Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Táhne mě pás měřiče TF

Táhne mě pás měřiče TF

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Barcelona muž 04.10.2006 17:09:26

Táhne mě pás RS 200 hodinky…mám 190 výšku, 90 váhu a pás mě docela táhne a už nejde asi prodloužit, co s tím???jsou daleko tlustší běžci a odmítám uvěřit tomu že se s tím nedá nic dělat, vždyt to by se měli ptát před koupí na obvod hrudníku a tak, ale v tomto smyslu nic zveřejněno nebylo

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Dřínov

Celkem 48 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:27:00 (1997)

Pem 05.10.2006 07:54:49

pulzáky moc neznám, ale nešlo by koupit další (nebo obyčejnou gumu – stejné šířky) a nastavit ho (zorstřihnout a přišít kus gumy) ?

Motto: Keep walking! Johny Walker!
avatar

Barcelona muž 05.10.2006 08:55:22

mamka to zkusí rozstřihnout a kus gumy přišít ale jak je to možný že to je tak krátký?!?!?!jestli to vyrábí pro Číňany a Japonce nebo co!???!

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.