Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Druhý závod sezony Běhej lesy 2020. Jaká byla Lednice? [článek]

Druhý závod sezony Běhej lesy 2020. Jaká byla Lednice? [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behejlesy muž 22.06.2020 10:53:14

Seriál Běhej lesy letos do Lednicko-Valtického areálu nalákal 2102 běžců. Počasí v Lednici dalo všem pěkně za uši. Každý, kdo doběhl, je vítězem. Na příliš velké teplo si rozhodně nikdo stěžovat nemohl. Závodníci vypadali i pod vrstvou bláta velmi spokojeně. Vždyť, kdy jindy se člověk může proběhnout památkou zapsanou na listině světového dědictví UNESCO?
Odkaz na článek

avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:48 (2019)
půlmaraton: 1:34:33 (2017)

Meescha muž 22.06.2020 11:13:37

Po asi 3/4 roce jsem běžel závod a předpokládám, že podobné podmínky hned tak nezažiji. Už proto, že bahno nevyhledávám, strašně nerad v něm běhám, ale když už jsem nás s taťkou přihlásil… Nejdřív jsem zkoušel hledat co nejlepší stopu, zvlášť po prvním pádu, ale později už mi bylo jedno, že běžím po kotníky ve vodě. Bohužel druhý držkopád cítím doteď a ruka bolí. Nakonec jsem neskončil úplně nejhůř, ale užít si běh jsem úplně nedokázal (přes kapky deště na brýlích ani vlastně moc nevím, kudy přesně vedla trasa). Na druhou stranu mě potěšila atmosféra, kdy lidi byli většinou pozitivně naladění a i tu delší trasu zvládli s úsměvem, prý bahení lázně bývají většinou dražší. No a palec dolů pořadatelům, že stihli do startu nakopnout vyplavenou elektriku!

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.