Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Zobrazování času na sporttesteru

Zobrazování času na sporttesteru

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ONE X muž 13.08.2009 21:10:43

Zdarec, měl bych takový „lama“ dotaz. Zvažuju koupi sporttesteru, který bych ale používal trvale jako hodinky. Zobrazuje se na displeji po odpojení hrudního pásu „normální“ čas (ať pro zobrazení normálního časi člověk nemusí mačkat ekvivalent CTRL+ALT+DEL :o) )? Nijak zvlášť na tom mít sporttestera nertvám a pokud bych ho nemohl používat jako normální hodinky tak to pro mě nemá smysl. Dík Radim

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 13.08.2009 21:45:31

Snad ani nevím, který sporttester by nešel použít na běžné nošení. „Občanský“ čas se zobrazuje defautně (např. u Polaru), pak se až přepínáš do funkce stopek.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

10 km: 0:39:21 (2009)
půlmaraton: 1:29:47 (2007)
maraton: 3:30:13 (2009)

Seb muž 13.08.2009 22:20:25

Přesně tak. Hodinky jsou základní funkcí a pokud chceš použít sporttester nebo stopky tak musíš zvolit tuto funkci. Já mám zkušenosti se Sigmou a docela mě štvalo, že pokud jsem používal jen stopky tak mi po pěti minutách přeply automaticky ze stopek na normální čas a musel jsem to přepínat zpátky. Při použití jako sporttestr s hrudním pásem to bylo OK a tento problém jsem neměl. Teď už sporttestr moc nepoužívám a stačí mi hodinky se stopkami od Timexu nebo Casia.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.