Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Jaké zkušenosti s pulsmetrem?

Jaké zkušenosti s pulsmetrem?

Nalezené položky: 67 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 13.09.2005 11:28:36

Zdravím všechny aerobní borce. Včera jsem poprvé běžel s vypůjčeným pulsmetrem – velmi jednoduchým Polarem A3. Nastavil jsem si zonu na 70–85%. Běžel jsem 8,5 km, převýšení 225 m a čas 57 min byl o 4 minuty horší, než v minulosti bez pulsmetru. Velmi mě překvapilo, že při svém běžném tempu jsem byl stále nad 85%, když jsem spomalil, měl jsem pocit, že běžím pomalu, že se vleču. V pásmu jsem běžel nakonec jen 1/4 času, zbytek nad nastaveným pásmem. Jaké máte své zkušenosti s běháním s a bez pulsmetru? Uvažuji o Polaru rs200sd http://www.polarczech.cz/…/rs200sd.htm

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 13.09.2005 11:39:49

[quote=romank]Zdra­vím všechny aerobní borce. Včera jsem poprvé běžel s vypůjčeným pulsmetrem – velmi jednoduchým Polarem A3. Nastavil jsem si zonu na 70–85%. Běžel jsem 8,5 km, převýšení 225 m a čas 57 min byl o 4 minuty horší, než v minulosti bez pulsmetru. Velmi mě překvapilo, že při svém běžném tempu jsem byl stále nad 85%, když jsem spomalil, měl jsem pocit, že běžím pomalu, že se vleču. V pásmu jsem běžel nakonec jen 1/4 času, zbytek nad nastaveným pásmem. Jaké máte své zkušenosti s běháním s a bez pulsmetru? Uvažuji o Polaru rs200sd http://www.polarczech.cz/…/rs200sd.htm[/quote] Ten Polar je dost dobrá volba a ten čas je taky dost dobrej s tím převýšením!! Máš dobře zadanou maximálku? Hodinu ve vyšší tepovce hravě vydržíš (koleb anaerobního prahu nebo lehce nad), dvě už hodně blbě a víc tě popraví.

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 13.09.2005 11:47:39

Maximálku 180 mám určenou ze vzorce 220-věk :( , až si pořídím pulsmetr, uvažuji o určení Max. tepovky na ergometrii. 85% vychází na 153, mě se nejlépe běželo při 159, průměrnou jsem měl frekvenci 157.

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 13.09.2005 11:55:00

[quote=romank]Ma­ximálku mám určenou ze vzorce 220–40 (věk ;-(), až si pořídím pulsmetr, uvažuji o určení Max. tepovky na ergometrii. 85% vychází na 153, mě se nejlépe běželo při 159, průměrnou jsem měl frekvenci 157.[/quote] To vypadá v pohodě, protože ten vzorec je na nic. Pokud běháš, můžeš mít klidně max 190+. Je třeba si to ozkoušet, ergo nepotřebuješ. Musíš být úplně odpočinutý, hodně dobře se volně zahřej, pak chvíli běž kolem sto padesátí a začni postupně přidávat. Až uvidíš černobíle nebo hvězdy, případně začneš zvracet, to by možná mohla být HRmax. Někde na polar.fi určitě najdeš chytřejší návod jak na max tepovku ;)

avatar

Prostějov

Celkem 2853 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:00 (2007)
půlmaraton: 1:25:37 (2007)

draver muž 14.09.2005 07:19:20

Já uvažuju o Polaru S120. Je to ten nejlevnější z profesionální řady. Holt nejsme všichni tak movití… Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

avatar

Mělník

rastef muž 14.09.2005 08:01:57

Maximální TF jde taky dobře zjistit během na Mattoni Grand Prix ve vedru :-)) Já jsem si ji zvýšil o 4 tepy/min oproti všemu, co bylo předtím…

Osobně nemám rád údaje TF v procentech. Když někde napíšou 75%, někdy se tím myslí 0,75*TFmax, ale někde (literatura, web…) tím myslí 75% „úsilí“, čili je to 75% z pásma mezi klidovou a maximální TF: 0,75*(TFmax-TFmin)

Mám Polar, ale zásadně si nechávám zobrazovat absolutní hodnoty tepů, takže ani nevím, jaká metoda je použitá tam.

Problém dále komplikuje, že v každém sportu je TFmax jiná, takže např. na kole je TFmax nižší než při běhu. Podle to ho by si měl člověk TFmax nastavit.

rastef

avatar

Brno

10 km: 0:33:55 (2009)
půlmaraton: 1:13:13 (2011)
maraton: 2:32:57 (2007)

tuta muž 14.09.2005 09:26:03

[quote=romank]Ma­ximálku mám určenou ze vzorce 220–40 (věk ;-(), až si pořídím pulsmetr, uvažuji o určení Max. tepovky na ergometrii. 85% vychází na 153, mě se nejlépe běželo při 159, průměrnou jsem měl frekvenci 157.[/quote] No, pokud bys mel maximalku na 180, tak bezet na 160 tepu je strasne moc – ja mam maximalku kolem 186 a kdyz bych mel prumernou frekvenci 157, tak je to pro mne opravdu rychly beh. A oddilovy kolega, co je mnohem rychlejsi nez ja, je zase prekvapen na jak rychlych tepech beham ja.

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 14.09.2005 09:45:17

[quote=tuta]No, pokud bys mel maximalku na 180, tak bezet na 160 tepu je strasne moc – ja mam maximalku kolem 186 a kdyz bych mel prumernou frekvenci 157, tak je to pro mne opravdu rychly beh. A oddilovy kolega, co je mnohem rychlejsi nez ja, je zase prekvapen na jak rychlych tepech beham ja.[/quote] Díky za odpověď, která mě přesvědčila o tom, že bez určení TF Max jinak než vzorečkem 220-věk se neobejdu. Jeden návod jsem našel na https://www.polarrunningcoach.com/ – lze se k němu dostat po bezplatné registraci. Napřed musím počat, až mě přestane bolest Achilovka. Je sice pravda, že jsem měl při svém prvním běhu s pulsmetrem pocit, že se flákám, ale je taky pravda, že skoro po každém běhu bez pulsmetru mě bolí 2 dny lýtka, což může být způsobeno právě zvýšeným laktátem při příliš velké zátěži. Bohužel mám hendikep v tělesných proporcích. Při 185 cm váha 98 je nejspíš příčinou pomalého tempa a vyoké srdeční frekvence. Je jen jeden recept, o kterém se tu někde taky psalo: běhat velké objemy při menší zátěži a při nich hubnout, hubnout a hubnout. Je jasné, že s chrtí váhou budou zcela jiné rychlosti a pulsy. :)

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 14.09.2005 09:53:56

[quote=draver]Já uvažuju o Polaru S120. Je to ten nejlevnější z profesionální řady. Holt nejsme všichni tak movití… Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?[/quote] Střeva jsou ve všech Polarech stejná, podle mne mají prostě vypnutý jen některý fíčury. Jinými slovy, pokud ti vyhovují možnosti zařízení, které sis jistě už našel na webu, pak je vše ok.

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 14.09.2005 09:55:48

[quote=romank][qu­ote=tuta]No, pokud bys mel maximalku na 180, tak bezet na 160 tepu je strasne moc – ja mam maximalku kolem 186 a kdyz bych mel prumernou frekvenci 157, tak je to pro mne opravdu rychly beh. A oddilovy kolega, co je mnohem rychlejsi nez ja, je zase prekvapen na jak rychlych tepech beham ja.[/quote] Díky za odpověď, která mě přesvědčila o tom, že bez určení TF Max jinak než vzorečkem 220-věk se neobejdu. Jeden návod jsem našel na https://www.polarrunningcoach.com/ – lze se k němu dostat po bezplatné registraci. Napřed musím počat, až mě přestane bolest Achilovka. Je sice pravda, že jsem měl při svém prvním běhu s pulsmetrem pocit, že se flákám, ale je taky pravda, že skoro po každém běhu bez pulsmetru mě bolí 2 dny lýtka, což může být způsobeno právě zvýšeným laktátem při příliš velké zátěži. Bohužel mám hendikep v tělesných proporcích. Při 185 cm váha 98 je nejspíš příčinou pomalého tempa a vyoké srdeční frekvence. Je jen jeden recept, o kterém se tu někde taky psalo: běhat velké objemy při menší zátěži a při nich hubnout, hubnout a hubnout. Je jasné, že s chrtí váhou budou zcela jiné rychlosti a pulsy. :-)[/quote] Při těchto proporcích si fakt zatím dávej bacha na intenzitu. Jinak platí poučka: běhej (jezdi) objemy tak, abys mohl bez problémů konverzovat (přimeřeně) ;)

avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 14.09.2005 09:58:57

[quote=romank]Bo­hužel mám hendikep v tělesných proporcích. Při 185 cm váha 98 je nejspíš příčinou pomalého tempa a vyoké srdeční frekvence. Je jen jeden recept, o kterém se tu někde taky psalo: běhat velké objemy při menší zátěži a při nich hubnout, hubnout a hubnout. Je jasné, že s chrtí váhou budou zcela jiné rychlosti a pulsy. :-)[/quote] Velké objemy při malé intenzitě opravdu fungují. Mně se osvědčilo běhat před snídaní na lačný žaludek, pouze si dávám asi půl hodiny před vyběhnutím roztok esenciálních aminokyselin s L-karnitinem (k dostání skoro v každém sportovním obchodě). Podporuje to odbourávání tuku a chrání svalovou hmotu.

avatar

Zbořený Kostelec

Celkem 1126 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:00 (2006)
maraton: 3:57:00 (2003)

papaaya muž 14.09.2005 10:41:03

[quote=romank]. Při 185 cm váha 98 je nejspíš příčinou pomalého tempa a vyoké srdeční frekvence. Je jen jeden recept, o kterém se tu někde taky psalo: běhat velké objemy při menší zátěži a při nich hubnout, hubnout a hubnout. Je jasné, že s chrtí váhou budou zcela jiné rychlosti a pulsy. :-)[/quote] jeeje konecne ‚poradny traged‘. mam 190cm a 93kg. kdyz ctu v jinem vlakne jak kluci ‚resi‘ 60–70 kg vahy tak mi to prijde jako z jineho sveta. Pri sve vysce a postave jsem schopen dostat se lehounce pod 90 kg (coz je ted muj cil) ale nic miin. Hodne mi pri redukci hmotnosti (po vanocich jsem byl 103kg prasatko) pomaha prave slabost pro behani. Po vecernim behani uz pramalo vecerim a je to znat. At ti to beha a drz se.

avatar

Ostrava

NNN muž 14.09.2005 12:16:27

100 % TFmax je nejlépe zjistit po Cooperově testu ( 12 min běhu co to dá ). TF se vyvíji v závislosti na trénovanosti, věku … A ostatní hranice ( ANP,… ) taky. Takže co 1/2 roku testujte.

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 14.09.2005 13:31:32

[quote=Traged]Při těchto proporcích si fakt zatím dávej bacha na intenzitu. Jinak platí poučka: běhej (jezdi) objemy tak, abys mohl bez problémů konverzovat (přimeřeně) ;)[/quote] Díky Tragédovi a ostatním za zkušenosti, Toto diskusní forum je fakt super, čtením zážitků a zkušeností ostatních borců si člověk hledá korektiv k vlastním názorům. Poučení je jasné: méně teoretizovat, více běhat, ale nepřehánět to s tempem. Chce to hold více času.

avatar

pavelsacha 15.09.2005 10:57:37

Polar RS200sd – nějakou recenzi jsem pošlu snad večer. Přístroj vypadá zajímavě. Jeho výhodou je hlavně krokoměr a možné nastavení a editace až 3 TF limitů spojených s časovači – toď je krátce :-)

Běh s puslmetrem a zjištění že musíte brzdit je normální – zjištění každého prvouživatele – po delším používání a držení limitů sami pak vidíte zvýšení vytrvalosti ale i rychlosti. Samozřejmostí je, že občas musíte vstoupit do oblasti nad stanovený limit.

Pavel Šácha www.s-shop.cz

avatar

pavelsacha 18.09.2005 22:02:24

Polar RS200SD nabízí svým uživatelům unikátní funkce stvořené pro každého běžce. Mírně se můžete lišit od šedého středu při výběru ze dvou barevných provedení.

Co RS200 umí a čím se odlišuje? Jako většina pulsmetrů měří tep s přesností EKG, navíc měří rychlost běhu a vzdálenost. Další doplňkovou funkcí je Fitness test určující index kondice. Přibalen je komfortní hrudní pás WearLink, který dle mého mínění sedí na telě nejlépe. Standardem u dražších modelů značky Polar je kódovaný signál zamezující rušení jinými uživateli.

V oblasti měření tepu jde o nadprůměrný přístroj. Umožňuje nastavení až 3 TF zón a definování 5-ti sportovních zón. Nastavení TF limitů je všem známe ( spodní a horní limit tepové frekvence ). K čemu jsou pak sportovní zóny? Po nastavení TF limitů můžete sledovat dobu, kterou jste strávili v limitu, pod limitem a nad ním. Sportovní zóny vám pomohou rozpitvat čas strávený v jednotlivých, vámi definovaných pásmech rozsahu srdečního tepu. Oproti času strávenému nad zónou, pod a v ní navíc máte možnost zjistit, kolik času jste strávili např. v oblasti 50–55%, v oblasti 56–65%, v oblasti 66–70% TFmax atd. Sportovní zóny lze teda nastavit tak, že lze po skončení tréninku určit, kolik času jste strávili na spodní hranici vámi nastaveného tepového limitu a kolik času jste strávili u horní hranice TF. Záleží tedy jen na uživateli, co chce sledovat.

Stanovení klasických TF limitů se děje ručně nebo pomocí testu OwnZone. Co je OwnZone? Jde o test, který během rozcvičení sleduje proměnnost srdečního tepu. Na základě naměřených hodnot a údajů o uživateli je tento test schopen určit optimální TF limit ( zatížení organismu ) pro daný den. Na tepové frekvenci se odráží i vaše „pohoda“. Jste-li v dobré náladě, můžete si dovolit běhat s větším zatížením organismu. Jstel-i unaveni, je lepší volit nižší TF limity – OwnZone to jednoduše stanoví za vás.

V RS200 si můžete vybírat z 8-mi tréninků z toho 4 můžete vytvořit plně dle své vůle a 4 jsou přednastaveny a lze je částečně upravit k obrazu svému.

Ještě zpět k TF limitům. Tento přístroj je unikátní skutečností, že nemusíte stanovit tepové limity ale můžete si nastavit limity rychlostní. Vaše tempo nebo zatížení není řízeno dodržováním tepu ale rychlosti. Analogicky stanovíte spodní/horní mez rychlosti. Užívání více než jedné TF nebo rychlostní zóny je vztažené k časovačům nebo vzdálenosti – tzn. z prvního limitu přecházíte na druhý v okažiku uplynutí 10minut nebo 1km atd.

Na oválu oceníte funkci AutoLap – záznam mezičasu po uběhlé vzdálenosti, např. každých 500m.

Díky krokoměru připevněnému na nártu sledujete rychlost v km/h nebo „tempo“ v jednotce min/km. Samozřejmostí je kalibrace délky kroku pro přesné měření.

Během záznamu lze sledovat funkce: tep, stopky, lap time – mezicas, cislo mezicasu, rychlost, graficke zobrazeni tepu vuci limitum nebo sportovnim zonam – dle nastaveni.

Po skonceni zaznamu je trenink ulozen do souboru, file, kde se dozvite podrobnosti o dosazenem vysledku – prumerna TF, maximalni TF, max. rychlost, prumerna rychlost, cas v zone nad a pod zonou TF, casy ve sportovnich zonach, spotreba energie, info o mezicasech ( prumerny, maximalni a okamzity tep pro dany mezicas + max, prum. rychlosti atd. )

Přenos dat do PC je realizován pomocí SonicLink, tedy zvukovým signálem. Pro ty z vás, kdo nemáte přístup k internetu, je tato funkce zbytečná. Ti, co internet mají, mohou s výhodou využívat internetovou aplikaci, do které se vpisují zaznamenané tréninky. Téměř automaticky je za vás veden tréninkový kalendář v graficky přehledném prostředí.

Trošku kritiky neškodí a tak bych jen uvedl malou informaci těm, co by rádi nastavovali pohodlně svůj RS200 pomocí aplikace UpLink. Jak bylo zvykem u jiných modelů, zpravidla těch starších a z vyšších tříd, bylo možné nastavit téměř vše. Zde bohužel tato funkce silně pokulhává a nastavení pouhého data a času případně loga na displej je pro tento model opravdu velmi málo. Výrobce by se měl nad tím zamyslet ale do té doby nezbyde nic jiného než provádět nastavení ručně.

Rozebírat další funkce hodinek, budíků je asi zbytečné. Celkově jde o našláplý přístroj se kterým by se měl spokojit i dost náročný uživatel.

Pavel Šácha www.s-shop.cz

avatar

Olomouc

dušan muž 19.09.2005 14:49:27

Měl bych ještě jeden orientační vzorec pro výpočet TFmax,je přesnější než 220-věk.:je to: 210– 1/2věk –5%hmotnosti+4

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 19.09.2005 17:16:59

[quote=dušan]Měl bych ještě jeden orientační vzorec pro výpočet TFmax,je přesnější než 220-věk.:je to: 210– 1/2věk –5%hmotnosti+4[/qu­ote] Ano, zdá se mi to (alespoň podle toho, jak to na mě pasuje) podstatně lepší přiblížení hodnoty TFMax.

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 19.09.2005 17:22:22

Jinak mám tuto zkušenost: Asi 2× jsem zapomněl měřič frekvence doma a na těchto závodech jsem podal naprosto nejlepší výkon :-)) Ale přesto ho používám…

avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23626,73 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 20.09.2005 08:35:09

[quote=dušan]Měl bych ještě jeden orientační vzorec pro výpočet TFmax,je přesnější než 220-věk.:je to: 210– 1/2věk –5%hmotnosti+4[/qu­ote] Tak u mě tento vzorec nesedí. To „+4“ je tam pro mě navíc. Jak to vychází u mě:

220-věk = 189 210– 1/2věk –5%hmotnosti+4 = 195 změřeno sportesterem = 187

Takže u mě se reálné hodnotě blíží spíš ten jednodušší vzoreček.

Beet

avatar

Olomouc

dušan muž 20.09.2005 10:19:57

Jasně,že to nemůže sedět u všech,je to jen orientační. Hlavně nepočítá s úrovní trénovanosti-to je to +4,což je „konstanta“ ,která se samozřejmě může u každého běžce být jiná.Ale jinak myslím,že to funguje.Většinou je maximálka o něco větší,než při „věkovém“ výpočtu,ale i to je individuální.

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 20.09.2005 13:52:37

[quote=dušan]Měl bych ještě jeden orientační vzorec pro výpočet TFmax,je přesnější než 220-věk.:je to: 210– 1/2věk –5%hmotnosti+4[/qu­ote] Díky za vzoreček. Podle nového vzorečku mi vychází rozsah 70–85% TFmax na 132–161, při výpočtu dle věku 126–153. Pocitově se mi dobře běží při P kolem 157–158, nad 160 vědomě spomaluji a zkušenost je vynikající. Mám pocit, že v době, kdy jsem běhal bez pulsmetru jsem běhal na vyšší frekvenci následná rekonvalescence pak trvala déle. Nohy následující den nebolí, laktát se neusazuje ;) , i když jsou časy o něco delší mám větší chuť do běhání.

Bohužel pulsmetr musím vrátit a Ježíšek prý dříve nepřijde, že prý to ještě 3 měsíce vydržím. Tak nevím jak :(

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 20.09.2005 14:02:39

[quote=pavelsacha]Pře­nos dat do PC je realizován pomocí SonicLink, tedy zvukovým signálem. Pro ty z vás, kdo nemáte přístup k internetu, je tato funkce zbytečná. Ti, co internet mají, mohou s výhodou využívat internetovou aplikaci, do které se vpisují zaznamenané tréninky. Téměř automaticky je za vás veden tréninkový kalendář v graficky přehledném prostředí.

Pavel Šácha www.s-shop.cz[/quote] Nepřítomnost programu a závislost na netu hodnotím negativně. Člověk má pocit, že je něčím rukojmím. :(

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 20.09.2005 14:05:47

[quote=Traged]Při těchto proporcích si fakt zatím dávej bacha na intenzitu. Jinak platí poučka: běhej (jezdi) objemy tak, abys mohl bez problémů konverzovat (přimeřeně) ;)[/quote] Souhlas, jen se stromy se špatně vykládá, nějak nechtějí se mnou držet tempo :D

avatar

Beroun

Alena žena 20.09.2005 14:12:03

[quote=romank][qu­ote=Traged]Při těchto proporcích si fakt zatím dávej bacha na intenzitu. Jinak platí poučka: běhej (jezdi) objemy tak, abys mohl bez problémů konverzovat (přimeřeně) ;)[/quote] Souhlas, jen se stromy se špatně vykládá, nějak nechtějí se mnou držet tempo :D[/quote] U nás to je stromy podobné =) Mršky tam stojej a čučej, žádnej hovor s nima kloudnej =)

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 20.09.2005 14:14:37

[quote=romank][qu­ote=pavelsacha]Pře­nos dat do PC je realizován pomocí SonicLink, tedy zvukovým signálem. Pro ty z vás, kdo nemáte přístup k internetu, je tato funkce zbytečná. Ti, co internet mají, mohou s výhodou využívat internetovou aplikaci, do které se vpisují zaznamenané tréninky. Téměř automaticky je za vás veden tréninkový kalendář v graficky přehledném prostředí.

Pavel Šácha www.s-shop.cz[/quote] Nepřítomnost programu a závislost na netu hodnotím negativně. Člověk má pocit, že je něčím rukojmím. :([/quote] Bacha, to je omyl. Žádný Internet není třeba, hodinky jsou kompatibilní se standardním SW Polar Precision Performance.

avatar

pavelsacha 20.09.2005 23:55:31

Proč omyl? Jde snad z RS200 přenést soubor do SW dodávaného s vyššími modely Polaru? Že by mi něco uniklo? Zkoušel jsem to ale nejde to. Polar S410 sice umí SonicLink ale jakmile se tam pošle signál z jinýho modelu, tak to program nepřijme.

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 21.09.2005 11:07:12

[quote=pavelsacha]Proč omyl? Jde snad z RS200 přenést soubor do SW dodávaného s vyššími modely Polaru? Že by mi něco uniklo? Zkoušel jsem to ale nejde to. Polar S410 sice umí SonicLink ale jakmile se tam pošle signál z jinýho modelu, tak to program nepřijme.[/quote] Já mám S625X, takže jsem RS200 nezkoušel, ale na webu je kompatibilita s PPP. Je to chyba?

avatar

pavelsacha 21.09.2005 11:12:41

To je v pořádku. S410, 510, 520, 610i, 625X, 725, a 810 mají v balení SW ale lze s nimi pomocí aplikace WebLink posílat data na internet, do databáze na www.polarpersonaltrainer.com Ale obráceně, modely který umí posílat data jen do internetu, neumí poslat do SW pro vyšší modely. Leda to tam zadávat ručně. Na internetu je možnost sestavení tréninku „internetovým trenérem“. Ve vygenerovaném plánu tréninků lze provádět změny. Nevím však, jestli je tako funkce schopna přihlížet k uplynulým dnům. Sestavení plánu není pro změnu v SW dodávaném na CD u vyšších modelů.

avatar

Laďa 04.10.2005 15:13:06

Dotaz, mam problem se sportestrem sigma PC4, prestal ukazovat tepovou frekvenci, zkusil jsem vymenit baterii ale tep stale nefunguje. Pokud neni na sportestru spodni kryt tep je meren bez problemu, pokud kryt namontuji prestane nefungovat, hodinky a vse ostatni fuguje bez problemu vzdy. Zkusil jsem vse ocistit ale nepomohlo. No jo asi budu muset kopit nejaky jiny. Jizdim hodne na bajku asi vic nez beh mate nekdo zkusenosti se sportestrem ciclosport HAC 4.

Nalezené položky: 67 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.