Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Běh broumovskými stěnami

Běh broumovskými stěnami

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Tanvald

zuza 84 žena 11.08.2009 22:31:36

Ahoooj!!Běžel někdo někdy běh broumovskými stěnami??letos se chystám poprvé..tak abych trochu věděla do čeho jdu..ikdyž po Krakonošově pětadvacítce mě už snad nic nepřekvapí..(pro­tože jsem to tam neznám,tak jsem se málem ztratila…ale doběhla!!)))lesem nelesem..polem nepolem..))
Zdraví Zuza 84 z Tanvaldu

Motto: Život je běh na dlouhou trať
avatar

Trutnov/Praha

10 km: 0:31:01 (2009)
půlmaraton: 1:06:33 (2012)
maraton: 2:18:27 (2011)

peca_p muž 11.08.2009 22:40:46

Ahoj, Neběžel jsem to, ale tu trasu závodu znám. Její části jsem si proběh v tréninku. Nejtěžší na tom podle mě je, že to je skoro celý ve skalách, takže tam jsou schody a úzké cesty mezi skalami. Taky je tam v závěru pěkně těžký výběh kopce. Taky může být problém orientace, protože je potřeba koukat pod nohy. Ale je to značený dobře, jsou tam trvalé značky na skalách a stromech… Já bych si to někdy chtěl zaběhnout, ale po každý mě to koliduje s nějakými jinými závody… :-)

avatar

Tanvald

zuza 84 žena 11.08.2009 22:55:42

Díííky!!No uvidíme…asi zkusíme..

Motto: Život je běh na dlouhou trať
avatar

blumla žena 28.08.2009 16:21:52

Zdravím běhače, nepojede případně někdo na závod do Broumovek z Prahy (v pátek večer)? Abych se tedy neztratila a našla alespoň start… Díky!

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.