Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » AUTO - bolesti od "ničeho"

AUTO - bolesti od "ničeho"

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Liberec, AH

trava 27.06.2006 08:58:47

Míváte bolesti a nevíte od čeho to může být , když jste už týden nic nedělali :D?

Občas mě bolí přední přitahovač levého stehna, levé lýtko mám často ztuhlý na kost a kamarád si často stěžuje na kolena.

Oba jsme se shodli, že možnou příčinou je častá jízda v autě. Od tý doby si dávám pozor na spojkovou nohu a vida ono to asi bude opravdu ono. Záleží taky na typu sedačky, náklonu opěradla, tvrdosti přední hrany sedačky, délce Vašich nohou, vzdálenosti sedačky od pedálů mající vliv na pokrčení nohou.

A hlavně na času stráveného v autě.

Ještě pořádně nevím co s tím, ale zkusím měnit vzdálenost sedačky, její náklon a spojkovou nohu se snažím nemít pořád připravenou pro případ nenadálého skoku chodce do vozovky.

avatar

Havířov

Celkem 717 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:41 (2005)
půlmaraton: 1:32:09 (2006)
maraton: 3:15:42 (2005)

pm muž 27.06.2006 17:49:28

Dělal jsem servisáka 6 roku najeto 3500 měsíčně nikdy mě nic nebolelo ale od doby kdy jsem začal běhat měl jsem pořád nějaké problémy.Změnil jsem zaměstnání jsem více fyzicky vytížen a je to daleko lepší.Auto opravdu dělá svoje.Co s tím nevím zkoušel jsem taky vše o čem píšeš.Nejvědčí problém je ten čas prosezený v autě.Často jsem zastavoval a dělal strečink.

Motto: http://www.maratonec.estranky.cz/ - osobní stránky běžeckého blázna petr_minarik@centrum.cz http://petrminarik.rajce.idnes.cz/ - fotogalerie
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 28.06.2006 21:55:18

[quote=trava]Míváte bolesti a nevíte od čeho to může být , když jste už týden nic nedělali :D?[/quote] trošku odbočím: tohle je nejčastější situace, kdy mě něco začne bolet…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.