Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Pro webmastery » Vítejne na nové aerobně tragédí konferenci...

Vítejne na nové aerobně tragédí konferenci...

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 26.08.2005 17:06:26

Doufejme že bude alespoň o chloupek technicky lepší než ta minulá konference na http://pandora.idnes.cz/…ence/traged/. Prosím neváhejte směrovat do tohoto fóra jakékoli poznámky k „technickému“ fungování webu.

Ev. dotazy prosím směřujte též do tohoto fóra.

váš tragéd / administrátor

avatar

Úvaly

Zooza 29.08.2005 09:50:55

ahojky, lidičky… No teda, nestačim koukat :rolleyes: Ještě jsem se nezorientovala, ale vypadá to líp než pandora a hlavně-tech funkcí :) Těšim se na život této diskuse Papa Zooza

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154616,51 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 29.08.2005 16:03:19

Je to výborný, zvláště když se dají opravovat ty hrubé chyby v dříve napsaných statích. Před chvíli jsem si opravil tvrdé y na měkké ve slovu vířivka (zpráva pro Standu P.). Ještě si tam vyzkouším dát nějakou historickou fotku, nemusím tam být zrovna jako nemluvně, ono bude stačit tak 28 let po té, stejně mě asi nikdo nepozná … Koukám, je to dokonce v barvě, to jsou mi věci, ještě že mi syn poradil, jak se to dělá. Jinak ten den v červenci 1983 (myslím, že to bylo 23.) byla historicky nejvyšší teplota, v Uhřiněvsi 40,2st. – to by byl marathon! …

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Zbořený Kostelec

Celkem 1126 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:00 (2006)
maraton: 3:57:00 (2003)

papaaya muž 29.08.2005 16:46:28

mam malickou poznamku k RSS. Dnes jsem presel na postovniko klienta ThunderBird, ktery krom jineho podporuje RSS kanaly – podarilo se mi dokonce zajistit si prijem z tehle konference, ale nevidim kdo jednotlive zpravy publikoval. MOzna je treba jeste neco nastavit na me strane (v tom pripade potrebuji poradit, neb uz mam pocit, ze jsem videl vsechna nastavitka:) ) anebo to neprichazi uz z konference – coz bych si tipnul, protoze to neni ani ve zdrojaku… jak to funguje u vas? Trageden nemas moznost to okontrolovat? (stacilo by mi naznacit, kde je chyba ;) ). diky a zatim
papaaya ps: pokud se podepisu, tak uvidim od koho post je :)

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 29.08.2005 20:28:31

To: Papaaya. Omlouvám se, ale při nejlepší vůli fakt netuším. Diskusi mi instaloval kámoš a já k tomu mám fakt dost daleko… ale zeptám se!

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 12.01.2006 21:27:25

Vítám Melounka a všechny ostatní čerstvě příchozí, všimli jste si, že je nás už sto? Sto zaregistrovaných? Kolik může asi být s anonymními návštěvníky? Tragéde, zdá se, žes měl skvělou myšlenku s tímto fórem. Já byl jeden z těch škarohlídů, kteří zpočátku fandili víc pandoře, teď jsem rád za toto fórum a lezu sem denně :) Až se nás takhle sejde stovka v jednom dresu na závodech :D

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.