Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Kvalitní boty s kvalitním tlumením a technika

Kvalitní boty s kvalitním tlumením a technika

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

ManOfSte..Copper muž 12.10.2019 13:51:09

Ahoj, uvažuju, že bych si koupil nějaké kvalitnější běžecké boty (cenově tak 2500–3000, klidně k těm třem), protože už tak rok běhám ve skechers za 1200, které už pochopitelně dávno netlumí a taky jsou trochu děravé :), což na nadcházející podzim, zimu a jaro není úplně ideální :). Z kvalitnějších bot mám ovšem tu obavu, aby mi nekazily běžeckou techniku, protože ty levné křusky člověka víceméně do správné techniky dotlačí (teda pokud při běhu aspoň trochu používá hlavu) a za poslední rok jsem neměl jediné běžecké zranění, kdežto u dražších bot s kvalitnějším tlumením bych možná podvědomě více dupal, dopadal na patu a měl delší krok. Jen je teda pravda, že ve svých současných botech neběhám z kopce (hlavně pokud je prudší a ještě navíc je cesta kamenitá), protože to mi bez tlumení úplně zdravé nepřijde – na druhou stranu neběhám závodně, tak to zase taková oběť není. Nějaké “běžecké charateristiky“: běhám v terénu (lesní cesty), váhově se pohybuju okolo 67 kg a běhám tak odhadem 100 km měsíčne (a tak dalších něco přes 100 km v terénu nachodím rychlejší chůzí). Co si o tom myslíte? Nejsem zrovna profesionální běžec :) a nevím, jak by se moje klouby chovaly, když bych do budoucna prodloužil trasy, upravil poměr běh/chůze…atd. atp. Díky za odpovědi :)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.