Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Novoroční předsevzetí [článek]

Novoroční předsevzetí [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vrbno pod Pradědem

Celkem 40 km
Minulý měsíc 0 km

jsemlump muž 04.01.2009 09:32:19

Běh působí jako balzám na všechny nervy. Když mě něco štve – jdu běhat… nemůžu říct, že bych na to při běhu zapomněl… ale zhostí se mě jakýsi krásný pocit… volnosti! jen já, moje boty a příroda… dokud nenarazím na psa :)

Motto: Nehraji na hodiny, minuty, vteřiny - já běhám pro krásu pohybu.
avatar

Milevsko

Celkem 3094 km
Minulý měsíc 0 km

Řehoř muž 04.01.2009 16:59:25

Pěkná úvaha, sedla mi do těchto dní, kdy mám taky v hlavě několik dobrých předsevzetí. Mám ovšem takový názor, že pravidla jsou od toho, aby se dodržovala. Častokrát to zjednodušuje život. Že je občas porušujeme, je smutná realita a pokud je to v našich předsevzetích, býváme z toho smutní, protože jsme pak ze sebe zklamaní. Ale jak říká autorka, je třeba si klást rozumná předsevzetí a tedy brát na sebe závazky dodržování rozumných pravidel. Rozumná jsou ta, která berou ohled na vlastní síly a možnosti, přesně jak opět říká autorka. Přeju nám všem, aby nám to dobře běhalo, ať se daří dodržovat předsevzetí, ať zkrátka ta dřina přináší pokoj a radost nejen z nové dávky endorfinů, ale také z toho, že občas dokážeme překročit sami sebe :-)

Motto: Anima Sana In Corpore Sano -- V zdravém těle zdravý duch
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 05.01.2009 08:56:10

Teď mne napadla po přečtení jedna taková věta, která by snad mohla platit ještě pár let:
Nikdy jsem po běhu nelitoval, že jsem vyběhl. Ani když jsem třeba zmokl apod.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí

administrator 03.04.2010 13:32:42

Z cukroví zbyla jen krabice čekající na vyhození, mám snad osm kilo nad normálem a chuť odjet někam do tepla. Sundávám z téměř opadaného stromečku ozdoby a schovávám spolu s nimi i papír s Novoročním předsevzetím pěkně hluboko do krabice. To pro případ, že by se vše nepodařilo, tak abych ho za rok našla první.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.