Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » chodící pás pod stůl

chodící pás pod stůl

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

krecoun muž 04.10.2020 10:20:24

Ahoj, jsem nevidomý programátor a potřeboval bych trochu poradit. Dokud jsme chodili do kanclu, tak jsem měl celkem pravidelný pohyb, člověk chodil na obědy atd. Ale děláme teď z domu a nevypadá, že by se to mělo zlepšit a tím se možnost pohybu trochu omezuje. Jasně, můžu chodit třeba kolem baráku, ale přece jen tím, že na to nevidím, tak mě to moc nebaví. Mám polohovatlený stůl, u kterého pár hodin každý den stojím a pracuju. Slyšel jsem, že někteří lidi u toho používají běžecké / chodící pásy. Dávalo by mi to smysl, u některých činností nemusím ani psát na klávesnici a mohl bych takhle klidně chodit. Mohli byste mi něco doporučit? Bohužel bydlím v bytě s parketovou podlahou, tak nevím, jestli to má vůbec cenu řešit, nerad bych byl sousedy vyhozen. Zároveň jsem slyšel o stepperech. Je tohle alternativa? Díky moc.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.