Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Botky pro těžšího joggera

Botky pro těžšího joggera

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sonic muž 17.03.2010 17:29:17

Ahoj,

prosím o radu při výběru botek na zpěvněnou lesní cestu nebo stezku pro delší běhy. Mám 98/180, nohy rovné. Ortoped říkal, že potřebuju pouze zvýšit klenbu uprostřed plosky, ale že to řeší ortopedické vložky, nebo že některé botky už to mají přímo na spodku vytvarované vevnitř. Je mi jasné, že musím do obchodu zkoušet, při své váze ale nevím zda je vhodnější Mizuno botky nebo Asics botky nebo ještě nějaké další. Běh zatím bude pouze jogging, tedy přinejmenším do snížení váhy o kus.

Poradíte prosím. Všechny zdraví Ivoš – sonic.

avatar

Řevnice

Celkem 3329,55 km
Minulý měsíc 3,5 km
10 km: 0:55:19 (2011)
půlmaraton: 2:04:44 (2010)

hofle muž 17.03.2010 18:10:11

Ahoj, mám podobné parametry a pošilhávám na letní pobíhání po kopcích po modelu Adidas Kanadia – trailové adidasky už jsem měl a naprostá spokojenost. Tenhle konkrétní model jsem ještě nezkoušel, ale rozhodně se k tomu chystám. Je mimochodem uvedený i v poradci na behej.com. Hodně štěstí! Finn

Motto: Quitters never win and winners never quit.
avatar

sonic muž 17.03.2010 21:34:16

Ahoj, dalším specifictějším testem došlapu, klenby a anatomie v prodejně asics bylo u mě zjištěno, že patřím mezi pronátory. Na zpevněný povrch 3–4× týdně jsem tedy koupil botky asics trabuco 12 WR (pouze pro pronátory). Hoj Finne.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.