Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Vložky do bot

Vložky do bot

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Wolfenzi 30.05.2006 20:22:23

Chtěl bych se zeptat na vložky do bot, je tady jen jedno téma o nich ale to je už o nějakých specifických. Já o jiných vložkách do bot než jsou ty co v té botě jsou při koupi nevim zhola nic, akorát jsem slyšel že jsou dost doporučovaný. Nechci je sice na běhání normální , chci je na parkour, ale zátěží se to tak neliší. Jde o to aby mně méně bolela noha při dlouhém běhu, aby se mi v tom prostě lépe běhalo a taky aby to hezky tlumilo dopad ( nemyslim ani tak na běžecké dráze ale třeba skok z 2–3 metrů ). Já o tom vim leda to že jsou nějaký gelový, pak snad silikonový, bavlněný..... a že to stojí kolem 500kč zhruba.Mně teda naprosto nejvíce zaujali ty gelový. Takže hledám někoho kdo o tom ví něco víc, jaký že jsou ty typy, na co se to přesně hodí, kde je vůbec mám sehnat ?? atd. atd. Opravdu o tom nevim nic takže potřebuju vědět vše :)

avatar

Makoush 31.05.2006 15:27:56

Ahoj, podivej se napr. sem: Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest chodidel. Tam se o vlozkach do bot docela hodne pise. A nebo zkus http://www.zdravenohy.cz snad ti to pomuze. Ja mam mimochodem vlozky Formthotics (ode dneska:) takze zkusenost muzu dodat pozdeji).

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.