Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Kolik váží boty Adidas?

Kolik váží boty Adidas?

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kynšperk nad Ohří

Celkem 5267 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:09 (2010)
maraton: 3:41:43 (2011)

schonfeld muž 03.09.2009 00:05:55

Mám následující prosbu:

Pro objemový trénink na silnici používám boty Supernova Sequence 2, ale na závody mi připadají celkem zbytečně těžké. Běhat v závodních botách při mé výkonnosti nemá valný smysl. Navíc rád bych zůstal u nějaké míry odpružení aby mě příliš nebolely nohy, což vyloženě závodní obuv nenabízí. Proto si chci koupit co nejlehčí tréninkovou obuv s podporou.

Vyhovuje mi forma bot od Adidasu, ale na jejich stránkách se toho o hmotnosti jednotlivých modelů fakt moc nedozvím. A nepořídil jsem ani ve zdejší poradně. Nemáte někdo k dispozici hmotnosti aktuální běžecké kolekce Adidas, nebo aspoň netušíte, jaké modely by mohly odpovídat tomu co potřebuji?

Motto: Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 03.09.2009 00:22:23

http://www.eastbay.com jsem se nesetkal s modelem, ktery by nemel vahu. Tezko ale porovnavat napric spektrem vyrobcu (mohou se lisit refencni velikosti, ktere se vazi). Je taky nutne pak prepocitat z imperialni na metrickou soustavu, ale to je minimalni problem.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.