Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty pro těžké váhy :)

Boty pro těžké váhy :)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Shrike muž 14.03.2010 14:47:33

Zdravím, věnuji se aktivně thajskému boxu a pro utužení kondice a větší výdrž jsem usoudil, že bude potřeba začít běhat. Nicméně jsem v tomhle celkem neznalý, poslední dobou běhám akorát v tělocvičně na tatami naboso, takže se v botkách moc nevyznám. Proto bych byl rád kdybyste mi doporučili dobré boty, podle těchto kritérií: dobré tlumení (musím šetřit kolena) stavěno na těžší váhy (zápasím v supertěžké, aktuální váha 105 kg) povrch – asfalt, beton, zpevněné cesty… bohužel nemám moc kde běhat na něčem lepším… výdrž – klasika, nechci nic co se rozpadne po pár kilometrech, mám v plánu běhat aspoň 20 km týdně (což pro běžce není asi moc :))

díky za všechny dobré rady a tipy, rád uvítám také tipy na obchody, kde se dají doporučované boty zakoupit, kde jsou lidi vstřícní a reklamace bezproblémové :)

avatar

Praha

10 km: 0:39:41 (1991)
půlmaraton: 1:39:10 (2012)
maraton: 3:43:07 (2012)

vtt muž 16.03.2010 11:12:34

Zkus prohledovat forum, uz se to tu nekolikrat resilo, Plus dole jsou recenze na hodne obchodu. Ja jsem spokojenej s Mizuno Wave creation zacal jsem behat se 126kg, ted mam 110. Jediny negativum je vydrz tech bot, cca 800km a jsou na uz jen na chozeni, na beh uz moc ne. Ja mam ale neutralni doslap, jestli mas pronaci nebo supinaci tak ti vyhovovat nemusi, doporucuji navstivit prodejnu kde ti tohle zmeri a pak i poradi v Praze tohle delaji ve www.triexpert.cz obchod na zizkove – napriklad, ale i jinde. Jestli nejsi z Prahy tak prohledej ty recenze na obchody viz dole toto forum.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 16.03.2010 12:05:13

přímo pro vyšší váhy jsou určeny Mizuna Wave Ultima. Mám je a spokojenost. Nejsou nijak rychlé, ale na delší věci můžu doporučit.

avatar

Dubnice pod Ralskem

Celkem 2677 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:04 (2010)
půlmaraton: 1:33:14 (2010)
maraton: 3:47:50 (2010)

Sokolík muž 16.03.2010 18:55:38

Ochotně a rád udělám reklamu botám NB 1062 (za číslem jsou ještě nějaká písmena , ale ty označují barvu). Taky jsem začínal vyšší váhou a to těsně pod 100 kily. Chtěl jsem hlavně dobré tlumení. Došlap mám něco mezi supinací a normálním. Takže boty dle popisu výrobce přímo pro mě. Z vlastní zkušenosti: tlumení přímo komfortní a hlavně velká výdrž . Mám na nich naběháno 2100 km a když je hodím do pračky , tak budou jak nový, kromě paty kterou už mám „ubroušenou“ . Asi už jsou na výměnu protože to tlumení už nebude ono ( jenže když běhám jen v nich tak to nějak nemůžu poznat) . . s klidným svědomím Ti je prostě doporučuji. Koupil jsem je na www.sportsite.cz . Byly za 2000,– .

Motto: Don't complain that the road is long ;be happy that you can walk on it. Nestěžuj si na dlouhou cestu ;raduj se z toho, že po ní můžeš jít. Wolf Freiheit
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.