Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Akce SLEVA od illumiNITE®

Akce SLEVA od illumiNITE®

Nalezené položky: 44 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 18.09.2006 09:55:31

Vzhledem k dotazům chci dát drobné vysvětlení. Tato akce „Sleva 20% na oblečení illumiNITE® s behej.com“ byla zorganizována se serverem behej.com poměrně rychle a nebyl čas ani síla doplnit do funkcí e-shopu testování poznámky, zda se zde vyskytuje heslo behej.com, nebo ne. Proto se prosím nenechte překvapit, že při případném nákupu se Vám bude zobrazovat standardní cena z e-shopu a i v první automatické odpovědi „Objednávka přijata“ bude ještě cena bez slevy. V následujícím potvrzení objednávky „Objednávka se vyřizuje“ již obdržíte potvrzení ceny s uplatněním slevy 20% nabízené pro tuto akci. Samozřejmě v případě potřeby se na mně obracejte s jakýmikoli Vašimi dotazy prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. samstraka@e-levne.com 602366252

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 21.09.2006 20:31:15

Ja som si u Sama kupil vestu a musim povedat, ze som velmi spokojny. Skoda iba, ze som ju kupoval cca 2 tyzdne pred akciou. Zaujemcom zo Slovenska doporucujem nevyuzivat sluzby Slovenskej posty, ale ak sa to da (prostrednictvom znamych a pod.) zabezpecit si dodavku od Sama priamo. Postovne v Ceskej poste a Slovenskej poste + vymenny kurz sposobili, ze vesta sa predrazila o takmer 1000,– Sk. Na kurz meny nema clovek vplyv, ale „nenazranost“ oboch postovych uradov sa da obist.

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 25.09.2006 14:41:07

Same, prosim te, chtela bych si koupit ve tvym shopu tu celoreflexni zlutou vestu, jen mam jeden dotaz – vozim na zadech furt batoh, nemuze se ta vesta tim otiranim batohu o vestu nejak poskodit? Tim mam na mysli, jestli treba nezmizi na zadech a ramenou ten reflexni efekt. Dik

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 25.09.2006 15:19:12

Devce, praktickou zkušenost s tvým problémem nemám. Sám v tom oblečení jen běhám a to bez čehokoli na zádech (na kole nyní již prakticky nejezdím). Od žádných zákazníků (nejspíše cyklistů) zatím nemám reakci, že by je tento problém trápil. Na druhou stranu dá se asi předpokládat, že i když jsou ty odrazné mikroparaboly integrovány do tkaniny a výrobce prezentuje odolnost proti oděru, nic není navěky a pokud bych jakýkoli materiál třel na jednom místě, dojde na tom místě po čase ke změnám. Takže k nějakému rozdílu mezi plochou, která nebude vystavena oděru a plochou, kde k oděru bude docházet, asi po delší době dojde, neměl by však být takový, aby eliminoval reflexní funkci vesty. Já se mohu opřít o praktické zkušenosti s vestou, kterou jsem přivezl ze své první účasti na maratonu v Bostonu v dubnu 2003. Ta vesta je z hlediska odraznosti, i dalších vlastností (zipy, švy apod.) úplně bez problémů a v pořádku. Samozřejmě byla v té době mnohokrát praná a k této případné otázce mohu doporučit prát v ruce ve vodě max 40 stupňů např. Perwolem.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 25.09.2006 19:41:20

Tak jsem se díval na web a nevím. Do letošní zimy jsem behěl asi takto: krátký CoolMax a triko s dlouhým rukávem z tržnice za pár korun, příp. ještě reflexní termodres. ale budeme „up greadovat“. Můžete mi někdo poradit? Nevím, jeslti chci triko s dlouhým rukávem, nebo bundu. Chci to halvně na běhání v zimě. Myslím, že triko je lepší, ale bunda zase nepromokne… Mělo by to být od IlumiNITE®, tak jestli někdo něco máte, prosím prosím o názor na to a způsob, jakým toto oblečení využíváte. Moc děkuji, jsem student a tak obracím každou korunu aspoň osmkrát… :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 25.09.2006 20:32:50

To Oslík: Napsal jsem ti na e-mail, protože to bylo trochu delší.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 25.09.2006 21:29:34

[quote=sam]To Oslík: Napsal jsem ti na e-mail, protože to bylo trochu delší.[/quote] Díky moc!

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha-Bohnice

Celkem 22706,27 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:02 (2010)
půlmaraton: 1:20:21 (2010)
maraton: 2:58:29 (2009)

BuckTheBug muž 26.09.2006 10:09:30

[quote=sam]To Oslík: Napsal jsem ti na e-mail, protože to bylo trochu delší.[/quote] ale my ostatni, ktere by to treba taky zajimalo, vime prd. :(

Motto: "6:47, to není zlý čásek na kilásek. Škoda že jsem běžel jen 300 metrů.", Arnold J. Rimmer
avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 26.09.2006 15:08:12

Do urcitych kousku obleceni je jiste dobry zainvestovat – v lete je asi jedno, ze behas v trenkach po dedovi, ale v zime je dobry mit neco opravdu kvalitniho. Ja tedko beham v kratkych elastakach a triku s kratkym rukavem a kdyz se mi zda rano chladno, tak si jeste navliknu cyklorukavky, ktery muzu kdykoliv stahnout k zapesti a nijak nezavazi. Pravda je, ze triko mam teplejsi upnuty, takze to v pohode staci. Bundu jsem na behani pouzila parkrat, ale neni to pro me to pravy. V lete ji nepotrebuju a v zime beham ve veste. A co se tyce jara a podzimu, tak beham dokud to jde, v trictvrtakach (kratky elastaky+cyklis­ticky nakolenky) a jiz zminovany upnuty triko, pod to lehounka moira, rukavky a kdyz fouka tak vesticku. A do opravdove zimy mam teply elastaky Asics, moirovy triko s dlouhym rukavem, specialni dres od Newline a pak uz jen vestu. Odbehala jsem v tom celou tuhle mega zimu a uplne na pohodu, zadna nemoc ani ryma. Kdyz to prepocitam kolik vrazim do zimnich veci, tak elastaky cca 1200,–, moira okolo 600,–, Newline triko 1500,–, vesticka 1500,–, fusky cca 100,–, rukavice a cepica od vietnamcu za pusu. Boty nepocitam, ale tuto zimu jsem mela goretexovy a parada. Takze bez bot bratru kolem 5000,– a kdyz si vezmu, ze ty veci mam uz asi pet let, tak to neni zas takova polozka. Ovsem lepsi je mit neco 2× nebo alespon alternativu. Navic vsechno to ma mnohostranne vyuziti treba na bezky nebo na kolo.

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 26.09.2006 15:46:15

[quote=uzenac][qu­ote=sam]To Oslík: Napsal jsem ti na e-mail, protože to bylo trochu delší.[/quote] ale my ostatni, ktere by to treba taky zajimalo, vime prd. :([/quote] To byly opravdu rady k výběru pro danou konkrétní situaci :) Více detailních informací ke konkrétním produktům apod. To si myslím v tom rozsahu do diskuse nepatří. Pokud budeš mít zájem o podobné informace k tobě vytipovaným bundám, vestám, kalhotám atd. rád ti je poskytnu stejně jako Oslíkovi. Samozřejmě i všem ostatním :)

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 26.09.2006 15:48:22

[quote=Jura][qu­ote=Oslík]tak jestli někdo něco máte, prosím prosím o názor na to a způsob, jakým toto oblečení využíváte. Moc děkuji, jsem student a tak obracím každou korunu aspoň osmkrát… :-)[/quote] Reflexní odrazky mají dnes již všechny značkové bubdy a oblečení. Myslím si, že by ses měl jako správný oslík „trochu otřepat“ a do termoprádla i věcí s odrazkama investovat. Platí pravidlo více vrstev, takže doporučuji tenké termo s dlouhým rukávem, bundu s oddělávacími rukávy ( a je z toho vesta), elasťáky dlouhé letní a k tomu šusťákové kalthoty vevnitř nepogumované. Podívej se i na konkurenční stránky Asics, Newline – obojí .cz. Jestlichceš šetřit koukni i na Lidl, kde čas od času mají termo věci i věci na běhání na „Lídlovku“. Já jsem povahou nákupčí, tekže využívám i slev v marketech.[/qu­ote] Jura má určitě zkušenost, cítím to podobně. Určitě tenké termo dlouhý rukáv, mám 2 roky od CRAFTA a je nezničitelné a stále funkční. Skvělý pocit na těle, využiješ i na běžkách.

avatar

Praha(Prokopák, ale i jinde..)

10 km: 0:45:49 (2007)
půlmaraton: 1:39:40 (2007)
maraton: 3:47:13 (2007)

Frajer muž 26.09.2006 16:08:15

Pokud mohu přidat můj skromný názor , nebo zkušenost – tak určitě se vyplatí do termoprádla investovat – mám již více než šest let CRAFT PRO Cool – a bez vlastně jakékoliv ztráty vlastností,, perfektně hřeje, je dostatečně elastické a dobře odvádí pot .V ziomě ho mám v podstatě při jakékoliv sportovní aktivitě , a mezi námi je fajn i jako spodní vrstva na běžné nošení, když je opravdu zima. Ve srovnání s Moirou řekl bych je vlastně levné, protože moira po pár vypráních zratila elasticitu a je k nepoužití …dobré téma pro Ježíška a podobné instituce :-)

avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 26.09.2006 16:18:34

To jsou mimochodem i mé rady, v zimě oblečení vrstvit. Dospodu něco funkčního a i třeba tenkého (já např. používám SWIX), mezi něco, co udrží teplo a navrch vestu, nebo bundu podle subjektivního pocitu a potřeby.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

keramik muž 26.09.2006 18:02:17

to sam: prosím tě,nevíš jestli bunda „Pro Trainer Jacket“ /koupil jsem jí asi před 3 týdny ve slevě za 1205 kč/ nejde něčím podlepit,nebo nějak jinak opravit asi 1cm velkou díru v oblasti ramene?Přesto,že jí mám jak už jsem psal teprve 3 týdny,tak už se podařilo dceři něčím jí proděravět.

S bundou jsem jinak naprosto spokojen.Jsem překvapen,že i když je jako pírko,tak je docela teplá.Asi mám ve spojení s Craftem nebo Moirou na zimu vystaráno.Můžu doporučit všem ostatním.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 26.09.2006 19:48:55

[quote=Frajer]mám již více než šest let CRAFT PRO Cool[/quote] jsi si jistý? já myslím, že jestli to máš 6 sezón, tak se jedná na 99% o Craft Pro, protože Craft Pro Cool (termoprádlo do teplého počasí) je na trhu 2 (maximálně 3) sezóny…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 26.09.2006 20:07:05

[quote=keramik]to sam: prosím tě,nevíš jestli bunda „Pro Trainer Jacket“ /koupil jsem jí asi před 3 týdny ve slevě za 1205 kč/ nejde něčím podlepit,nebo nějak jinak opravit asi 1cm velkou díru v oblasti ramene?Přesto,že jí mám jak už jsem psal teprve 3 týdny,tak už se podařilo dceři něčím jí proděravět.

S bundou jsem jinak naprosto spokojen.Jsem překvapen,že i když je jako pírko,tak je docela teplá.Asi mám ve spojení s Craftem nebo Moirou na zimu vystaráno.Můžu doporučit všem ostatním.[/quote] A je to jen trhlé jako skoba, nebo vysloveně díra s absencí mateiálu ? Pokud nechybí materiál, pak bych jako nejjednodušší při velikosti 1 cm viděl dát dospod pro vyztužení jakýkoli kousek nějaké polyesterové tkaniny a možná jen v ruce tu díru obšít skrz tu podloženou tkaninu a pak i přes tu skobu (ne bavlnou, ale syntetickou nití). Pokud ti tam vysloveně chybí kus látky jde i o to zkusit najít pokud možno podobnou barvu, aby ti to přes díru „neřvalo“ a zase jen obšít, aby se ti díra netrhla dál. Nestahovat k sobě, protože ti to udělá „hrb“. A asi bych tu podkladní tkaninu nelepil, ale jen prošíval.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

keramik muž 26.09.2006 21:25:25

to sam: OK,ono to vypadá jako něčím rozřízlé.Nevím,co s tou bundou prováděla.Strašně se jí líbilo,jak ve tmě po osvícení baterkou pěkně svítí,tak si myslím,že to rozřízla o nějakou ostrou hranu,jak s ní lítala sem tam. Já jsem se bál,aby se materiál nepáral dál když se propíchne jehlou.Takhle to bude rychlá a jednoduchá oprava.Díky za radu

avatar

Praha(Prokopák, ale i jinde..)

10 km: 0:45:49 (2007)
půlmaraton: 1:39:40 (2007)
maraton: 3:47:13 (2007)

Frajer muž 27.09.2006 08:39:40

to forest : Jasně , chyba je na mé straně , není to PRO Cool – to dá rozum, nějak se mi ten příspěvek slil dohromady … každopádně , s CRAFTem mám – jen dobré zkušenosti ..ať je to cokoliv

avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 28.09.2006 20:15:09

Rád bych informoval všechny návštěvníky behej.com, kteří plánují maraton v Benešově u Semil, že zde bude možnost prohlédnout si, vyzkoušet a koupit oblečení illumiNITE®. Sice maraton poběžím, ale před závodem i po něm jsem všem zájemcům k dspozici. Uvítám případné informace od potenciálních zájemců, o co mají zájem, protože nemohu mít ssebou kompletní sortiment ve všech velikostech a v mnoha kusech. Je možné mě kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Spojení je na web stránkách.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 05.10.2006 19:18:11

[quote=sam]Vzhledem k dotazům chci dát drobné vysvětlení. Tato akce „Sleva 20% na oblečení illumiNITE® s behej.com“ byla zorganizována se serverem behej.com poměrně rychle a nebyl čas ani síla doplnit do funkcí e-shopu testování poznámky, zda se zde vyskytuje heslo behej.com, nebo ne. Proto se prosím nenechte překvapit, že při případném nákupu se Vám bude zobrazovat standardní cena z e-shopu a i v první automatické odpovědi „Objednávka přijata“ bude ještě cena bez slevy. V následujícím potvrzení objednávky „Objednávka se vyřizuje“ již obdržíte potvrzení ceny s uplatněním slevy 20% nabízené pro tuto akci. Samozřejmě v případě potřeby se na mně obracejte s jakýmikoli Vašimi dotazy prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. samstraka@e-levne.com 602366252[/quote] ahoj,prosím řekni jak uplatnit slevu při koupi přes internet? cena se pak odečte od ceny co tam je? chci si koupit dluhé elastaky na běhaní a bundu nebo vestu. za jakou dobu dostanu zboží? porad prosím co si koupit. díky ahoj

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 05.10.2006 20:46:48

Jak jsem psal výše, na e-shopu jsou uvedeny standardní ceny. Sleva v akci behej.com se dává ze základních cen. Při objednávce se musíš zaregistrovat a pak si naložíš do košíku, co chceš koupit, budou se ti načítat standardní ceny. Před odesláním objednávky napíšeš do poznámky heslo behej.com. V potvrzení o přijetí objednávky budou ještě načteny standardní ceny, ale v potvrzení objednávky se stavem „Objednávka se vyřizuje“ již budeš mít slevu 20% uplatněnu a uvidíš, kolik budeš platit. Zboží obvykle zasílám na dobírku Českou poštou následující den po obdržení objednávky. (Kumuluji objednávky z jednoho dne, aby se minimalizovaly náklady s cestami na poštu.) Abych ti mohl radit co si koupit, musel bych znát alespoň rámcově tvoje představy a požadavky, co chceš. Podívej se a prohlédni si pořádně nabídku na http://e-levne.com a pak případně dej konkrétní dotazy nebo mě alespoň nasměruj, k tomu, co by se ti zdálo vhodné. Například v bundách můžeš jít do soft shellu nebo materiálu jako je microWEAVE apod. to jsou diametrálně rozdílné typy materiálů i bund. Ozvi se a rád ti poradím.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 06.10.2006 17:25:05

Sam: ahoj psal jsem ti na mail,přišel? ještě dodavám že nevím jakou velikost kalhot i bundy,mám 193cm,84kg.

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 13.10.2006 08:00:53

Same, tak mi vcera prisel balicek s vestou a rukavicema, prvne jsem se zavrela v koupelne a svitla na to celovkou a hned jak se setmelo, tak jsme jezdili po ulici jako pitomci a zkouseli reflexni efekt. Sice se mi vubec nezdalo, ze to nejako sviti, ale nesvitila ani reflexni vesta do auta, takze jsem doufala, ze rano az pojedu do prace, tak svitit bude. No a rano nejenze mi dal ridic na moste prednost a pockal az prejedu, ale pres dediny jezdili vsichni ukaznenych 50km/h a pouzivali blinkry pro predjizdeni :) Ti co jeli proti mne si dokonce na par vterin posvitili dalkovyma. Jednoduse uzasny, myslim, ze i pro ridice to musi byt fajn, kdyz me i v te ranni tme a mlze vidi driv, i kdyz si mozna mysli, ze jsou to policajti a proto malicko davaji nohu z plynu:) Trosku mi dalo praci zvyknout si na ten navlek na rukavici, ze se neda brzdit jen dvema prsty, ale ze se to chova jako palcaky a uz ho mam taky docela spinavy od riditek, ale jinak je to dobra vychytavka. Velikost vesty jsi vybral presne, je paradni, takze moc dik:)

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 13.10.2006 09:18:39

Same,zdravím a přikládám taktéž poděkování za rady a výborný odhad velikosti. Nečekal jsem že elastáky budou tak příjemné a i pospocení jsem necítil žádný nepříjemný pocit!Bznda je užasná,jak vzhledově tak i po sportovní stránce. Tedy nezkoušel jsem na ní svítit atd. ale auta některá zpomalila a jako by si mě prohlíželi! Opravdu díky a vřele doporučuji ostatním:-))

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 13.10.2006 09:52:41

Díky DEVCE i Cabalero za kladné ohlasy a věřte, že potěší. Jsem rád, že jste s oblečením illumiNITE spokojeni a přeji jen ty nejkrásnější sportovní zážitky.

PS pro DEVCE: Vyřídím dík mé ženě Zuzce za pomoc při zkoušce velikosti :)

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Barcelona muž 13.10.2006 12:28:51

Hele, jak mám poznat u těch rukavic jakou mám velikost????Jestli s/m nebo l/xl

jak se to jako zjištuje..poradte pls, tady je odkaz na ty rukavky

http://www.e-levne.com/…uct_info.php?…

a na tom e-levne com, jsem nenašel zimní bundy, pokud tam jsou dejte mi prosím odkaz

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 13.10.2006 12:36:28

Vlevo dole je „tabulka velikostí“.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 13.10.2006 14:16:16

Barcelono, tam nejsou klasické zimní bundy, jako například na sjezdovky nebo na zimní horolezectví, protože hlavní určení toho oblečení je pro aktivní sport (např. běh, cyklistika apod.), kdybys v klasické zimní teplé bundě šel běhat, asi by ti nebylo moc příjemně. Je vhodné se oblékat spíše ve vrstvách a bundy resp. trika tvoří jednotlivé vrstvy. Jak ti Advid radil, na e-shopu je tabulka velikostí http://e-levne.com/…cm2006_1.pdf , kde je návod, jak si změřit ruku (a nejen ji) abys věděl jakou bys potřeboval velikost. Pokud by sis nebyl jistý, pouze se změř a pošli mi ty míry a já ti velikost ke konkrétnímu typu oblečení poradím. Další info najdeš i na http://samuelstraka.com

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 13.10.2006 15:47:08

[quote=sam]PS pro DEVCE: Vyřídím dík mé ženě Zuzce za pomoc při zkoušce velikosti :)[/quote] Urcite vyrid, velikost hrudniho kosicku zmerila dokonale :)

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 13.10.2006 20:04:09

Již se s úsměvem stalo :)

Motto: http://skyrunning.cz
Nalezené položky: 44 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.