Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » První vrstva - triko

První vrstva - triko

Nalezené položky: 15 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Příbram

Ciriel žena 05.09.2009 19:24:07

Ahoj, prosim vás o radu.

Venku už se pomalu ochlazuje a tílko jaksi nestačí :) Sháním triko, které užiju na takovej ten přechod léto/podzim, jaro/léto, ale v zimě poslouží jako kvalitní první vrstva.

Myslíte, že např. toto je dobrá volba? Vůbec se nemůžu rozhodnout, neb tomu moc nerozumím…

http://www.sensor.cz/…ite/_dr.html

http://www.sensor.cz/…rnobila.html

http://www.sensor.cz/…r_cerna.html

Určitě potřebuju dlouhý rukáv a uvítám i stojáček ke krku, proto se to celé točí kolem Sensoru, nebráním se ale čemukoliv jinému, když doporučíte.

Děkuju, Lucka

avatar

Příbram

Ciriel žena 06.09.2009 19:33:52

Fňuk, kluci, holky, poraďte, prosim .-)

avatar

Brno

Celkem 20390,9 km
Minulý měsíc 131,9 km
10 km: 0:42:31 (2011)
půlmaraton: 1:38:10 (2010)
maraton: 3:56:28 (2011)

hugo muž 06.09.2009 19:40:22

Já používám obyč funkční triko, které mi někde koupila žena. V létě nosím jen to a v zimě ho mám pod mikinou. Ještě jsem neumrzl :-)

Motto: „Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“ Antoine de Saint-Exupéry
avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 07.09.2009 07:57:24

Myslíém si, že je to hodně individuální a je třeba to vyzkoušet. Trika vypadají dobře, jesou vesměs z dobrého funkčního materiálu. Skroro si myslím, že je jedno které si vybereš. Mě třeba moira vůbec nebere a mám z ní spíše špatné zkušenosti. Znám kamarády, které na ní nedají dopustit. Já jsem si oblíbil Merino, drahé ale skvěle funguje. Martin

avatar

Příbram

Ciriel žena 07.09.2009 08:14:11

Ahoj pánové a díky, to je fajn, že vypadaj dobře všechny…já jsem se v tom ještě pošťourala a zalíbilo se mi tohle, ale dost možná je to tim, že tam to píšou naprosto jasně, že má dvojí funkci, tim pádem bude chladit, když bude samotný, a hřát, když bude první vrstvou pod něčim…

http://www.kola-cykloshop.cz/…av-1499.html

Myslíte, že je taky ok? Líbí se mi i, jak je delší…

avatar

Litoměřice,Brno

Celkem 690 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:23 (2010)
maraton: 3:28:23 (2007)

mr.pohoda muž 07.09.2009 08:19:17

Jak se píše výše, musíš si to sama vyzkoušet. Za mě mohu nejvíc doporučit právě posledně zmíněný Craft. Ten materiál je mi na těle nejpříjemnější (narozdíl třeba od Merina). Mám ho už několik let a paráda.

Motto: http://ski-map.net - nejlepší lyžařská mapa celé Evropy
avatar

Příbram

Ciriel žena 07.09.2009 08:26:49

No jooo, jenže vono todle zkoušení leze lehounce do peněz :D Radši bych šla trochu víc najisto než vůbec :) Asi vezmu ten Craft, pokud to vypadá, že to je fakt více méně jedno…

avatar

Příbram

Ciriel žena 09.09.2009 19:42:03

Tak vážení přihlížející, nakonec sem se rozhodla pro Moiru Mono, protože seč opravdu neestetická, tak jediná splňuje přesně to, co jsem měla v požadavcích – lze použít jako jedna vrstva v teplym počasí, kdy má odvádět pot a chladit, nebo jako první vrstva v zimě, kdy odvádí pot a hřeje!

cituju z Moiřích stránek, co píšou o mym vyvolenym triku :) :

„Je vhodný pro běžné i extrémně zátěžové aktivity, při kterých se hodně potíte. V horkém podnebí je ideální jako jediná chladící vrstva, v počasí mrazivém jako vrstva základní.“

Ještě sem napíšu, až ho ozkoušim, jak se osvědčilo.

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 09.09.2009 21:44:14

Ciriel-kup si hlavně s rukávem, ať Ti není zima na ramena, když fouká… A na stránkách mají pravdu, mám tedy jen tílko (práve proto doporučuju rukáv), už dlouho a trochu se vytáhlo do délky.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Příbram

Ciriel žena 09.09.2009 22:48:31

Mapo: Jasně, mám vybraný s dlouhym rukávem a malym límečkem, aby se mi přes to neodíraly tráky od batohu do krku, až to budu mít jako jedinou vrstvu. No taky si myslim, že se malinko vytáhne, je to taková síťka, ale jak jsem ho v tom krámu držela v ruce, normálně po chvilce hrozně hřálo, bylo to fakt super, to mě dostalo :)

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 10.09.2009 16:50:45

to Ciriel-aby Ti ten batoh ale triko nezničil…nevím tedy přesně, jak vypadá to, co sis vybrala, ale obecně jsou funkční materiály hodně choulostivé. Já přes to vždy měla ještě nějaké obyč. triko, když jsem měla batoh.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Příbram

Ciriel žena 10.09.2009 17:08:27

Mapo: no to je dobrej nápad. Já ho budu mít teď asi pod bundou, páč už bude chladno, ale pokud bych měla bundu sundavat, radši přes triko něco přehodim, přecejen to je dlouhá trať, by se to mohlo ošoupat. Díky. Jinak teda cena 620 Kč za dvojfunkční triko mi přijde fakt ok! Už ho mám doma a fakt na dotek hřeje, mám z něj radost, už se těšim, až ho zkusim, snad zítra.

avatar

Příbram

Ciriel žena 12.09.2009 18:02:20

Tak triko Moira Mono je naprosto úžasný, cena 620 Kč v kamennym krámu, takže na netu určitě sehnatelný levnějc. Hřeje krásně, ale jen když je třeba, takže se v něm zbytečně nepotim. Co mě ale dostalo, fakt nadchlo, je, že zůstalo přesně tak, jak jsem ho oblíkla – stažený do půl zadku -a to celej běh, bez jediný úpravy. Nesnášim, když delší trika za běhu vylejzaj, což teda moje Crafťácký i Adidas dělaj. Takže Moira má u mě jeden mega velkej bod a určitě pořídim další kousek.

avatar

Prachatice

Celkem 11468 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:39:00 (2008)
maraton: 3:46:00 (2008)

kaamaal muž 13.10.2009 08:41:54

Hodně se tu píše o Moiře… má někdo zkušenost s tímto: http://www.moira.cz/p564-triko.html

avatar

Celkem 19021 km
Minulý měsíc 0 km

tomák1967 muž 14.10.2009 09:57:20

[quote=kaamaal]Hod­ně se tu píše o Moiře… má někdo zkušenost s tímto: http://www.moira.cz/p564-triko.html[/quote] Mám loňskou verzi trika Ultralight New,tedy první generaci-ne tenhle metalově modrý model,který má jako druhá generace vylepšené všechny parametry-jak jinak :D Koupil jsem si ho právě pro garanci nekompromisního odvodu potu a udržení tepelného optima.V teplém období pracuje skvěle,stíhá odvětrávat.Když je 5 stupňů a méně,navíc třeba citelněji fouká a vezmu si na toto triko ještě další vrstvu,tak už to není taková sláva.V mém případě je triko cca po 10 km jak kus mokrýho hadru a celkem to studí.To bych volil raději jiný model. Z období pravěku Moiry(asi tak rok 2000?) mám ještě archivní kousek trika MONO.Občas ho vezmu i teď,právě v období pozdního podzimu a to mi i po těch letech docela vyhovuje.Hřeje víc než Ultralight New.

Nalezené položky: 15 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.