Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Vykecavarna pro bezecka

Vykecavarna pro bezecka

Nalezené položky: 71 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 05.10.2006 20:50:28

Hele mistre, tady se muzes vykecavat do sytosti. A nebudes ani OT. Jinak bych jenom jeste podotknul – zkus se zamyslet proc s tebou v podstate vubec nikdo nesouhlasi.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 05.10.2006 22:22:38

Ja s nim souhlasim

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 05.10.2006 22:32:26

A v cem presneji… Jeho rady co se treninku tyka jsou podle me dobre. Ale ten zbytek okolo?? Me pripada bud jako hulvat a nebo nekdo kdo si libuje ve zbytecnem drazdeni a nastvavani druhych. A urcite mu chybi vlastnosti jako pokora, ucta a slusnost. Ale treba z toho casem vyroste.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 05.10.2006 22:52:51

Tak tohle je trochu nefer, ze s nekym nesouhlasis Ty jeste neznamena, ze ma byt pro sve nazory vykazan pryc… Pred casem zde velmi rychle a po hysterickych reakcich smazali diskusi o jednom bezci (M.S.) jenom proto, ze se zde objevily nektere skutecnosti. Ani jeden z kritiku se nezajimal o to, na kterych zavodech a v kterem roce si zavodnik zkracoval trat, kde nadaval poradatelce apod. Zato vsichni hned vedeli, ze to nemuze byt pravda. Kdyz uz se autori tohoto serveru vydali cestou cenzury, meli by zacit rozlisovat a mazat prispevky vulgarni, ale ne pouze s jinym nazorem…

Motto: můj podpis
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 05.10.2006 23:00:56

Tak to pozor asi si nerozumime… Ja bezecka nikam vyhanet nechci a nechci ani jeho nazory mazat nedejboze aby se nemohl vyjadrit. ALE. Nechapu proc napr. ve vlakne kterou zalozila market neustale odbiha od tematu a jeste zpusobem jakym to dela. Treba barcelone poradi, ale neodpusti si zase ty svoje pro me trapne kecy okolo. A proto jsem mu tu zalozil vlakno at si keca tady a v jinde se vyjadruje pokud mozno k tematu. Doufam, ze jsem to dostatecne vyjasnil :), jinak ja s cenzurou take nesouhlasim. Pokud tak jenom v pripade, ze to porusuje samozrejme zakon a nebo prava nekoho jineho a nebo je to povazovano za vulgarni.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 05.10.2006 23:08:26

Kdyz se podivas na otazku Barcelony a na odpovedi, tak ma bezecek porad nejlepsi pomer mezi poctem slov a skutecnymi radami, ostatni tam filozofuji, proc ma fotbalista behat tak rychle apod. …

Motto: můj podpis
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 05.10.2006 23:21:54

Vsak rikam ze jeho odborne rady jsou v poradku.

Ehm ehm ehm..to ze na maraton neni potrebna rychlost muze prohlasit pouze diletant ktery nema o behani ani tuk paru…

Treba tato veta. [quote=Bezecek][qu­ote=Mirek Kostlivý]Nedělej si s tím starosti. Já před 35-ti až 40-ti lety byl určitě při fotbale pomalejší než Honza Berger, s kterým jsem v Břevnově hrál. V nejhorším se dáš ve stáří jako já na marathon, tam už rychlost potřebovat nebudeš :). Jinak ti přeju, ať to za těch 6 minut brzo dáš.[/quote] Ehm ehm ehm..to ze na maraton neni potrebna rychlost muze prohlasit pouze diletant ktery nema o behani ani tuk paru…[/quote] Takto vylozene konfliktni prispevek ukazuje minimalne urcitou netaktnost.

A to jeho stezovani, ze ho tu akorat mazou, protoze ma jiny nazory. Admin mu to rekl. Je mazanej protoze je OT. A to jeste takovym zpusobem, ze to nadzvedne spoustu lidi ze zidle. Ja nemam, jak uz sem psal nic proti jinejm nazorum, ale zpusob jakym je bezecek vyjadruje uz mi lehce vadi. Ne proto ze bych byl jeden z tech kamaradu co se tu poplacavaji jenom po zadech, ale jaksi jsem zvykly na seriozni a slusne chovani. A jednoduse mi pripada, ze bezecek akorat strasne rad provokuje a stve lidi.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 05.10.2006 23:52:35

[quote=Luckybo­y]Vsak rikam ze jeho odborne rady jsou v poradku.

Ehm ehm ehm..to ze na maraton neni potrebna rychlost muze prohlasit pouze diletant ktery nema o behani ani tuk paru…

Treba tato veta. [quote=Bezecek][qu­ote=Mirek Kostlivý]Nedělej si s tím starosti. Já před 35-ti až 40-ti lety byl určitě při fotbale pomalejší než Honza Berger, s kterým jsem v Břevnově hrál. V nejhorším se dáš ve stáří jako já na marathon, tam už rychlost potřebovat nebudeš :). Jinak ti přeju, ať to za těch 6 minut brzo dáš.[/quote] Ehm ehm ehm..to ze na maraton neni potrebna rychlost muze prohlasit pouze diletant ktery nema o behani ani tuk paru…[/quote] Takto vylozene konfliktni prispevek ukazuje minimalne urcitou netaktnost.

A to jeho stezovani, ze ho tu akorat mazou, protoze ma jiny nazory. Admin mu to rekl. Je mazanej protoze je OT. A to jeste takovym zpusobem, ze to nadzvedne spoustu lidi ze zidle. Ja nemam, jak uz sem psal nic proti jinejm nazorum, ale zpusob jakym je bezecek vyjadruje uz mi lehce vadi. Ne proto ze bych byl jeden z tech kamaradu co se tu poplacavaji jenom po zadech, ale jaksi jsem zvykly na seriozni a slusne chovani. A jednoduse mi pripada, ze bezecek akorat strasne rad provokuje a stve lidi.[/quote] Souhlasím s Luckyboyem. Podle mě běžeček dokáže docela dobře poradit v konkrétním případě, ale způsob jeho vyjadřování zároveň spoustu lidí odradí. Pokud by se dokázal vyjadřovat poněkud „klidněji“ a nedělat si z lidí co nemají takové zkušenosti nebo motivaci jako on srandu , byl by tady na fóru velice přínosný. To s tou „motivací“ zdůrazňuji – tady na fóru se setkávají lidé různých výkoností a nejen motivace je u každého jiná. Je jasné, že padesátník bez zkušeností je na tom jinak než dvacetiletý trénovaný sportovec a proto neexistuje žádná univerzální formulka pro všechny.

Což nic nemění na tom, že jsem přesvědčený, že běžeček ví o čem píše.

K tomu jeho oblíbenému tématu mazání příspěvků – mám tohle forum v rss čtečce a čtu všechny příspěvky. Ono inkriminované fórum začalo naprosto klidně. Sice nikdo nebyl schopen pořádně poradit, až do toho vstoupil běžeček, který sice poradil, ale neodpustil si pár invektiv a to potom fórum posunulo někam úplně jinam off topic. Takže se začaly řešit blbosti a dobře že se to smazalo.

A ad cenzura ohledně Mulugety S. Totéž v bledě modrém. Někdo se jen tak zeptá na Mirečka, co s ním je, co dělá a místo aby se z toho člověk něco pořádného dozvěděl v diskusi se najednou probírá nějaké jeho plivání, to, že bez dopingu nebyl schopen zvládnout to co zvládl apod. On u toho není, každý si může napsat co chce, obecně tohle fórum začalo být na prd. Spíš mi přišlo, že si na něm někteří hojili mindráky.

Jako ZÁSADNÍ vidím – PROSIM U FORA SE DRZME TEMATU A POKUD MAME NECO K PREDCHOZIMU PRISPEVKU ALE MIMO JEHO ZAKLADNI MYSLENKU ZALOZME NOVE FORUM. Na serveru je (doufam) mista dost

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Celkem 65791 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 06.10.2006 10:18:18

souhlas, obecně mi připadá, že s příchodem netu společnost zhrubla, je to dané tím, že můžeš napsat komukoliv, že je debil, protože pod Nickem tě nikdo nepozná. Dřív, když se to řešilo po běhu u piva a někdo by takhle začal, tak by dostal přes držku. Ať se podíváš na jakékoliv fórum na idnesu, všechna témata končí stejně, urážkami.Pro mě osobně to byl balzám, když jsem sem začal chodit, že se tu dá normálně probrat téma, aniž by mě někdo, kdo se mnou nesouhlasí urážel. Souhlasím s mazáním urážlivých přispěvků kohokoliv, pokud neumí jinak, ať si jde třeba na ten idnes, tam si může urážet od rána do večera. Berme to tu jako společenství stejně smýšlejících lidí, kteří když jsem vlezou, tak čekají přátele, které žádají o radu a nebo sami chtěji druhému pomoct. Jestli někdo má, nebo nemá pravdu co se týče nějakého Serbesy, nebo Škorpila? Řekl bych, že nejsme bulvár, ani detektivní kancelář, takže to neřešme. A na závěr, občas zavítám v polsku na stejné forum: biegajznami.pl, a podobné urážlivé přispěvky jsem tam nezaznamenal a přitom je tam registrováno o dost více lidí. Není to k zamyšlení… ?

Motto: Never give up!!!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 06.10.2006 11:13:45

Na fóru mě už pár lidí nadzvedlo ze židle, že Cabalero ;-) Tehdy jsem si říkal, že je to v háji, protože to byl první případ (ironie osudu: Tučnák dal tehdy první žlutou kartu ;) ), který jsem nějak přímo zaregistroval. Mírným OT se nebráním – ono, když se kouknete do fóra, tak zjistíte, že většinou příspěvky se stočily na jiné téma. Ale toto téma je stále konstruktivní, bohužel když se ta vytratí, tak zústane něco, co do vlákna nepatří (a většinou jsou to výpady). Někdy přijde omluva (resp. vysvětlení), a někdy další výpad. Je smutné, když se to „nevyříká v hospodě“ po závodech… 2 ironman: kdybych, jako admin, nastotolil tvrdší podmínky, tak to povede k tomu, že to tady bude moc oficiální (můj názor nemusí být stejný jako ostatních adminů) a klesne tím i zájem o fórum, které je jednou z mála šancí pro nováčky jak se „nezrvakvit a začít běhat“ (v doplnění s behej.com), protože studnice poznatků, která je tady, nemá obdoby…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 65791 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 06.10.2006 11:26:14

2 forest: nechapu, jak to souvisí s mým příspěvkem

Motto: Never give up!!!
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 06.10.2006 11:57:27

Taky nechápu jak to souvisí s ironmanovým příspěvkem. Chápu to tak, že jako admini mažete skutečně buď urážlivé nebo úplně off topic příspěvky a to je dobře. Díky tomu to tady nesklouzává do idnesu nebo (nedejbože) novinek.cz . .-) Problém je v tom, že u některých fór, když se člověk podívá na první a potom poslední příspěvek, tak vůbec nepozná o co se původně jednalo.

A protože tohle tady je vykecávárna – troška teorie „Trocha matematiky v mezilidských vztazích aneb Proč nebýt svině“ – http://www.maly.cz/index.php?…

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Celkem 65791 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 06.10.2006 12:09:31

to lastboyscout: zajímavé, kdysi jsme tato témata v sociologii a také v rétorice probírali. ROzhodně zajímavé.

Motto: Never give up!!!
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 06.10.2006 12:25:41

líbí se mi jak se to dá přeneseně použít na jakoukoliv komunitu lidí včetně rozšiřujícího se behej.com a jeho fora :-). I když by tady mohl někdo namítnout, že zde žádný zisk nehrozí ( „hry s nenulovým součtem“)není to pravda – jako zisk se dá brát i respekt, posilování ega a v neposlední řadě vliv na ostatní.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 06.10.2006 12:31:32

[quote=ironman]2 forest: nechapu, jak to souvisí s mým příspěvkem[/quote] sorry, nerozvinul jsem tam myšlenku jak jsem chtěl (v podstatě to jen mírně souvisí s tvým příspěvkem – ale ten idnes mě na to navedl). Takže to snad nějak dokončím: současný problém na fóru vidím v nově příchozích (v žádném případě nechci říct, že noví lidé tady nemají co dělat!), před nástupem behej.com tady byla komunita, která se z 90% znala postupem i mimo internetovou identitu, takže si tady nedovolil nikdo nikoho urážet atd. Tím jak se fórum otevřelo pro další stovky lidí, tak přišli i lidé, kteří si dotáhly „móresy“ jiných diskuzních fór. A jako admin musím říct – takové příspěvky typu idnes – se tu budou řešit ve 2 krocích – nejdřív upozornění, pak mazání. Kamarádská atmosféra tu byla a chci aby tu byla i nadále (přece jen, hodně běžců tu tráví část svého volného času viz. počty příspěvků)…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 06.10.2006 12:40:01

[quote=forest]… A jako admin musím říct – takové příspěvky typu idnes – se tu budou řešit ve 2 krocích – nejdřív upozornění, pak mazání. Kamarádská atmosféra tu byla a chci aby tu byla i nadále (přece jen, hodně běžců tu tráví část svého volného času viz. počty příspěvků)…[/quote] Jako nově příchozí souhlasím a děkuji.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 15:32:02

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee hele, on me tady tak nekdo miluje ze me udelal vlastni lajnu, no ty bajo…:))))))))­)))))))))))))A­le stejne sem nebudu psat!:) Ale brouci, musim si s Vama tady popovidat, dobre, sem jako kazdej patek tak bezvadne linej jako vzdycky, tak Vam nebudu odpovidat po tech dalsich lajnach..ZATIM:))))))))­)))))))))))..­........

Luckyboy:No co to tadydle ctu tak koukam ze NIKDO se tady jmenuje par lidi…kdyz jsou pro Tebe moje kecy trapne, necti je…co Te k tomu nuti?:)))))

a propos!OT pisete velkou vetsinou vy co jste tady jedini neomylni..treba lajna od slecny Market:Ja ji napsal at hlavne neda na to ze ma jen klusat po 6 min na km a to este s jeho bozstvem sportestrem..sma­zalo se to jako OT..a pak ste resili jak se kdo mate a zdravili ste se tam navzajem..to OT nebylo ze aaano?:)))

Nevim kdo z vas reagoval na jinej lajne na Barcelonu tim ze mu napsal neco konkretniho prede mnou, ale bylo tam halda plku o nicem..taktez OT, nebo ne?:)))

Nekdo me napsal ze sem desnej frajer aniz bych frajeril..a ze az spadnu na usta uklidni me to..musim rict ze se me to libi..NEJSES JAKO MY, DOSTANES PREZ DRZKU…:))))))­)…bezec bezci nikdy prusvih nepreje, to jen tak naokraj..tomu cloveku preji zdravi a at mu to beha…a nepskne:))))))

Co se tyce reakce na prispevek ktery je tu citovan na p. Kostliveho...­...nezlobte se na me, ale stojim si za nazorem, kdo rekne a napise ze na maraton neni potrebna rychlost, nevi o behani nic a radsi by nemel schazovat ostatni kteri to zkusi..at beha dal, at zavodi, ale at se zaboha nesnazi udilet rady… Ja si nedelam patent a pravo ze jen ja mam pravdu, ale bohuzel ci bohudik za 26 roku ktere beham jsem se nekam dostal (a zase nekam hodnekrat spadnul) a mam nejaky ty zkusenosti…jenze jak se podelim, okamzite se to urcite casti nelibi......protoze k tomu neco pripisnu…

Treba ze behat klusy na spotestru je bobost…jinou tepovku mam kdyz si dam k obedu pivo, jinou kdyz mam prujem a jinou kdyz si dobre vrznu…takze odhadovat dle toho klus je blbovina…nehlede kterej trener vam napise trenink na tepovkach????Pokud chci jit na urcitej vykon, cas, musim se na nej pripravovat i v treninku casama, ale furt cumet na budik jak me to tam lita…:)))Ale uz vidim jak me rozcupujete…:)))Heh­..:)

Ano, mam oblibeny tema mazani…a proc by ne kdyz kecy se nemazou krom mojeho vyjadreni?:)))))))

A na zaver, pac mam padla…:)

Pokora je vec co me neschazi, ale mam pokoru pred asi jinejma hodnotama, ale to se stava, slusnost…no slusnost ta me taky neschazi, jen spousta lidi nechape ze se to da rict i jinak nez extremne spisovne…:(

A diskuse M.S......panove…to flusani je fakt a tim ze to nekdo pripomel…jen a jen dobre ze to udelal…

Motto: můj podpis
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 06.10.2006 16:00:03

[quote=Bezecek]Je­eeeeeeeeeeeee­eeee hele, on me tady tak nekdo miluje ze me udelal vlastni lajnu, no ty bajo…:))))))))­)))))))))))))A­le stejne sem nebudu psat!:) Ale brouci, musim si s Vama tady popovidat, dobre, sem jako kazdej patek tak bezvadne linej jako vzdycky, tak Vam nebudu odpovidat po tech dalsich lajnach..ZATIM:))))))))­)))))))))))..­........

Luckyboy:No co to tadydle ctu tak koukam ze NIKDO se tady jmenuje par lidi…kdyz jsou pro Tebe moje kecy trapne, necti je…co Te k tomu nuti?:)))))

a propos!OT pisete velkou vetsinou vy co jste tady jedini neomylni..treba lajna od slecny Market:Ja ji napsal at hlavne neda na to ze ma jen klusat po 6 min na km a to este s jeho bozstvem sportestrem..sma­zalo se to jako OT..a pak ste resili jak se kdo mate a zdravili ste se tam navzajem..to OT nebylo ze aaano?:)))

Nevim kdo z vas reagoval na jinej lajne na Barcelonu tim ze mu napsal neco konkretniho prede mnou, ale bylo tam halda plku o nicem..taktez OT, nebo ne?:)))

Nekdo me napsal ze sem desnej frajer aniz bych frajeril..a ze az spadnu na usta uklidni me to..musim rict ze se me to libi..NEJSES JAKO MY, DOSTANES PREZ DRZKU…:))))))­)…bezec bezci nikdy prusvih nepreje, to jen tak naokraj..tomu cloveku preji zdravi a at mu to beha…a nepskne:))))))

Co se tyce reakce na prispevek ktery je tu citovan na p. Kostliveho...­...nezlobte se na me, ale stojim si za nazorem, kdo rekne a napise ze na maraton neni potrebna rychlost, nevi o behani nic a radsi by nemel schazovat ostatni kteri to zkusi..at beha dal, at zavodi, ale at se zaboha nesnazi udilet rady… Ja si nedelam patent a pravo ze jen ja mam pravdu, ale bohuzel ci bohudik za 26 roku ktere beham jsem se nekam dostal (a zase nekam hodnekrat spadnul) a mam nejaky ty zkusenosti…jenze jak se podelim, okamzite se to urcite casti nelibi......protoze k tomu neco pripisnu…

Treba ze behat klusy na spotestru je bobost…jinou tepovku mam kdyz si dam k obedu pivo, jinou kdyz mam prujem a jinou kdyz si dobre vrznu…takze odhadovat dle toho klus je blbovina…nehlede kterej trener vam napise trenink na tepovkach????Pokud chci jit na urcitej vykon, cas, musim se na nej pripravovat i v treninku casama, ale furt cumet na budik jak me to tam lita…:)))Ale uz vidim jak me rozcupujete…:)))Heh­..:)

Ano, mam oblibeny tema mazani…a proc by ne kdyz kecy se nemazou krom mojeho vyjadreni?:)))))))

A na zaver, pac mam padla…:)

Pokora je vec co me neschazi, ale mam pokoru pred asi jinejma hodnotama, ale to se stava, slusnost…no slusnost ta me taky neschazi, jen spousta lidi nechape ze se to da rict i jinak nez extremne spisovne…:(

A diskuse M.S......panove…to flusani je fakt a tim ze to nekdo pripomel…jen a jen dobre ze to udelal…[/quote] Konečně mi začínáš být trošku sympatický:) … jen by sis občas u těch příspěvků (po odborný stránce nepochybně hodnotných) vážně mohl odpustit ty zbytečný provokativní kecy, co choleriky jako já zvedá ze židle :) Jinak dobrý, fakt. A teď už mi taky padla…

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 16:00:33

Bezecek je borec a je dobře že tu je, on zkritizoval vás, vy zas jeho tak ho nechte na pokoji ne??

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 06.10.2006 16:28:54

Treba ze behat klusy na spotestru je bobost…jinou tepovku mam kdyz si dam k obedu pivo, jinou kdyz mam prujem a jinou kdyz si dobre vrznu…takze odhadovat dle toho klus je blbovina…nehlede kterej trener vam napise trenink na tepovkach????Pokud chci jit na urcitej vykon, cas, musim se na nej pripravovat i v treninku casama, ale furt cumet na budik jak me to tam lita…:)))Ale uz vidim jak me rozcupujete…:)))Heh­..:)


behal jsem vzdy vsechno na sporterstu, privni sportestr polar s interfacem jsem mel asi pred osmy lety, plany podle tepu taky a kazdej lepsi sporterstr umi hlidat pasma tfd a cumet na nej nemusis :P

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 16:47:34

[quote=Xixao]Treba ze behat klusy na spotestru je bobost…jinou tepovku mam kdyz si dam k obedu pivo, jinou kdyz mam prujem a jinou kdyz si dobre vrznu…takze odhadovat dle toho klus je blbovina…nehlede kterej trener vam napise trenink na tepovkach????Pokud chci jit na urcitej vykon, cas, musim se na nej pripravovat i v treninku casama, ale furt cumet na budik jak me to tam lita…:)))Ale uz vidim jak me rozcupujete…:)))Heh­..:)


behal jsem vzdy vsechno na sporterstu, privni sportestr polar s interfacem jsem mel asi pred osmy lety, plany podle tepu taky a kazdej lepsi sporterstr umi hlidat pasma tfd a cumet na nej nemusis :P[/quote] NEchci trumfovat, ale se sportestrem sem behal prvne nekdy kolem roku 1988…co se jeho pouzivani tyce, bylo jich k dispozici spousta a pokud se i presto pouzival, tak na behatko a na testy (az 6× rocne), dle nej se delal ANP AMP a vsecky tydle veci, spocital se prah v tempu na km a na tom se trenovalo…takze bez ST to jde taky a dobre…:)))))))­))))))))))))))))))))))))­)))Jo, muze bejt zajimavy jak s Tebou zamava usrcitej kvalitak, ale je to stejne vec individuaity, pac jak sem psal, dneska si dobre vrznes a jde to a zejtra Ti neda a je hadej kde?Damy prominou..

Motto: můj podpis
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 06.10.2006 17:06:26

[quote=forest]Na fóru mě už pár lidí nadzvedlo ze židle, že Cabalero ;-) Tehdy jsem si říkal, že je to v háji, protože to byl první případ (ironie osudu: Tučnák dal tehdy první žlutou kartu ;) ), který jsem nějak přímo zaregistroval. Mírným OT se nebráním – ono, když se kouknete do fóra, tak zjistíte, že většinou příspěvky se stočily na jiné téma. Ale toto téma je stále konstruktivní, bohužel když se ta vytratí, tak zústane něco, co do vlákna nepatří (a většinou jsou to výpady). Někdy přijde omluva (resp. vysvětlení), a někdy další výpad. Je smutné, když se to „nevyříká v hospodě“ po závodech… 2 ironman: kdybych, jako admin, nastotolil tvrdší podmínky, tak to povede k tomu, že to tady bude moc oficiální (můj názor nemusí být stejný jako ostatních adminů) a klesne tím i zájem o fórum, které je jednou z mála šancí pro nováčky jak se „nezrvakvit a začít běhat“ (v doplnění s behej.com), protože studnice poznatků, která je tady, nemá obdoby…[/quote] ahoj,myslím že šlo o boty adidas???jen mě rozčílilo jak jsi hodnotil boty a jak se s nimi má zacházet,že nejsou na maraton a atd. jenže od té doby co jsem byl na závodech tak jich spousta profíků měla! Třeba mistrovství Evropy v atletice(maraton) a třeba ted v sobotu na běhu kokořínským udolím,nevím ale jsou to botky na delší tratě!!! ahoj a myslím že jsem se už tady omluvil za mé řeči!!!nevím proč to sem taháš? hodně štěstí vše v dobrém:-))))

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 06.10.2006 18:31:04

TO bezecek

reknu ti jedno, dej se na politiku, tam by ti to slo, protoze jsi neskutecny demagog. Nemam chut a ani cas na to ,abych te tu chytal za kazde slovo vytrzene z kontextu, jak to delas u ostatnich. No a kdyz, jak jsem psal vejs, budes jenom radit a nechas si osobni invektivy stranou, tak udelas radost spouste lidi. Podivej se treba na mata nebo ironmana (ostatni odborne radici prominou:), jak radi. Jde to bez vysmechu, arogance a vykriku typu je to blbost misto toho, abys rekl aspon proc je to blbost.

A poznamka na okraj. Mozna o tobe neco vypovida i to, ze nejsi schopny si do profilu dopsat skutecne jmeno a misto kde bydlis…

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 06.10.2006 18:52:01

Tady to je fakt sociologův sen :-). Tady se vyskytuje jak

  1. Kavka. To je hipísácký algoritmus, který vždy spolupracuje.
  2. Podrazák je algoritmus, který vždy podrazí
  3. TFT je algoritmus TIT-FOR-TAT, neboli „Podraz za podraz“. Začne každou hru spoluprací. V každém dalším kole oplatí soupeři to co udělal soupeř, tedy na podraz soupeře odpoví podrazem, na spolupráci odpoví spoluprací.
  4. TF2T je upravený předchozí algoritmus, který odpovídá podrazem až na dva po sobě jdoucí podrazy protihráče.
  5. Rozmar je algoritmus, který se mezi spoluprací a podrazem rozhoduje zcela náhodně.

Čistě ze sociologického hlediska je to tady doopravdy líheň :-)

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 06.10.2006 19:09:43

[quote=Lubosh][qu­ote=Luckyboy]Moz­na o tobe neco vypovida i to, ze nejsi schopny si do profilu dopsat skutecne jmeno a misto kde bydlis…[/quote] A Luckyboy je tvoje skutečné jméno?:-)[/quote] bezecek nenapsal svoje vlastní jméno a má názory luckyboy nenapsal svoje jméno a nemá rád bezecka A teď kdo smí kritizovat – pouze ten kdo napíše své vlastní jméno nebo ten kdo má co k tématu říct.?

Tahle společnost se TOTALNE odnaučila diskutovat, úspěch slaví „drsné“ typy ala Paroubek (nebudu s vámi diskutovat) nebo výkřiky – nepodepsal ses -jsi nevěrohodný.

Ach jo

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 06.10.2006 19:12:19

[quote=Lubosh][qu­ote=Luckyboy]Moz­na o tobe neco vypovida i to, ze nejsi schopny si do profilu dopsat skutecne jmeno a misto kde bydlis…[/quote] A Luckyboy je tvoje skutečné jméno?:-)[/quote] prezdivka neboli nick je neco jineho nez jmeno, skutecne jmeno mam v profilu…

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 19:15:50

[quote=Luckyboy]TO bezecek

reknu ti jedno, dej se na politiku, tam by ti to slo, protoze jsi neskutecny demagog. Nemam chut a ani cas na to ,abych te tu chytal za kazde slovo vytrzene z kontextu, jak to delas u ostatnich. No a kdyz, jak jsem psal vejs, budes jenom radit a nechas si osobni invektivy stranou, tak udelas radost spouste lidi. Podivej se treba na mata nebo ironmana (ostatni odborne radici prominou:), jak radi. Jde to bez vysmechu, arogance a vykriku typu je to blbost misto toho, abys rekl aspon proc je to blbost.

A poznamka na okraj. Mozna o tobe neco vypovida i to, ze nejsi schopny si do profilu dopsat skutecne jmeno a misto kde bydlis…[/quote] spokojen?;))) Jo a tahle lajna je moje,tak tady muzu kydat co a jak chci,sam sis tak pral;)Jen bys mel misto chatovani asi vic trenovat..;)

Motto: můj podpis
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 06.10.2006 19:22:19

[quote=lastbo­yscout][quote=Lu­bosh][quote=Luc­kyboy]Mozna o tobe neco vypovida i to, ze nejsi schopny si do profilu dopsat skutecne jmeno a misto kde bydlis…[/quote] A Luckyboy je tvoje skutečné jméno?:-)[/quote] bezecek nenapsal svoje vlastní jméno a má názory luckyboy nenapsal svoje jméno a nemá rád bezecka A teď kdo smí kritizovat – pouze ten kdo napíše své vlastní jméno nebo ten kdo má co k tématu říct.?

Tahle společnost se TOTALNE odnaučila diskutovat, úspěch slaví „drsné“ typy ala Paroubek (nebudu s vámi diskutovat) nebo výkřiky – nepodepsal ses -jsi nevěrohodný.

Ach jo[/quote] ale taky zapominas na dezinterpretaci psaneho slova… obcas se jaksi nevyjadrim pisemne tak, aby to ostatni pochopili jak bych chtel aby to pochopili… problem s mym jmenem – mam ho v profilu, jesli je nekdo liny si tam kliknout: Michal Krčál, Žďár nad Sázaouv, jestli chce nekdo presnou adresu at si o ni rekne :).

dalsi vec, z ceho soudis ze nemam rad bezecka? nevim ale u nekoho koho neznam vubec osobne nemuzu rict ze ho mam rad a ani ze ho nemam rad, nehlede na to, ze jestli se to tak da rict proti nemu z odborneho hlediska nic nemam, prave naopak, ale jednoduse mi vadi, ty jeho „pridavky“.

anonymita je neverohodna, minimalne u kritiky urcite. O paroubkovi se tu bavit nebudu jeste by se mi udelalo spatne.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 06.10.2006 19:24:21

[quote=Lubosh]So­rry, tvůj profil jsem neprohlížel. Nicméně bych někoho neosočoval jen proto, že tu nemíní uvádět své jméno…[/quote] ja ho neosocoval, jenom jsem naznacil, ze to o necem muze svedcit :-) (ale take samozrejme nemusi)

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 06.10.2006 19:27:46

[quote=Bezecek]NEchci trumfovat, ale se sportestrem sem behal prvne nekdy kolem roku 1988…co se jeho pouzivani tyce, bylo jich k dispozici spousta a pokud se i presto pouzival, tak na behatko a na testy (az 6× rocne), dle nej se delal ANP AMP a vsecky tydle veci, spocital se prah v tempu na km a na tom se trenovalo…takze bez ST to jde taky a dobre…:)))))))­))))))))))))))))))))))))­)))Jo, muze bejt zajimavy jak s Tebou zamava usrcitej kvalitak, ale je to stejne vec individuaity, pac jak sem psal, dneska si dobre vrznes a jde to a zejtra Ti neda a je hadej kde?Damy prominou..[/quote] Vsak jsi taky starsi , me v te dobe bylo 5 :o) . To ze urcis tempo v min/km ti je dobry tak na stadak nebo asfaltku s nacmaranyma usekama, kdekoliv jinde (treba v lese, kopcich a tak) uz ti to je celkem k nicemu. A i male dite vi, ze napr. anaerobni prah si nejlepe zvednes tim , ze behas souvisle behy kolem anp. Ne treba fartlek , kteryzto dosahnes, kdyz treba v kompichs e budes slepe drzet sveho tempa co mas odskousene ze stadaku/silnice..

Samozrejmne vedlejsi veci jako jestli se den dva pred vykonem ozeres jako prase , nebo ti baba da nebo neda, ty taky rozhodujou… :o) Ne nadarmo je chlast doping :o)))

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
Nalezené položky: 71 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.