Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Ljubljana maraton

Ljubljana maraton

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jihlava

půlmaraton: 1:30:42 (2004)
maraton: 3:23:05 (2005)

darala žena 21.10.2009 15:52:37

Ahojte…nemáte prosím někdo zkušenost s tímto maratonem??…co se týče profilu trasy,občerstvo­vaček,organiza­ce atd..na stránkách toho moc nemají…díky moc za všechny postřehy…))

avatar

Praha

Anyz žena 22.10.2009 12:47:44

Ahoj

Tento zavod jsem bezela pred dvema lety. Maraton se bezi na pulmaratonskem okruhu, takze stejnou trasu bezis dvakrat. Trat neni uplne rovna, ale ja osobne jsem pri behu prevyseni moc nevnimala. Vsechny kilometry jsou znacene [jen dej pozor, jelikoz se bezi dvakrat jeden okruh, tak jsou vzdy kousek od sebe znacky 1–22, 2–23, 3–24, 4–25 atd.[, obcerstvovacky jsou v pohode, nepamatuju si presne, ale snad kazdych 5km, dobre vybavene, byla tam i cokolada… Bezi malo lidi, pred temi dvema lety jenom 1000 muzu a 100 zen…kolem je malo divaku, cast trati vede po takove jakoby dalnici, mimo mesto, pak zahradkarskou kolonii… jednou se mi stalo, ze jsem malem zabloudila, protoze dobrovolnik, ktery mel ukazovat cestu si byl odskocit :-]. Byl to maly zavod, takze organizace byla v pohode, i expo, proste klidek. Jeste jedna dulezita vec, nevim, jak je to ted, ale my jsme meli casovy limit na pulmaraton 2:15 – ti, co probihali cilem prvniho kola po tomto limitu, byli stazeni z trati…ale to uz mozna neni. Jinak celkovy casovy limit nebyl. A musim se pochlubit, poprve se mi stalo, ze jsem mela tu cest se chvilku probehnout s vitezem, predbihal me o kolo, on miril do cile, ja mela jeste druhou pulku pred sebou :-].

Nic jineho me uz nenapada, kdaztak se ptej :-]. Drzim palce

Anyz

avatar

Jihlava

půlmaraton: 1:30:42 (2004)
maraton: 3:23:05 (2005)

darala žena 23.10.2009 10:40:33

Díky moc za vyčerpávající info!!)))

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.