Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Movistar Lima 42K

Movistar Lima 42K

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

radkaprochazkova žena 14.01.2020 09:42:25

Ahoj, dostali jsme s manželem nápad zaběhnout si maraton v zahraničí. Zrovna nám to krásně vyšlo tak, že se v rámci naší květnové dovolené v Peru koná Movistar Lima 42K (https://worldsmarathons.com/…star-lima42k). V plánu máme celých 42 kilometrů. Chtěla bych se zeptat, zda-li je tady taky nějaký šílenec, který by mi uměl poradit jakým způsobem se připravit na úplně jiné podnebí. Tady: počasí Peru jsem si našla, že v květnu tam jsou teploty okolo 30 stupňů, což by samo o sobě nebyl až takový problém. Více se bojím například vlhkosti vzduchu a podobně, na aklimatizaci máme zhruba týden. Díky za rady, R.

avatar

maraton: 2:56:59 (2019)

Wroclav muž 14.01.2020 16:26:22

>> radkaprochazkova, 14. 01. 2020 09:42:25

Vlhkosti bych se nebál, Lima je v podstatě v poušti. Podnebí mi tam přišlo příjemné, byl jsem tam v dubnu, ale předtím jsem byl měsíc v Amazonii, takže mi spíš bylo chladno. Horší je to tam se znečištěním vzduchu, ale v neděli ráno to snad nějak moc zlý nebude.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.