Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Stípl

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 01.07.2006 16:47:45

Běžel jste to někdy někdo? Co byste radili jako průpravný tréning na 3 km překážek (hladké 3 kiláky jsou mi jasné)? Dneska jsem si otestoval vodní příkop (sice na dorosteneckou výšku – nešlo zvýšit, alespoň ty deště k něčemu dobrému byly) a klasickou jednu překážku. Dost jiná liga než 400 m př., kde si člověk může dovolit překážku sejmout (na steeplu přkážka, která má 91 cm a 80 kilo, sejme spíš mě). Vím, jak vypadám, když finišuju 3K, ale nedokážu si přdstavit, že během tohoto závodu dám 28 suchých a 7 mokrých překážek. Jen tak mimochodem – už se nemsměju Keňanům, že přes ty překážky spíš přelízají (obvlášt na vodním)… Na vodním to chce pytel odvahy to vůbec skočit z toho břevna (voda je dlouhá 3,6 metru a hloubka hned za překázkou je 70 cm) – kdyby člověku nevyšel příkop, tak zhučí min 1,6 m níž (samozřejmě, že to voda to ztlumí, ale i tak..). Až nahraju videa z tehle akce na net, tak dám vědet… a pro ostatní – běhali jste někdy i překážky?

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 01.07.2006 23:09:48

Překážky jsem běžel několikrát na vejšce na zápočet,100 do­rostenecký(li­mit byl 17,4s), a chlapský 110 m(tam byl limit asi 21), pěknej masakr, nekolikrát jsem si rozbil hubu, ale nakonec jsem to nějak přeskákal a dokonce i splníl limity:))

Motto: můj podpis
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 01.07.2006 23:18:51

[quote=rambo]Pře­kážky jsem běžel několikrát na vejšce na zápočet,100 do­rostenecký(li­mit byl 17,4s), a chlapský 110 m(tam byl limit asi 21), pěknej masakr, nekolikrát jsem si rozbil hubu, ale nakonec jsem to nějak přeskákal a dokonce i splníl limity:))[/quote] „dorostenecký“ zápih už mám za sebou taky (i když techniku se svoji výškou moc řešit nemusím – mám 195 cm) – relativně bez problémů (překvapivě nohy jsem ukočíroval, ale největší problémy, stále, dělají ruce, které mi roztočí moc trup do „otevřena“)… ale přece jen je rozdíl těch pár překážek a pak 35 neshoditelných překážek, kde si fakt tu hubu může člověk rozbít :-(

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

regioRUN.cz

Celkem 16870 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:16 (2006)
půlmaraton: 1:17:31 (2005)
maraton: 2:42:59 (2008)

-W- muž 02.07.2006 11:33:08

Běžel jsem to poprvé v životě letos na atletické divizi v Olomouci 11.06.2006 :) Byla to mňamka – myslel jsem, že to ke konci budu už přelejzat pomocí rukou (nakonec 11:29:50 a 6. bodů :))) Čas nic moc, ale bylo to po mém úspěšnem půlmaratonu v Čadci, který jsem běžel den před tím za 1:19:03 (druhý celkově) jako součást Kysuckého maratonu. No a aby toho nebylo dost tak jsem si dal ještě ten den na závěr 1500M za 4:56:47 a 1. bod. Všem vřele doporučuji ........ je to určitě něco jiného a je u toho dobrá sranda ..... teda kdo má rád úlety a adrenalin tak si super užije ........ stejně jako třeba já ještě při štafetě na 4× 400M, kterou jsem běžel poprvé v životě letos v Opavě a jediná moje starost byla abych neupustil kolík :) Holt to co jsem zameškal v mládí teď aktivně doháním .........

Motto: Není důležité zvítězit, ale jak při tom vypadáš ! :)
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 02.07.2006 18:25:42

[quote=-W-]Běžel jsem to poprvé v životě letos na atletické divizi v Olomouci 11.06.2006 :) Byla to mňamka – myslel jsem, že to ke konci budu už přelejzat pomocí rukou (nakonec 11:29:50 a 6. bodů :))) Čas nic moc, ale bylo to po mém úspěšnem půlmaratonu v Čadci, který jsem běžel den před tím za 1:19:03 (druhý celkově) jako součást Kysuckého maratonu. No a aby toho nebylo dost tak jsem si dal ještě ten den na závěr 1500M za 4:56:47 a 1. bod. Všem vřele doporučuji ........ je to určitě něco jiného a je u toho dobrá sranda ..... teda kdo má rád úlety a adrenalin tak si super užije ........ stejně jako třeba já ještě při štafetě na 4× 400M, kterou jsem běžel poprvé v životě letos v Opavě a jediná moje starost byla abych neupustil kolík :) Holt to co jsem zameškal v mládí teď aktivně doháním .........[/quote] Musí to být fajn, zaběhnout si něco pro kolektiv. Zvlášť, když se ty body od tebe tak moc nečekají.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Brno

10 km: 0:33:55 (2009)
půlmaraton: 1:13:13 (2011)
maraton: 2:32:57 (2007)

tuta muž 03.07.2006 10:43:58

Ja to bezel, protoze na ligach to bohuzel jedno kolo davaji misto normalnich vytrvaleckych trati, a mohu vrele nedoporucit. Teda, pokud je clovek silovejsi, tak to muze byt dobry, ale pokud se jako ja jeste kazde prekazky boji, tak je to utrpeni. Pred kazdou extremne zadrobim, pak se zase rozbihat, a do vodaku vzdycky spadnu obema nohama, takze se uplne zastavim. Alespon clovek pobavi divaky, na druhe lize nebo hlavne na divizi to byla vzdycky maximalni zabava, tam to umi tak prvni dva, a ostatni na vodasu predvadi opravdu uzasne kreace. Jo, taky kdyz cloveku dojde, tak je to mnohem horsi nez na normalni vytrvalecke trati, ale to se mi pri mem tempu jeste nestalo. A problemy s tim, ze se musi preskakovat prekazky, kdyz jsi v baliku a vlastne ji nevidis, jsem taky nemel, protoze jsem v zadny skupince nikdy nebyl. Kdyz to shrnu, tak na trojce jsem v zavode az na poslednich 200 metru, kdy zacnou pulkari nakopavat finis, kdezto na steeplu jsem jen prvnich 200 metru, nez se objevi prvni prekazka, a to mi teda neprijde jako dobry pomer. Takze letos uz jsem steepla vynechal. Jinak mohu presne popsat specialni steeplersky trenink nasich steeplaru – zadny neni. Vodas ti stejne nikdo nenapusti (ale da se skakat do pisku z prekazky) a davat steeplerske prekazky do prvni drahy, to by ti ostatni dali a jeste je to sakra tezky prenaset. Ale normalne se krome treninku techniky prekazek samozrejme davaji treba ctvrtky s komplet prekazkovym osazenim, je dulezite ziskat plynuly prechod bez drobeni, jen pred vodasem, a tam samozrejme jednou nohou do vody.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.07.2006 14:51:30

Mozem popisat trening steepliarov u nas doma a aj moj, ked som bol este dostatocne neskuseny a nechal sa na neho obcas nahovorit. Takze ak si vysoky a mas slusny odraz, resp. silu, tak sa nemusis vobec tych prekazok bat. Vsetky preskoc bez dotyku, jedine na vodnej sa poriadne odraz a dopadaj iba na jednohu nohu (tu neodrazovu). Tu spravi vacsina zaciatocnikov chybu, ze boja poriadne odrazit a letiet 2 apol metra a klesnut asi meter a nieco. Voda to stlmi, je to pohoda. Trenovat by som doporucil aspon raz do tyzdna zlahka techniku- nech sa nenatlcies, ked si vycerpany a raz bud useky tak, ze kazdy druhy je so zopar prekazkami (napr 6×1km, kde 1., 3., a 5. je s 3mi suchymi prekazkami v kazdom kole), aby si si zvykol na zmenu tempa a nabeh bez drobcenia. Pri prvych pokusoch si treba zvolit konzervativnejsie tempo, nech nemas uplne stvrdnute nohy v posl. 2 kolach. Skusenost Ta uz potom nauci, ake tempo si mozes dovolit. BTW, moj prvy pretek na drahe bol prave steepl- 2km (ako dorastenec, teraz sa uz beha 1500m) a dal som ho za 6:21– po jednom treningu cez prekazky. Ja mam 169cm, takze som mal celkom strach. Potom som este bezal asi 3× klasickeho 3km steepla, ale nebol to uz tak silny zazitok, ako ten prvy.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 03.07.2006 19:02:34

[quote=tuta]Vodas ti stejne nikdo nenapusti.[/quote] to byl prave hlavni duvod, proč jsem si to teď vyzkoušel – příkop se samovolně naplnil vodou po deštích…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Hodonín

hyneek muž 17.07.2006 18:54:33

to: Forest kde se da takova sranda behat?

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 17.07.2006 23:06:54

každý čtyřstovkový ovál má vodňas, ale skoro žádný ho nemívá běžně napuštěný… vetšinou ale bývají volně (přece ty stokilové překážky někdo jen tak neodnese) suché překážky k dispozici (tak to je jak v Havířově, tak i v Brně)

a jestli jsi myslel, kde jako zavodně – tak to právě taky řeším… asi nejlepší se bude přidat k nějakému atletickému klubu a pomoct mu (pokud se teda nebude jednat o extraligu) s bodama…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.