Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Lanzarote La Santa - maraton

Lanzarote La Santa - maraton

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Choceň

Celkem 4835 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:02 (2009)
půlmaraton: 1:16:10 (2009)
maraton: 2:41:04 (2009)

pepasil muž 26.08.2009 19:00:51

29.11. se koná v La Santě na Lanzerote maraton, 1/2 maraton, nemá někdo zkušenosti či nemá někdo v plánu? stránky: www.lanzarotemarathon.com

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 26.08.2009 20:59:41

Běžel jsem tam v roce 2004. Běží se 4 okruhy v rekreačním středisku Arrecife, což je na jihu ostrova, v La Santě je přihlášení se na marathon. Je to sportovní středisko na severu, bez problémů se tam dalo dojet autobusem. Výhoda je taky v tom, že v Arrecife je spousta hotelů, kde se dá bez problémů ubytovat (já bydlel asi 500m od startu). Trať na rekordy moc není, protože ty okruhy se běží podél moře, kde fouká silný vítr, od moře se běží do kopce. Taky povrch trati není nic moc, velice hrubý asfalt smíchaný se sopečnou struskou. Náběhy na chodník jsou dost nepříjemné, neboť jsou asi o 10cm výše než u nás. Trať není uzavřená, takže něco podobného jako v pražské Stromovce, kde se člověk proplétá mezi lidmi, ale zde jsou ohleduplnější. Takže na osobní rekord to není (3:30 mě tenkrát moc nenadchlo, to jsem netušil, že bude ještě hůře :)), ale protože jsem to spojil se 14 denní dovolenou, tak to byla paráda. Koupat se tam dá bez potíží, a taky teplota v tu dobu není moc vysoká (při marathonu asi 22 st., takže méně než na posledních PIM marathonech v Praze).

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.