Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Trenink na dovolené

Trenink na dovolené

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lenka80 žena 07.10.2019 06:11:07

Ahoj, v listopadu vyrážím na dovolenou na Maledivy. Konkrétně budu v tomto resortu Royal Island Hrozně nerada bych během 3týdenního pobytu vyšla z formy a tak bych se ráda zeptala, jestli tady na Maledivách někdo byl a uměl by mi říct, jaké tam jsou podmínky pro běh.

Napadlo mě taky běhat ve fitku na páse, není to ale úplně můj šálek čaje. Já radši venku na čerstvém vzduchu.

Moc díky za odpovědi, Lenka

avatar

Tachlovice

Celkem 7759,5 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:24 (2015)
půlmaraton: 1:23:23 (2015)
maraton: 3:17:32 (2015)

kaz67 muž 10.10.2019 22:38:12

>> Lenka80, 07. 10. 2019 06:11:07

prosim tě co řešíš, prostě vyběhni a běž , taky to takto jsem dělal, fitko Brrr- fuj

Motto: hrozně rád běhám
avatar

Bratislava

Brutto muž 14.10.2019 08:06:19

>> Lenka80, 07. 10. 2019 06:11:07

Toto je presne ono. Ja som praveze dovolenku na Maledivy zavrhol prave a len kvôli tomu, ze vsade mi nukali pobyty na doslova 200 m ostrovoch. Neviem si to celkom dobre predstavit tam behat :)) Ale tak ja som zas magor, vyberam dovolenky pre celu rodinu podla toho, ci sa tam da behat alebo nie :))) Fitko to predsa isti, ked uz.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 14.10.2019 10:23:25

>> Lenka80, 07. 10. 2019 06:11:07

To je reklama na ten webový portál? Musím se ptát, protože odpověd'na tvůj dotaz je jasná z pohledu na fotografii. Výběr na tří týdenní dovolenou je zcela nesmyslný, MAL jsou nádherné místo, ale po týdnu, kdy si tělo odpočine od stresu, se aktivní člověk může nudit. I proto se doporučuje kombinace týden Srí Lanka a týden na MAL jako odpočinek. Pokud jen MAL, pak 10dní je dle mých zkušeností maximum.

Pokud nehodláš běhat ve fitku, o fyzičku přijdeš. Ten resort znám a je velmi příjemný, nicméně jako na většině MAL ostůvcích, obejdeš to asi tak za 10min i se zastávkami na kochání se barvami moře. Pokud chci za exotikou a současně mít možnost běhat, jsou lepší destinace. Seychlelly, Mauritius, Lombok, Zanzibar… není to sportovně nikdy ideální, ale rozhodně lepší Malediv. Pokud to není reklama, pak příště doporučuji použít služeb CK, která se specializuje a jejíž zaměstankyně ti při vysvětlení požadavků jasně řeknou, že tahle destinace není pro tebe.

Motto: Petit cheval de manege :-)
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.