Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » OČIMA ZÁVODNICE: Mám novou chuť makat, aby na jaře limit padl [článek]

OČIMA ZÁVODNICE: Mám novou chuť makat, aby na jaře limit padl [článek]

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 08.12.2020 11:42:07

Smutek z nesplněného limitu na olympiádu? Měl by být, ale není. Přestože jsem odběhala některé tréninky velmi slušně, nebyla jsem si stoprocentně jistá, co od sebe očekávat. Věděla jsem, že je šance uspět, stejně jako to nemusí klapnout vůbec. Mísily se ve mě pocity sebedůvěry s opačnými pocity vzhledem k posledním dvěma závodům a období po Gdyni, kdy jsem neměla chuť do trénování a nohy vůbec nespolupracovaly.
Odkaz na článek

avatar

Desert muž 08.12.2020 18:16:31

diky redakci i autorce za clanek,

nicmene mam dotaz, co to bylo za doprovod na kolech, co necha " zajice chcipnout" – v tom vidim alespon minutu :-P

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 10.12.2020 07:25:33

Hovoriť o protivetre ako zasadnom faktore nesplnenia limitu na trati, na ktorej 4 muži zabehli polmaraton pod sveťák mi príde ako veľmi nenáležité. Navyše ak mám osobného vodiča, a prvá polovica bola odbehnutá v skupinke.

Alebo snáď vietor začal fúkať až v druhom kole a v prvom kole nefukal?

Druhá vec, ak vodič vykapal kvôli tomu že mu energeticky došlo, tak to je diletantizmus z jeho strany.

Inak, vdaka za pohľady oboch akterov. Som zvedavý na jarný pokus/y o limit. Kedže po tomto výkone to rozhodne vyzerá nádejne.

avatar

Desert muž 10.12.2020 08:05:21

>> Ondriško, 10. 12. 2020 07:25:33

na jare zase bude chladno, no musis byt stale pripraven jak neco zduvodnit :-P

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.12.2020 09:12:01

>> Ondriško, 10. 12. 2020 07:25:33

Hej, menila sa rychlost vetra. Dokonca aj v priebehu polmaratonu – nepriaznivo pre muzov. Na zaciatku 12–15km/h do protivetru (nie moc silny, ale ovplyvni to vykon), druhu polovicu ho mali zvacsa v chrbte, ale fukalo 6–8km/h, co je slaby vietor. Neviem, ako v druhom kole maratonu, to sa v clankoch nespominalo. Tendencia pocasia teda bola, ze fukalo postupujucim dnom menej.

avatar

Desert muž 10.12.2020 10:39:25

>> Ondriško, 10. 12. 2020 07:25:33

jornet urcite neni amater, ale v dobe nez skoncil svuj pokus si taky zapomel vzit axialni vrstvu obleceni, radialni na odvetravani mel, teploty 0 +/- zamavaji s elektrolyty, tedy jagrovo pradlo -nejlepe vlnu :-)

ps: na nekterych zimnich trajlech, krome folie, je to povinna vybava, :-P

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.