Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » objednávání bot z ciziny

objednávání bot z ciziny

Nalezené položky: 23 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

martin d. muž 14.02.2010 22:01:49

zdravim, chci se zeptat jaky je rozdil v objednavani bot z cizich eshopu oproti tuzemským…specialne eastbay.com. Na tuto stranku sem narazil v několika diskuzích, ale kamarád mi říkal, že z ameriky se do evropy balíky neposílají… tka se chci zeptat jeslti stím nemáte někdo zkušenost. díky

avatar

Mladá Boleslav

Celkem 30 km
Minulý měsíc 0 km

thebambus muž 14.02.2010 22:38:32

Pokud eshop neposílá do evropy, je možnost využít služeb různých společností, které poskytnou adresu v americe. Až na ní přijde zboží, tak následně zajistí přepravu k nám. Z hlavy mě napadá například shipito.cz. I přes nějaký poplatek této společnosti to vychází stále podstatně levněji než nakupovat u nás.

avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 15.02.2010 05:48:28

Rozdíl je v ceně (nižší) a termínu dodání (delší). Eastbay do čech balíky posílá.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 15.02.2010 15:29:52

Eastbay baliky do Europy posiela, myslim za cenu okolo 35 dolarov za prvy kus a plus $5 za kazdy dalsi. Takze sa oplati si objednat okolo 5 parov s kamartmi a podelit sa o shipping costs. Problem je vsak v cle, ktore musis zaplatit, rovnako ako aj DPH, ktore sa pocita aj z cla (pekna ekonomicka zhovadilost). Takze za cca $100 par zaplatis v skutocnosti $130–140 (colne sadzby v CR nepoznam, ale nebudu moc odlisne, takze pocitam okolo 9–11% plus 19% DPH z ceny vratane postovneho a colnej sadzby). Je to asi stale menej ako za rovnaky par doma, ale mas vybehavacky na postu, na colnicu a nedajboze, ak musis toto reklamovat a posielat to spat, tak sa to neoplati uz vobec. Riesenie je poprosit rodinu, ci kamarata v USA a nechat si to poslat balikom od neho. Zatial mi takyto balik nikdy nepreclili.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 15.02.2010 15:44:50

Eastbay to už má jinak než kdysi – 25$ nebo 25% z objednávky nad 100$. Pokud se clí, tak se při přebírání na poště platí clo přímo tam, takže se nemusí nikam na celní úřad či podobně. Taková je moje zkušenost při dražších zásilkách (eastbay a amazon), které se nevlezli pod limit (ten je tuším jednotný pro celou EU ve výši 150€, býval nižší).

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 15.02.2010 15:50:38

Tak to mate v CR inak ako my. U nas si to colnici hned privlastnia a vydaju Ti to len pri zaplateni na poste zlozenkou. Takze cesta vyzaduje – posta, colnica, posta, colnica… Dobre, nie? Vsetko samozrejme iba medzi 8h a 15h v pracovny den… u nas bol este minuly rok limit 30 eur, mozno to uz zmenili, neviem, uz z cudziny priamo neobjednavam.

avatar

astro muž 17.02.2010 19:27:15

Ahojte, prave som planoval objednat z Eastbay, ale ked to citam tak to rovno vzdavam. Potrebujem zohnat nieco panske neutralne, velkosti UK6 (NB, Saucony). Neviete poradit teda e-shop v EU kde by sa dali kupit aj taketo male cisla?

vdaka

avatar

Bratislava

Celkem 768 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:59:54 (2010)

safko muž 17.02.2010 19:49:28

zdar v pondelok som objednal tenisky z eastbay, tak ked pridu napisem presnu info ako to prebiehalo. Objednal som si mizuno wawe inspire, zaujalo ma hlavne u nich to ze u nas mi predavaci tvrdia ze mizuno nevyraba viac druhov sirky tenisiek ako napr asics ale na eastbay maju od mizuno v pohode sirky D a aj 2E, mam totiz dost velku a siroku labu. Toto som objednal:

Mizuno Wave Inspire 5 – Men's Product #: 30345005 | Size: 13.0 | White/Blue/Blue-2E | Width – 2E – Wide

avatar

Bratislava

Celkem 768 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:59:54 (2010)

safko muž 24.02.2010 12:53:33

takze dnes mi tenisky z eastbay prisli, 15.2.2010 som objednaval tovar a dnes 24.2.2010 mam tenisky doma v obyvacke, to som naozaj necakal, myslel som tak do 2,3 tyzdnov ze to pride ale za 9 dni z USA, no parada. Co som platil: tenisky stali 99,99 dolarov+ship­ping 25 dolarov, dali mi discounts –15 dolarov, takze suma sumarum to stalo 109,99. Platil som cez moj paypal ucet,karta vedena v mBank,neviem aky presne beru kurz ale strhli mi cca 80 euro. Vcera prisla vyzva z posty ze je u nich zasielka s upozornenim ze bude treba platit nejake colne poplatky. Dnes rano som bol zasielku vybrat, najskor mi dali zaplatit sek na 15 euro,colnica mi clo odpustila, vraj az nad 150 euro,ale musel som zaplatit dph z celkovej sumy, na zaklade zaplateneho seku mi vydali moju zasielku. A co je najdolezitejsie tenisky mi sedia ako uliate, perfektne sadli, hlavne mam Mizuno so sirkou 2E,velkost 12 UK, co u nas som nevedel zohnat. Snad to niekomu pomoze pri rozhodovani kupi tenisiek cez eastbay.

avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 24.02.2010 13:36:51

V Čechách to funguje stejně. Ta dodací lhůta se ale nějak vylepšila. Loni jsem čekal zhruba měsíc.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

astro muž 24.02.2010 17:14:21

[quote=safko]takze dnes mi tenisky z eastbay prisli, 15.2.2010 som objednaval tovar a dnes 24.2.2010 mam tenisky doma v obyvacke, to som naozaj necakal, myslel som tak do 2,3 tyzdnov ze to pride ale za 9 dni z USA, no parada. Co som platil: tenisky stali 99,99 dolarov+ship­ping 25 dolarov, dali mi discounts –15 dolarov, takze suma sumarum to stalo 109,99. Platil som cez moj paypal ucet,karta vedena v mBank,neviem aky presne beru kurz ale strhli mi cca 80 euro. Vcera prisla vyzva z posty ze je u nich zasielka s upozornenim ze bude treba platit nejake colne poplatky. Dnes rano som bol zasielku vybrat, najskor mi dali zaplatit sek na 15 euro,colnica mi clo odpustila, vraj az nad 150 euro,ale musel som zaplatit dph z celkovej sumy, na zaklade zaplateneho seku mi vydali moju zasielku. A co je najdolezitejsie tenisky mi sedia ako uliate, perfektne sadli, hlavne mam Mizuno so sirkou 2E,velkost 12 UK, co u nas som nevedel zohnat. Snad to niekomu pomoze pri rozhodovani kupi tenisiek cez eastbay.[/quote] takze na poste 15 eciek + este DPH. balik ti vydali na zaklade zaplatenia DPH? predpokladam ze 15 e si strhla priamo posta ako daky pausalny poplatok na balik. Cenovo by som teda povedal 1:1 ako na SK, ale zas je fakt ako ty si kupil extra velke a siroke na mna maju male cisla. …hmmm

avatar

Jaro muž 24.02.2010 21:49:20

mne sa osvedčil nákup vo wiggle – UK; platba paypal aj v EUR; široký výber aj z posledných noviniek za prijateľné ceny; veľké množstvo zliav; baliky bez poistenia sú doručené na Slovenskú poštu za cca 10 dní, poistené balíky doručené za 2–5 dní priamo na zadanú adresu; dopravné za nákup nad 100 GBP /115 EUR je zdarma. Pre porovnanie „Mizuno Wave Inspire 6“ – 91 EUR plus dopravne 17 EUR.

avatar

Bratislava

Celkem 768 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:59:54 (2010)

safko muž 25.02.2010 14:42:50

[quote=astro][qu­ote=safko]tak­ze dnes mi tenisky z eastbay prisli, 15.2.2010 som objednaval tovar a dnes 24.2.2010 mam tenisky doma v obyvacke, to som naozaj necakal, myslel som tak do 2,3 tyzdnov ze to pride ale za 9 dni z USA, no parada. Co som platil: tenisky stali 99,99 dolarov+ship­ping 25 dolarov, dali mi discounts –15 dolarov, takze suma sumarum to stalo 109,99. Platil som cez moj paypal ucet,karta vedena v mBank,neviem aky presne beru kurz ale strhli mi cca 80 euro. Vcera prisla vyzva z posty ze je u nich zasielka s upozornenim ze bude treba platit nejake colne poplatky. Dnes rano som bol zasielku vybrat, najskor mi dali zaplatit sek na 15 euro,colnica mi clo odpustila, vraj az nad 150 euro,ale musel som zaplatit dph z celkovej sumy, na zaklade zaplateneho seku mi vydali moju zasielku. A co je najdolezitejsie tenisky mi sedia ako uliate, perfektne sadli, hlavne mam Mizuno so sirkou 2E,velkost 12 UK, co u nas som nevedel zohnat. Snad to niekomu pomoze pri rozhodovani kupi tenisiek cez eastbay.[/quote] takze na poste 15 eciek + este DPH. balik ti vydali na zaklade zaplatenia DPH? predpokladam ze 15 e si strhla priamo posta ako daky pausalny poplatok na balik. Cenovo by som teda povedal 1:1 ako na SK, ale zas je fakt ako ty si kupil extra velke a siroke na mna maju male cisla. …hmmm[/quote] platil som iba tych 15 euro a viac nic, 19% z 80 je cca tych 15, poplatky posta ziadne nechcela

avatar

Brno

10 km: 0:34:49

Turboskunk muž 07.03.2010 18:17:31

Astro: mam jedny maly boty na prodej, ale nesmely by ti vadit damske barvy :-) :-) http://sportovni-obuv.sbazar.cz/…3790906.html Lukas

avatar

Hořice

Celkem 8 km
Minulý měsíc 0 km

Lookin muž 29.03.2010 22:16:54

ahoj no zjistoval jsem dnes jak to je s obejdnavanim ze zemi mimo EU. A tady je oficialni info dle celní správy je že od cla jsou osovobozeny zásilky zboží nepatrné hodnoty, pokud jsou zasílány ze třetích zemí příjemci, který se nachází na celním území Společenství. Za zboží nepatrné hodnoty se považuje zboží, jehož celková vlastní hodnota nepřevyšuje částku 150 EUR na zásilku. Hodnotu zásilky nelze dělit, takže pokud celková vlastní hodnota zásilky tuto částku převyšuje, nelze osvobození od cla poskytnout. Pokud si necháte poslat zboží v rámci uvedeného limitu, bude Vám zboží osvobozeno nejen od cla, ale také od DPH. Od dovozního cla nejsou osvobozeny alkoholické výrobky, parfémy a toaletní vody, tabák a tabákové výrobky. Takze by to melo byt skutecne osvobozene od cla i dph. Jedine co by se melo platit je shipping.

Motto: Nevyhraje ten nejrychlejší, ale ten co zpomalí poslední.
avatar

afrikab muž 05.04.2010 12:05:18

Ze zkusenosti bych doporucil nakupovat jen v shopech v EU. Vyhnes se tak problemum z celnici.

Ja zatim na eBay.co.uk (s filtrem na EU) nasel vsechno.

avatar

Celkem 8 km
Minulý měsíc 0 km

Bob-an muž 21.04.2010 12:29:04

No pokusim se udalt jasno: pokud je balik z shopu mimo EU tak pokud se s senou vejdete pod 150EUR tak neplatite zadne clo ani dph… ovsem tady dochazi casto ke sporum mezi cechy a slovaky, zatimco v ČR se u zbozi osvobozeneho od cla(ta hranice i vyse cel je v EU jednotna) automaticky neplati ani dph, tak slovaci sice taky clo neplati ale od dph to osvobozene neni! (teda mozna tam nejaka hranice je ale je podstatne mensi nez 150EUR zas to do podrobna jsem to nezjistoval)

avatar

lukak muž 19.05.2010 18:41:17

na nakupovanie z USA, väčšinou používam bezplatnú službu od Viaddress.com, pretože poskytujú bezplatnú americkú virtuálnu adresu, takže sa dá nakupovať od ktoréhokoľvek predajcu alebo ebayre z USA a Viaddress prepošle nákup tebe. Prihlásiš sa na http://www.viaddress.com , ihned dostaneš email so svojou US adresou a môžeš ju začať používať na nákupy od amerických predajcov, od Amazon a Ebay predajcov. Viaddress tiež môže kúpiť pre teba zbožie, ak americký predajca neakceptuje medzinárodné kreditné karty – a bez poplatkov. Je to veľmi užitečné, mrknite na to http://www.viaddress.com

avatar

zabaklo muž 22.05.2010 10:16:57

no já nakupuju z USA
při nakupování z Ameriky vždycky používám službu Viaddress.com, protože je to zdarma, a poskytnou vám zdarma i virtuální adresu v USA – takže můžete nakupovat na eBayi nebo kdekoliv a Viaddress vám to přepošlou domů. Registrace zdarma je na http://viaddress.com, rovnou dostanete na e-mail svoji novou americkou adresu a už můžete klidně nakupovat v amerických obchodech, třeba na Amazonu nebo eBayi. Dokkonce si můžete nechat nakoupit zboží přes Viaddress (bez nějakých poplatků), když obchodník nebere mezinárodní kreditní karty. Je to vážně užitečná služba, však se podívejte sami na http://viaddress.com

avatar

Celkem 8 km
Minulý měsíc 0 km

Bob-an muž 24.05.2010 17:41:37

pekna reklama..... kdyby pak posta nevysla nekolikanasobne draz nez primo z eastbay tak by to mozna bylo i zajimave

avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 24.05.2010 18:48:31

>> Bob-an, 24. 05. 2010 17:41:37

Na eastbay se hlavne da sehnat i slevovy kupon. Takze ted mi to treba hazi postovny zdarma s kodem LKS1FAB2

avatar

Ustí nad Orlicí

Celkem 4957 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:52 (2012)
půlmaraton: 1:36:25 (2012)

majkp muž 24.05.2010 20:27:50

>> xPablos, 24. 05. 2010 18:48:31

Diky, za tip, hned objednal sem 2× Mizuno Wave Ascend 4 (ty stavajici uz doslouzily), vejdou se tesne do 150EUR, s tim kodem tam fakt skocilo postovny zdarma. Tak sem zvedavejskoda jen ze je dolar ted tak vysoko…

Motto: Runners have balls, all others just play with them...
avatar

janda65 muž 29.06.2010 15:55:09

z ameriky sa daju baliky posielat lahko

Takýto transport a doručovanie je oveľa lacnejšie ako poštovné a kuriérske služby v USA.

Keď nakupujem z USA, používam bezplatnú službu od Viaddress.com, pretože poskytujú bezplatnú americkú virtuálnu adresu, takže sa dá nakupovať od ktoréhokoľvek predajcu z USA a Viaddress prepošle nákup tebe. Prihlásiš sa na http://www.viaddress.com, ihned dostaneš email so svojou US adresou a môžeš ju začať používať na nákupy od amerických predajcov, od Amazon a Ebay predajcov. Viaddress tiež môže kúpiť pre teba tovar, ak americký predajca neakceptuje medzinárodné kreditné karty – a bez poplatkov.

s eastbayom skusenosti ale nemam :-?

>> martin d., 14. 02. 2010 22:01:49

Nalezené položky: 23 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.