Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Trika od CRAFTu

Trika od CRAFTu

Nalezené položky: 17 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

keramik muž 05.06.2006 16:24:26

Chci si koupit nějaké triko od CRAFTu a rozmýšlím se mezi trikem z materiálu „PRO COOL“ to je elastické s odvětáváním /zkušení běžci určitě ví co myslím/,nebo z materiálu „RUNNING COORIEL“ to je pro změnu volné.To bych osobně preferoval,protože nemám rád upnuté věci.Nevím však,jestli je také tak funkční jako „PRO COOL“/transport potu,vzdušnost ap./Předem díky za rady.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 03.08.2006 12:01:32

Nějak jsem Tvůj příspěvek přehlédl, jinak bych napsal dříve. PRO COOL je normální triko pod cokoliv. Courier je běžecké. Ale volné je podle toho,, jakou si koupíš velikost. Podle mě by pro optimální odvod potu mělo být těsné. Já ho mám v provedení trika Traged teamu a taky ho mám těsné a jsem s ním moc spokojený.

4.8.2006: Oprava: Tragédí trika jsou z řady Trail a ne Courier.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 03.08.2006 12:37:37

U Crafta se prakticky nespleteš. Já běhám triko z nové kolekce SIX DOTS a jsem spokojený. Souhlasím s Advidem, mám ho také na tělo. Pánové doporučuji trenýrky ze stejné řady, perfektní zpracování s odvětráním po stranách a ZEJMÉNA v zadu v pase, kde jsem byl vždy splavenej. Zajímavě řešená kapsička na klíče, které při běhu nepřekáží a neodřou vám prdel.

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 03.08.2006 13:26:30

[quote=keramik]Chci si koupit nějaké triko od CRAFTu a rozmýšlím se mezi trikem z materiálu „PRO COOL“ to je elastické s odvětáváním /zkušení běžci určitě ví co myslím/,nebo z materiálu „RUNNING COORIEL“ to je pro změnu volné.To bych osobně preferoval,protože nemám rád upnuté věci.Nevím však,jestli je také tak funkční jako „PRO COOL“/transport potu,vzdušnost ap./Předem díky za rady.[/quote] Já jsem taky neměl rád upnuté věci, ale teď mám tragédí triko od CRAFTu, úplně upnuté, je to jako druhá kůže, úplně skvělý, v těch vedrech vůbec necítím, že se potím. Pot je na vnější straně trika, já jsem v suchu. Když jsem nedávno běžel v horku ve volném bavlněném triku, tak to bylo podstatně horší, vnímal jsem ho jako nepříjemný, těžký, plantavý hadr. Moiru mám taky úplně těsnou, a taky skvělý, vůbec nemám pocit, že je to upnuté, v podstatě ho necítím.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Dobříš

Kejmil muž 03.08.2006 17:05:43

[quote=keramik]Chci si koupit nějaké triko od CRAFTu a rozmýšlím se mezi trikem z materiálu „PRO COOL“ to je elastické s odvětáváním /zkušení běžci určitě ví co myslím/,nebo z materiálu „RUNNING COORIEL“ to je pro změnu volné.To bych osobně preferoval,protože nemám rád upnuté věci.Nevím však,jestli je také tak funkční jako „PRO COOL“/transport potu,vzdušnost ap./Předem díky za rady.[/quote] Ahoj, zkusím ti odpovědět přímo za Craft, aby byly informace co možná nejvíc kompletní: Pro Cool je řada funkčního prádla, které je univerzálně použitelné na všechny sporty, ať už pod dres, bundu, nebo jen jako samotné triko (to díky slušivému designu). Materiál použitý v Pro Coolu má podle měření nejlepší výkon na odvod potu, i díky tomu má Pro Cool na těle lehce chladivý efekt (nehodí se proto moc např. na běhání v zimě). Naproti tomu trika z běžeckých kolekcí mají střih více přizpůsobený běžcům, materiál (ale i střih) se pak liší podle určení kolekce. Pro elitní běžce je 6 dots, pak následuje Trail (trika Tragéd týmu) a pro rekreační běžce, ne tak „vychrtlé“ :-) je kolekce Courier. 6dots je tedy nejvíc na tělo, Courier má nejvolnější střih. Materiál u všech kolekcí je funkční polyesterové vlákno, liší se úrovní zpracování, tvarováním apod., což má určitý vliv na odvod potu, ale i to nejjednodušší provedení je pořád násobně lepší než bavlněné triko. Nejlépe je na tom pochopitelně 6dots, která v části trika využívá právě vlákno z Pro Coolu, Trail má materiál Air Sense (hodně prodyšné) a Courier o něco jednodušší Dual Sense. Osobně běhám v Pro Coolu a Trailu (Tragédí triko) a spokojený jsem v obou :-) Trail mám trošku volnější než prádlo Pro Cool (oboje vel. L), takže teď v těch vedrech jsem se v něm cítil asi malinko lépe. Nejvíc to ale záleží na tvém subjektivním pocitu, každý to může cítit jinak. Taky záleží jakou máš postavu – kdo není moc hubený, obvykle si raději kupuje volnější trika, aby trochu schoval břicho. Takže to chce vyrazit do nějakého dobře zásobeného obchodu a zkusit, co ti jak sedí. Pokud bys měl problém si vybrat, tak v září na Kladenském maratonu bychom snad měli mít stánek i s našimi lidmi, kteří ti na místě rádi poradí.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 04.08.2006 06:52:36

Kejmil: A budou slevy? :-))))

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Beroun

Celkem 41724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:44 (2006)
půlmaraton: 1:26:27 (2007)
maraton: 3:17:01 (2004)

mirek hasal muž 04.08.2006 08:12:38

Kejmil: A budou na Kladně k prodeji Tragédí trika? Rád bych byl také jeho majitelem…

avatar

Dobříš

Kejmil muž 04.08.2006 22:08:25

add slevy: ve stánku na závodech máme obvykle výprodej starších modelů za slevněné ceny, aktuální nabídka záleží na stavu našeho skladu. add tragédí trika: ty se (s potiskem) bohužel dělaly jen na objednávku Tragéd teamu, víc jich v tragédí verzi ani nebylo. Použité bylo triko Craft Trail, z tohoto modelu ještě nějaké kusy máme, ale v jiné barvě a samozřejmě bez tragédího potisku. K.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.09.2006 14:37:54

Měl bych dotaz. Díval jsem se na internetu na trika (a nátělníky) od Mizuna. Máte někdo zkušenost, jestli je lepší Mizuno nebo Craft? Nebo snad Moira? Já mám teď triko Cool Max a docela v poho, ale je to spíš jako spodní… Díky!

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

kukyn muž 05.03.2007 22:16:09

[quote=Oslík]Měl bych dotaz. Díval jsem se na internetu na trika (a nátělníky) od Mizuna. Máte někdo zkušenost, jestli je lepší Mizuno nebo Craft? Nebo snad Moira? Já mám teď triko Cool Max a docela v poho, ale je to spíš jako spodní… Díky![/quote] Máte někdo zkušenost se Sensorem COOLMAX Fresh ? Má to snad nano částice stříbra a nemělo by to tak smrdět ?

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 09.05.2007 18:27:45

Můžete poradit aktuálně dobře zásobený obchod s běžeckým oblečením od Craftu? Budeme od pátku v Praze,rád bych něco pěkného koupil manželce.V Brně v současné době není žádný výběr (jak tvrdí manželka).Nevím,zda je to způsobem objednávání zboží Craft nebo jen tím,že Brno je maloměsto.Spoléhám na Prahu a děkuji za každý tip.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.05.2007 19:07:01

Milane, zkoušel jsi v Brně v Mujsport(u) na Kobližné? S Prahou moc nepomůžu…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 09.05.2007 19:17:45

[quote=forest]Mi­lane, zkoušel jsi v Brně v Mujsport(u) na Kobližné? S Prahou moc nepomůžu…[/quote] Já jsem (proboha! ) nezkoušel žádný obchod,průzkum trhu dělá moje žena . :) Jeden odborník v rodině stačí.Jsem jen nenápadný nosič vody v pozadí. V každém případě díky za informaci,předám.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 09.05.2007 21:32:09

TO milan na marathon sport expo by mel mit stanek craft. cili bud tam budou mit to co potrebujes a nebo se jich zeptat na dobre zasobenou prodejnu ;)

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Dobříš

Kejmil muž 09.05.2007 23:27:59

2 Milan: z pražských běžeckých obchodů bych doporučil asi Sport Kočárník na Letné nebo Sport Kubáň na Praze 10. Je to ale bez ověřování, co mají ještě na skladě, takže bez záruky. Pokud byste chtěli i něco jiného (prádlo, cyklistiku), jsou i další prodejny. Nejlépe vybírat ze specializovaných obchodů v seznamu prodejních míst na www.craft.cz. Nebo se přijďte podívat do našeho stánku na PIM Expo, budeme i něco prodávat a budou tam taky dealeři, kteří nejlépe můžou poradit, co kde mají.

[quote=milan]Můžete poradit aktuálně dobře zásobený obchod s běžeckým oblečením od Craftu? Budeme od pátku v Praze,rád bych něco pěkného koupil manželce.V Brně v současné době není žádný výběr (jak tvrdí manželka).Nevím,zda je to způsobem objednávání zboží Craft nebo jen tím,že Brno je maloměsto.Spoléhám na Prahu a děkuji za každý tip.[/quote]

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 10.05.2007 05:54:20

Díky všem za aktuální tipy.

avatar

Ali muž 07.02.2008 09:24:16

možná pozdě, ale teď jsem nakoupil v Kladně v obchodě Sambar sport Procool za super ceny. Koukal jsem i k nim na stránky a mají to tam, takže se to asi dá i objednat z větší dálky. Jinak co se týče výběru craftu, tak musím uznat že jsou zásobený a znalí. Pamatoval jsem si je z Kladenského maratonu a teď když jsem měl služebku do Rakovníka tak jsem se na Kladně stavěl a vyplatilo se.

Nalezené položky: 17 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.