Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Svalova dysbalance - panev

Svalova dysbalance - panev

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

bez žena 03.04.2021 09:28:10

Zdravim, mam otazku. Ma nekdo zkusenost s dysbalanci svalu v oblasti pánve? Jak jste svaly rozvolnili? Pomohl vam nejaky specialista (fyzioterapeut, chiropraktik atd…)? Mam panev o par mm nahnutou a tim padem jednu nohu o ty milimetry kratší.Nakloneni je způsobeno ztuhlými svaly na jeden strane těla (zejména hyzdove). Svaly mi nejdou rozcvičit a v minulosti me tech par milimetru potrapilo, zejména bolesti kratší nohy ve stehenním kloubu, u kotníku atd… Dekuji moc za odpovědi.

avatar

Dezinfektor muž 24.04.2021 14:00:58

Nejlepšì bude zajít za odborníkem na ortopedii. Ideálně někdo, kdo se vyzná i v podologii. Následně vás bude nejspíše čekat rentgen celé pàteře a vyšetřenì samotným ortopedem. Ortoped následně zvolí léčbu. Nejspíše vás bude čekat fyzioterapie. Možná to ale moc hrotíte, a bolesti jsou od něčeho jiného. Jisté odchylky se považují za normální. Na internetu se většinou nezmíní o všech příčinách dané bolesti. Tělo sportovce naopak často není 100% dokonalé. Na správnou diagnózu byste musel studovat medicínu, následně si udělat atestaci v ortopedii, a posléze mít 20 let zkušeností. Proto doporučuji vybrat si nějakého zkušeného ortopeda, než někoho kdo zrovna začíná.

avatar

Zem

rudo muž 24.04.2021 23:14:11

>> Dezinfektor, 24. 04. 2021 14:00:58

tak tohle je asi spatna cesta , rentgeny a ortoped predepise vlozky do bot

Motto: 528 citaj: geopolitics.co
avatar

Zem

rudo muž 24.04.2021 23:16:31

>> bez, 03. 04. 2021 09:28:10

ja take veci riesim kombinaciou masaze reiki a jogy

svaly uvolnim a potom odporucim konkretne cvicenia prevzate z jogy

zvycajne je dobre si najpr telo dat dokopy uvolnit posilnit a az potom pokracovat v behani, ovsem behanie by nemalo byt klasicke, ale zalozene na sprinterskej abecede vykonavanej pomaly relaxovane.

cele uvolnenie je mozne dosiahnut velmi rychlo

Motto: 528 citaj: geopolitics.co
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.