechala si zajít chuť (vždycky, když ho u někoho vidím, závidím, vypadají božsky – i dvouchariot je skoro stejně širokej, jako můj RC, že je kratší asi psát nemusím)… A jasně, že zpomalujou – a zvedaj tepovku – když dostanu propustku a můžu jít sama, bývám zhruba o 30–45 vteřin na km rychlejší a tepy mám v průměru o deset nižší ;-) Štěrk a lesní cesty v pomalejším tempu kolem 6:54/km kočár jakš takš zvládá, ale taky jsem většinu času přibitá k asfaltu… kde běháš?

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 02.10.2012 08:35:02

Jasne, mam do Croozeru taky miminkovnik. Moje panenka mela vcera 4 mesice, takze jsme fakt mrnavy :-). Poprve jsme bezela 9 tydnu po porodu, i kdyz trochu se sebezaprenim, protoze tech prvnich 10 tydnu kdyz mi Dorotka dala 5 hodin spanku denne, tak jsem byla stastna jak blecha, nekdy to taky byly jen 2 hodiny a jeste ne v kuse :-(. Dorotka je extremni nespavec, hlavne chce spat zejmena u me v naruci, postylku dost ignoruje, takze kocar taky. Dost nosim v satku.

V kocaru je klidna, kdyz nesviti slunicko a muze cucet ven, jinak sice uplne nerve, ale spis tak porad knuci, dudlik to dost zlepsuje.

Co se reakci okoli tyce, slovni jsem jeste nezazila, par pozdvizenych oboci ci nevericnych krouceni hlavou, ale vetsinou se lidi usmivaj.

Jinak natrenuju dost pres den, mala je furt na ruce, jak ji odlozim, tak rev, i doma vydrzi v klidu maximalne par minut a to jeste ne denne (i kdyz ted byla 3 dny lepsi, tak treba uz trochu dospiva). Nestiham se najist, vycurat, vycistit zuby – no proste dovolena :-). Ale beru to sportovne.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 02.10.2012 20:45:29

>> dees, 02. 10. 2012 08:35:02

A sakra… Rozumím ti, ani nevíš jak, i kdybych tě upřímně radši jen nezasvěceně politovala :-/ Moc držím palce, aby se to co nejdřív srovnalo. Madlenka je jako Dorotka přes kopírák – je teda fakt, že přes den to ještě jakš takš šlo, ale večer jsem uspávala houpáním na ruce – třeba i hodinu, v noci jsme houpali taky jak blbí, po třetím měsíci, kdy se podle chytrých knížek měla začít srovnávat, se to ještě zhoršilo – začala se budit kolem čtvrtý ráno a chtěla vstávat. Takže jsem v mrazech na balkoně uhoupávala v kočáru, v mínus dvaceti kočár balila do třech vrstev dek a čekala, kdy na nás někdo zavolá sociálku… Hodně nám pomohla hacka – máte? M. v ní nakonec spala až do sedmýho nebo osmýho měsíce, kdy začala chtít chrnět na břiše a to v ní jaksi nešlo… V krásný dřevěný funglnový postýlce spí kocour, M. se přesunula do postýlky cestovní, ve který k dnešnímu dni pořád ještě spí v novorozeneckým patře, protože s ním jde houpat (a pořád ještě chce dost často vstávat uprostřed noci) – po tom roce ti můžu upřímně říct, že když mi někdo vykládá, jak jejich minimimi spí deset, dvanáct hodin v kuse, nebo jaká je to tragédie, že k němu musej jednou za noc vstávat, nevím, jestli mám brečet, křičet nebo se jen hystericky smát… ale ony z toho vyrostou, já si furt říkám, že je to jenom období, je to jenom období…

Croozer má nějakou sluneční clonu? Asi jo, ne?

avatar

půlmaraton: 1:36:36 (2015)
maraton: 3:36:36 (2015)

Pavča14 žena 02.10.2012 21:18:00

Ahoj holky, to s tím spaním Vám nezávidím. Vojtovi je teď 10,5 měsíce a momentálně k němu vstávám jednou a kojím, ale to jenom proto, aby ráno nevstával brzo. Je to takový postelový povaleč (no prostě chlap:-)). Ze začátku to taky nebylo úplně růžové. Stabilizoval se někdy kolem 3. měsíce a od 4. spí sám v pokojíčku a sám usíná. Nebudu Vás provokovat, ale určitě se to brzo zlepší, držím palce. Po porodu jsem měla strašný pocit nesvobody. S tím mi dost pomohl vozík, protože jsem přestala být závislá na tom, jestli mi Vojtu někdo pohlídá. Kupovali jsme ho až kolem 5. měsíce a líbilo se mu v něm. Měl najednou super výhled. Když náhodou kňučí, tak taky pomůže dudlík. Běhám s ním většinou kolem 10 km, teď jsem zkoušela i 15 a byl v pohodě. Víc ho baví mírný terén, když to trochu drncá, je ale pak dost špinavý, protože od kolečka to lítá víc než od kola s blatníkem. Radši teda běhám po asfaltu na cyklostezce u Labe. Jsem z Pardubic. Ještě jsem nikoho běžícího s vozíkem nepotkala, jen bruslaře a cyklisty. Většinou se lidi usmívají a jedna běžkyně mi řekla, že mě obdivuje :-). Jak už jsem psala, s vozíkem jsem spokojená. Ta cena je hodně vysoká, je dokonce dražší než naše auto (máme starší felicii:-)) a když se na ni někdo zeptá, tak se skoro stydím. Ségra má Kozlíka. Taky není špatný, měla ale dost problémy se seřízením a teď jsem koukala na cenu a je skoro dražší než chariot.

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 03.10.2012 09:02:06

>> Jizi, 02. 10. 2012 20:45:29

Ono ty deti maj zrejme vzdycky nejake obdobi :-). Myslim, ze jsme na tom lip nez vy, Dorca po tom 10. tydnu celkem pochopila den a noc, obcas sice po nocnim kojeni 2 hodiny cuci a chtela by si hrat (na coz ve 2 v noci pochopitelne nemam naladu), ale vetsinou pak vstavame okolo 7. Jenze brzy zacnou rust zuby:-|…, tak bude asi utrum.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 03.10.2012 13:09:38

>> Jizi, 02. 10. 2012 20:45:29

Croozer má nějakou sluneční clonu? Asi jo, ne?

Nema, tudiz jsem vyvinula dumyslny plinkovy system, ktery malou nicmene mirne irituje :-)

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 04.10.2012 11:15:35

>> Pavča14, 02. 10. 2012 21:18:00

Tu nesvobodu naprosto chapu, ja byla tak nejak vnitrne smirena, ze prvni pul rok neudelam nic, slabsi je, ze je dalsi pulrok za nami a situace je furt stejna… takze to, ze muzu aspon behat, je pro me obrovska uleva. (Ted to zni asi hrozne, ja bych nemenila, jen je to proste vycerpavajici)

>> dees, 03. 10. 2012 13:09:38

To bych cekala, ze bude mit nejakou roletku nebo tak… Na sportovni variante RC slunecni clona je, jinak by nebyl vetsinu casu pouzitelnej… A zuby – to muze a nemusi prijit za chvili – M vyrostly obe spodni jednicky naraz az na prelomu cervna, cervence a dalsi pet naraz pred trema nedelema :-) takze treba budete mit par mesicu klid

mimochodem – vozite s sebou lepeni? Nahradni dusi? nebo spolihate na to, ze byste kdyztak nejak domu dodrncaly? Ja mam akorat pumpicku a zbytek doma…

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 04.10.2012 12:04:48

>> Jizi, 04. 10. 2012 11:15:35

Ja nevozim nic, zatim, v nejzassim bode jsem 2,5 km od baraku, az se vypravime dal, tak to mozna zvazim. Akorat beru mikinu pro sebe, kdybych musela prestat bezet, a vodu. Jinak ty pliny se na Croozer instalujou fakt dobre, daji se krasne zastrcit za tyce konstrukce, jenom male se to nelibi, coz by asi s clonou bylo stejne… Ale dnes bylo zas jednou super pocasi, zadne slunicko, hned jsem toho vyuzila a mame tenhle mesic odkrouceno dalsich 6 km :-).

Jinak souhlasim, ze je to vycerpavajici, ale taky bych nemenila, jenom ted nechapu, jak jsem kdysi mohla touzit po dvojcatech 8-)

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

půlmaraton: 1:36:36 (2015)
maraton: 3:36:36 (2015)

Pavča14 žena 04.10.2012 16:12:31

>> Jizi, 04. 10. 2012 11:15:35

Taky bych neměnila, ale když si vzpomenu, jak jsem se strašně těšila na gyndu na kontrolu po šestinedělí a doufala, že budu v čekárně dlouho čekat, tak se teď musím smát. I k zubaři bych se těšila:-) Běhání mi moc pomohlo a vozík byl v podstatě investice do mého duševního zdraví. Lepení s sebou nevozím a ani mě to zatím nenapadlo. Beru taky mikinu, pití pro mě a pro Vojtu pití, křupky a oblečení, kdyby se náhodou ochladilo o 15°C:-)

>> dees, 04. 10. 2012 12:04:48

Ty jo, dvojčata. To musí být mazec, ale později si spolu asi víc vyhrajou. Nedávno mě pobavil manžel, když konstatoval, že rozdíl mezi 1 a 2 dětmi je jako mezi půlmaratonem a maratonem (takže jsme vlastně ve třetině):-). Zuby taky můžou proběhnout v pohodě. Vždycky když je Vojta trochu protivný, tak si říkám, to budou asi zuby. To už by jich musel mít aspoň 40. Zatím má 6 a nebylo to tak strašné. Někdo to ale snáší hůř. Stoličky asi budou horší.

avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 05.10.2012 15:59:30

>> dees, 04. 10. 2012 12:04:48

Dvojčata? To si totálně neumím představit… a více-než-dvoj-čata jsou vůbec z kategorie těžkýho sci-fi. Výhodou kočáru je výhled i se zataženou sluneční clonou – sice ne čelem vpřed, ale bokem ven v pohodě vidí – takže fakt vydrží docela dlouho čučet v tichosti ven, i když je vzhůru…

>> Pavča14, 04. 10. 2012 16:12:31

Vidíš, mikinu M. ani nevozím… zatím nezmrzla, doufám, že v tomhle trendu hodlá pokračovat 8-) Nedávno jsem jela po strašně dlouhý době sama MHDčkem do centra. Měla jsem s sebou ze zvyku knížku a hudbu a nevytáhla jsem nic. Byla jsem jak anička z první A na výletě – nikdy bych nevěřila, že si budu cestu zaplivanou 177 takhle užívat :-D Běhání mi taky hodně pomáhá – nezblbnout úplně, mít pocit, že jsem ještě furt schopná se něčemu konstantně věnovat a jako vedlejší produkt nejsem jako bedna kytu (což jsem teda po porodu naprosto sebekriticky byla… možná i jako dvě)

Vidíte, mikina navíc pro sebe pod kočár… hmm, pak bych nemusela v těch vzácných případech, kdy madame po doběhu ještě chrní, s nudlí u nosu propocená kroužit kolem baráku a čekat, až se dotáhne (držet si přitom palce, že nestihnu nastydnout). Jste praktické ženy a já trubka – díky!

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 18.10.2012 13:02:49

Tento tyden hodnotim zatim pozitivne, 19 km na tri vybehy. Zda se, ze mala zacina davat pravidelnou dopoledni 30minutovou chrupku, takze tak na 5 km (rychleji bezet nezvladam) mam pohodu klidek :-), tudiz z toho bylo 7+6+6 km. Tak treba to casem postupne protahneme na 8–9 km. Fakt je, ze tenhle tyden mam klid, zadny doktor ani urad, od vikendu mam doma porad zasoby jidla :-) .

Jinak Jizi – trubka nejsi, od toho si tu vymenujem zkusenosti, ne? A koukala jsem, zes o vikendu dala 21 km v kuse, dost dobry.

P.S. Taky rikal muz, ze v Nemecku za exota rozhodne nebudu, pry tam takovych kocarku jezdi.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 12.01.2013 09:34:46

Ahoj, hlasim, ze po delsi dobe (prolozene problemy s kojenim a podobnymi zabavnostmi) se znovu rozbiham. Na fronte spanku ditete pres den stale zadne zmeny, ale jinak zijem.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
Nalezené položky: 27 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.