Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Návleky na kotníky

Návleky na kotníky

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

madelaine žena 16.01.2010 19:58:43

ahoj,

sháním návleky na kotníky – proti sněhu a různým nečistotám. Něco jako tyto: http://bit.ly/5GHDEX V českých eshopech, ani nikde v kamenných obchodech, jsem je zatím neviděla.

Poradíte kde sehnat? Díky

avatar

Srbsko

Celkem 5688 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:16 (2009)
půlmaraton: 1:24:43 (2009)
maraton: 3:07:44 (2010)

Had muž 18.01.2010 08:35:16

Já jsem resuscitoval staré šusťákové návleky (nahoře a dole guma + jedna pod botu) a musím říct, že úplně v pohodě. Nejsou sice úplně „chic“, ale fungujou dobře, běhám v nich teď po lese, kde je často do půl lýtek sněhu a cenově prakticky „za hubičku“. Co se týče těch co sháníš, zkusil bych např. Triexpert, nebo podobné obchody, specializované na běh. Když je nebudou mít, jistě aspoň poradí.

avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 18.01.2010 09:55:14

podobne navleky vyrabi i north face, ten je tady docela dobre zastoupeny, treba v rock pointu. a maji i specialku v praze.

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

madelaine žena 18.01.2010 11:35:13

Díky moc za odpovědi. O víkendu jsem náhodou narazila na návleky od Sea To Summit, tenké nylonové, takže i na běh dostatečně prodyšné (oproti klasickým turistickým), cena přijatelná – chystám se je testnout..

(Klasické šusťákovky bych klidně upřednostnila, jen se už bohužel nikde v rodinných archivech nenachází:-/ )

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.