Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Před startem mi přišlo běžet tři dny šílené. Teď? 500 km není nereálných! [článek]

Před startem mi přišlo běžet tři dny šílené. Teď? 500 km není nereálných! [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 10.04.2020 20:34:47

Quarantine Backyard Ultra, karanténní ultraběh na dvorku. Tak se jmenovalo nedávné online klání více než dvou tisícovek ultraběžců z celého světa. Když Radek Brunner, český hrdina ze Spartathlonu, v sobotu odpoledne odstartoval, netušil, že svůj zbrusu nový pás vypne až v pondělí ráno a hodinky mu ukážou stěží uvěřitelných 423 km… A mohlo jich být víc!
Odkaz na článek

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 12.04.2020 20:50:35

Díky moc za zajímavý a obsáhlý rozhovor.

Radkovi gratulate k výkonu, hlavu měli oba závodnící nastavenu neskutečně, škoda, že to skončilo, jak to skončilo, ovšem i tak to evidentně byl velký zážitek.

Co se týče pásů, všimla jsem si, že řada prodejců v ČR vyprodala s krizí celou řadu zajímavých modelů a budou muset naskladnit. Nepořizoval evidentně jen Radek. ;-)

Motto: Petit cheval de manege :-)
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.