Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Ortoped Praha.

Ortoped Praha.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Dobřichovice

Celkem 631 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:15 (1998)

biatlonistka žena 06.07.2009 11:17:03

Ahoj, znáte někdo dobrého ortopeda (sportovce) v Praze? Už měsíc mám tupou bolest na zadní straně stehna. Ráda bych se o tom poradila s lékařem, co stím. S lékaři nesportovci moc dobré zkušenosti nemám. Tak proto sháním odborníka, ale aby dělal nějaký sport nejlépe běhal :-) .

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 09.07.2009 08:23:47

Ahoj, já mám zkušenosti s ortopedy sportovci i nesportovci. S jedním velkým problémem v koleni mi víc pomohl nesportovec. Se sportovcem jsme si s pochopením a zájmem vyměnili naše běžecké zkušenosti, léčbu zahájil tak abych mohl co nejdříve trénovat. Za měsíc jsem běhal ale rychle se to vrátilo. Nesportovec mi řekl, že běh není moc dobrý sport, že to nemá rád, ale nakonec mi pomohl. oproti sportovci mnohem pečlivěji přistoupil k diagnéze, včetně rtg. Léčil mě dlouhodoběji, říkal že to chce trpělivost. 4 měsíce jsem neběhal a pak jsem bez problémů začal. Podle mne je to jedno jestli sportovec nebo nesportovec. Záleží na tom jak dobrý je to doktor. Asi by byla lepší otázka. Neznáte nějakého ortopeda s kterým máte dobrou zkušenost? Já bych odpověděl, že mám a znám a dokonce mi ho doporučil jeden kamarád běžec. Ordinuje na Andělu a můžu poslat kontakt. A když jsi ze Všenor, nezkusila jsi Dr. Lewita? Je to geniální stařík, guru a ordinuje v Dobříchovicích­. Martin

avatar

Dobřichovice

Celkem 631 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:15 (1998)

biatlonistka žena 09.07.2009 20:00:27

Ahoj, máš pravdu otázku jsem nepoložila nejlépe. Měla opravdu znít zda znáte ortopeda se kterým máte dobré zkušenosti. A souhlasím i s názorem, že je lepší to léčit déle, ale pořádně nežli bolest něčím potlačit. Radši pomalu ale jistě, ráda bych běhala i za 40 let. A byla bych ráda pokud bys mi zaslal kontekt na ortopeda kterého znáš na Andělu. Dr. Lewita jsem ještě nezkoušela. Můj email je stevuf@seznam.cz Eva

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.