Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Jak se závodí v...: Singapore Marathon [článek]

Jak se závodí v...: Singapore Marathon [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Beroun

Celkem 41724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:44 (2006)
půlmaraton: 1:26:27 (2007)
maraton: 3:17:01 (2004)

mirek hasal muž 15.02.2008 13:55:06

Do Singapuru jsem se vloni také chystal, ale na poslední chvíli, a už bylo „vyprodáno“. Zkoušel jsem organizátorům ještě psát, že jsem se právě dozvěděl, že budu v té době v Singapuru a jestli by mě dodoatečně nezařadili. Odpověděli mi ale, že si toho velice váží, ale že bohužel. Nakonec jsem ale zjistil, že i kdyby mě akceptovali, stejně bych se nemohl zúčastnit, protože jsem mohl být v Singapuru pouze od čtvrtka do pondělí, ale EXPO k maratonu zde probíhá od pátku do neděle v týdnu před! A není jiná šance si číslo vyzvednout. Kdo se tedy chce zúčastnit tohoto maratonu, musí se v Singapuru zdržet minimálně od nedělě do neděle. A jak jsem pročítal propozice, totéž platí o SUNDOWN Maratonu. Zvláštní......

administrator 03.04.2010 13:32:22

Zdeněk Gregoriades pracuje a běhá v Singapuru a loni v prosinci se tam zúčastnil závodu v maratonu. Kromě svého výkonu se zamýšlí nad organizací závodu v zemi s odlišnou kulturou. Tímto článkem startujeme seriál Jak se závodí v…, v němž bychom rádi přinášeli vaše zážitky, postřehy a názory ze závodů organizovaných v různých regionech.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.