Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonové závody » Ocelový muž 2010

Ocelový muž 2010

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Pali muž 30.01.2010 07:23:05

Dopředu se omlouvám všem zapřísáhlým triatletům, protože se nejedná ani o triatlon nebo duatlon, ale jedná se o silově-vytrvalostní pětiboj. Závod je složen z 5-ti disciplín. Benchpress s 65 kg (volitelně s 50 kg,ale s nižším bodovým ohodnocením), přítahy na hrazdě, sedy-lehy (za 2 minuty bez opory nohou), běh na 5 km a na závěr 40 km cyklistická časovka. Každá disciplína má své bodování, konečné pořadí se tvoří součtem bodů z jednotlivých disciplín. V České republice jsou organizovány 4 závody (ve městech Tišnov, Jičín, Bartošovice a Žebrák), které jsou spojeny do celoročního Karlosůva poháru. Soutěží se v několika věkových kategoriích a závodí také ženy. Pokud Vás dané informace zaujaly více naleznete na www.facebook.com ve skupině Ocelový muž, kde mimo jiné právě probíhá týdenní chat s Martinem Věžníkem (duatlonistům asi nemusím představovat) a nebo na oficiálních stránkách www.ocelovymuz.cz

avatar

Pali muž 05.02.2010 12:38:08

Na www.facebook.com ve skupině Ocelový muž, právě začal týdenní chat se Simonou Vykoukalovou. Můžete se zapojit…

avatar

Praha 2

Celkem 9770 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:34 (2005)
půlmaraton: 1:41:54 (2005)
maraton: 3:45:56 (2005)

Serža muž 04.06.2010 20:06:34

ještě je to bodování tak ve prospěch silových disciplín? dělal jsem to naposled asi před pěti lety (asi 3× v Žebráku, párkrát v Plzni MTB verzi a ještě někde…) a vycházelo to tak, že když mi někdo utekl bodama na benchi, musel bych jet kolo jak Contador a běžet jak Bekele, abych to srovnal :-(

tak jsem se na to vyprdnul a dal se na XTERRU :-)

Motto: Per aspera ad astra
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.