Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty a tělesná hmotnost

Boty a tělesná hmotnost

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha - Vokovice

Celkem 90 km
Minulý měsíc 0 km

e.a.g.l.e muž 16.06.2009 12:31:53

Zdravím všechny.

Prosím o radu. Koupil jsem si boty Mizuno wave ultima, ale doma jsem zjistil že je pro běžce ve váhové kategorii 80–12 kg. Já vážím 76 kg. Je to problém nebo ne? Např. jestli to bude mít nějaký negativní vliv na trvanlivost a funkčnost boty a nebo jestli to může ovlivnit můj běh.

To jsem se jim ještě o mé váze v obchodě zmiňoval kolik vážím, schválně bych předešel této situaci. :)

Dík za odpovědi.

avatar

Šimonovice-Minkovice

maraton: 3:11:41 (2007)

Raf muž 30.06.2009 13:30:22

Vadit by Ti to nemelo – bota bude mit vetsi pruzeni, coz pri agresivnejsim behu je dobre, navic rozdil 76 – 80 neni tak velky.

avatar

Praha 4 - Hrncire

Celkem 375 km
Minulý měsíc 0 km

Ads žena 20.07.2009 14:34:37

Jak zminil Raf, tva vaha neni tak odlisna od doporucene vahy. navic, myslim, ze jsou dulezitejsi jine faktory – hlavne pohodli – sirka boty, misto pro prsty, tlumeni apod. Nedelala bych si s tim starosti. Sama beham v botach pro zeny s o 30% vyssi vahou, ale kdyz v me vahove kategorii nejsou dost siroke boty, o tlumeni nemluve. A mam konencne po letech pohodlne boty bez puchyru a bolesti :)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.