Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » JAK SE BĚHÁ V... mezi maltskými Škodovkami [článek]

JAK SE BĚHÁ V... mezi maltskými Škodovkami [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

chico muž 30.10.2008 08:08:46

Uplne se mi zalesklo oko vzpominkama na Malte jsem byl pred osmi lety na dva mesice na anglinu, tehda poprve na takle nekde dlouho bez rodicu no a ten pocit svobody to bylo neco :) . Oni domorodci vubec nejakou sportovni cinnosti lehce pohrdaji, more maj za barakem a koupat jsem je nikdy nevidel. Jinak svym zpusobem nadhernej ostruvek plnej historie. Autorce moc diky.

Motto: já nejsem pomalej, jen mam vždy tu nejpomalejší dráhu!
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 30.10.2008 13:49:35

„Nikdy jsem neviděla takové množství Formanů a Favoritů…“ Hehe, v tom pripade doporucuju pro srovnani Petrohrad, krome vyse zminenych se tu tisni v ulicich i cetne LADY. :-) Bohuzel podminky na behani venku taky nic moc. Diky za clanecek, aspon na dalku jsem si zavzpominala zase na slunicko a teploucko…

avatar

OndraVojta muž 30.10.2008 20:20:28

Ježíši, na Maltu ne! :-)

Já tam byl, v červnu 2001, ve Sliema (kousek na sever po pobřeží od centra Vallety), a běhat jsem zkoušel. Především tam žádná krajina nebyla, ani park. Jen ulice. Nebyla tam dokonce ani pláž, protože pobřeží je skalní deska. V 6 ráno bylo už 25 stupňů a v 11 večer bylo ještě 30 stupňů. Do toho nekonečnej provoz. Malťani žijou v létě hlavně v noci, přes den jsou na pláži a ulicích jen polomrtví turisti, domorodci akorát jezděj autama a vylejzaj večer po setmění a piknikujou na pobřeží. Ještě o půlnoci si tam naprosto běžně hrajou tříletý prckové na prolejzkách a s kyblíčkama. Jediný, co je v létě na Maltě asi ještě horší než běhat je pokoušet se tam jezdit na kole.

Mimochodem, nevíte proč když je řízení vpravo jsou i prohozený stěrače s blonkrama? Není horší stres než řadit se do protisměru a ještě k tomu se pokoušet ukazovat směr jízdy stěračema…

Fuj, na Maltu ne! :-)

administrator 03.04.2010 13:32:38

Chcete-li se vrátit o dvě desetiletí zpět a zakličkovat si v nepořádku mezi kvantem starých Škodovek, ucpěte si noc a zamiřte na středomořský ostrov Malta. Čeká tam na vás i v tomto ročním období teplo, všudypřítomné kočky a řada historických památek. Jen pozor – jezdí se vlevo!


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.