Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Vykecavarna pro bezecka

Vykecavarna pro bezecka

Nalezené položky: 71 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 07.10.2006 22:54:43

[quote=minusak]The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? „Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, ‚Emil, you are a fool!‘ But when I first won the European Championship, they said: ‚Emil, you are a genius!‘“ Never give up!!!

Пожалуйста, Я БЫ ХОТЕЛ ЧТО-НЕБУДЬ СКАЗАТЬ. Почему некоторие участники этого фора несоблюдают договор, что здесь все розговоривают на своим язике. Некоторие непонимают хорошо американский язык.[/quote] Memorable Quotes from The Last Boy Scout (1991) http://www.imdb.com/…02266/quotes

Jimmy Dix: Hi, you're nobody. Joe Hallenbeck: Shhh, don't tell anyone.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 07.10.2006 23:12:16

Můžu posloužit i v arabštině :-)

The sky is blue, water is wet, women have secrets.

والسماء الزرقاء والمياه ، مع ان اسرار المراه.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 08.10.2006 15:52:08

[quote=Cabale­ro][quote=fores­t]Na fóru mě už pár lidí nadzvedlo ze židle, že Cabalero ;-) Tehdy jsem si říkal, že je to v háji, protože to byl první případ (ironie osudu: Tučnák dal tehdy první žlutou kartu ;) ), který jsem nějak přímo zaregistroval. Mírným OT se nebráním – ono, když se kouknete do fóra, tak zjistíte, že většinou příspěvky se stočily na jiné téma. Ale toto téma je stále konstruktivní, bohužel když se ta vytratí, tak zústane něco, co do vlákna nepatří (a většinou jsou to výpady). Někdy přijde omluva (resp. vysvětlení), a někdy další výpad. Je smutné, když se to „nevyříká v hospodě“ po závodech… 2 ironman: kdybych, jako admin, nastotolil tvrdší podmínky, tak to povede k tomu, že to tady bude moc oficiální (můj názor nemusí být stejný jako ostatních adminů) a klesne tím i zájem o fórum, které je jednou z mála šancí pro nováčky jak se „nezrvakvit a začít běhat“ (v doplnění s behej.com), protože studnice poznatků, která je tady, nemá obdoby…[/quote] ahoj,myslím že šlo o boty adidas???jen mě rozčílilo jak jsi hodnotil boty a jak se s nimi má zacházet,že nejsou na maraton a atd. jenže od té doby co jsem byl na závodech tak jich spousta profíků měla! Třeba mistrovství Evropy v atletice(maraton) a třeba ted v sobotu na běhu kokořínským udolím,nevím ale jsou to botky na delší tratě!!! ahoj a myslím že jsem se už tady omluvil za mé řeči!!!nevím proč to sem taháš? hodně štěstí vše v dobrém:-))))[/quote] tak to si ten thread projeď znovu! Jsem říkal, že tyhle boty v kombinaci se začátečníkem a maratonem nejsou vhodná kombinace… Boty jako takové jsem nepomlouval, sám jsem jejich majitelem (a vím, že bych si je troufl obout až na maraton někdo okolo 2:40). Profící jsou „nadlidi“ – s nima se srovnát ani já, ani ty nemůžeme. A jestli nejsi začátečník, tak to fakt nechápu – maraton za 4 a pak jsi něco psal že jsi atletiku dělal vrcholově – to pak, nejen mě, hodně lidem nešlo do hlavy. A omluva? Byla, ale na omluvy kašlu, já tehdy chtěl zdůvodnit tvoje chování a na to jsi už nereagoval…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 08.10.2006 15:59:59

[quote=forest][qu­ote=Cabalero][qu­ote=forest]Na fóru mě už pár lidí nadzvedlo ze židle, že Cabalero ;-) Tehdy jsem si říkal, že je to v háji, protože to byl první případ (ironie osudu: Tučnák dal tehdy první žlutou kartu ;) ), který jsem nějak přímo zaregistroval. Mírným OT se nebráním – ono, když se kouknete do fóra, tak zjistíte, že většinou příspěvky se stočily na jiné téma. Ale toto téma je stále konstruktivní, bohužel když se ta vytratí, tak zústane něco, co do vlákna nepatří (a většinou jsou to výpady). Někdy přijde omluva (resp. vysvětlení), a někdy další výpad. Je smutné, když se to „nevyříká v hospodě“ po závodech… 2 ironman: kdybych, jako admin, nastotolil tvrdší podmínky, tak to povede k tomu, že to tady bude moc oficiální (můj názor nemusí být stejný jako ostatních adminů) a klesne tím i zájem o fórum, které je jednou z mála šancí pro nováčky jak se „nezrvakvit a začít běhat“ (v doplnění s behej.com), protože studnice poznatků, která je tady, nemá obdoby…[/quote] ahoj,myslím že šlo o boty adidas???jen mě rozčílilo jak jsi hodnotil boty a jak se s nimi má zacházet,že nejsou na maraton a atd. jenže od té doby co jsem byl na závodech tak jich spousta profíků měla! Třeba mistrovství Evropy v atletice(maraton) a třeba ted v sobotu na běhu kokořínským udolím,nevím ale jsou to botky na delší tratě!!! ahoj a myslím že jsem se už tady omluvil za mé řeči!!!nevím proč to sem taháš? hodně štěstí vše v dobrém:-))))[/quote] tak to si ten thread projeď znovu! Jsem říkal, že tyhle boty v kombinaci se začátečníkem a maratonem nejsou vhodná kombinace… Boty jako takové jsem nepomlouval, sám jsem jejich majitelem (a vím, že bych si je troufl obout až na maraton někdo okolo 2:40). Profící jsou „nadlidi“ – s nima se srovnát ani já, ani ty nemůžeme. A jestli nejsi začátečník, tak to fakt nechápu – maraton za 4 a pak jsi něco psal že jsi atletiku dělal vrcholově – to pak, nejen mě, hodně lidem nešlo do hlavy. A omluva? Byla, ale na omluvy kašlu, já tehdy chtěl zdůvodnit tvoje chování a na to jsi už nereagoval…[/quote] Atletiku jsem dělal před dvanácti lety a nebudu ti vysvětlovat proč jsem skončil atd. Asi Tě to baví se přít o hlouposti a tak se bav. Měj se a nechápu proč bych nemohl vlastnit a běhat v botech co mají asi podle tebe jen profíci?Asi jsi profík,vid? Proč myslíš že v nich nejde běhat jako začátečník,rád se ponaučím pro další kup bot?! P.S. JINAK SE V NICH BĚHÁ SKVĚLE,VID?

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 08.10.2006 16:37:39

[quote=Cabale­ro]Atletiku jsem dělal před dvanácti lety a nebudu ti vysvětlovat proč jsem skončil atd. Asi Tě to baví se přít o hlouposti a tak se bav. Měj se a nechápu proč bych nemohl vlastnit a běhat v botech co mají asi podle tebe jen profíci?Asi jsi profík,vid? Proč myslíš že v nich nejde běhat jako začátečník,rád se ponaučím pro další kup bot?! P.S. JINAK SE V NICH BĚHÁ SKVĚLE,VID?[/quote] čti mail, tady už to rozebírat nebudu… tohle vlákno se zvrhlo :-(

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 65779 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 08.10.2006 16:38:34

Hmmm, já tedy až tak nevím o co jde, ale zajímalo by mě, proč nemůže běžet amatér ve stejných botách, jako profík. Na tom bych řekl se staví marketing a proto právě jsou profíci sponzorováni, aby si to pak koupila masa amatérů. O to firmám jde ne?

Motto: Never give up!!!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 08.10.2006 16:53:50

ať si v těch botách běhá i sám prezident vesmíru, mě je to šumák… ale když mi někdo napíše, že v nich trénuje všechno komplet a běhá i maratony (a osobák má přes 4 hoďky), tak to asi není ok? (pro ostatní neznalé: Adistar Comp, loňský model, cca 240 g), Mě to dobré nepřijde kvůli tomu, že asi Cabalero si tím odrovnává klouby – přece jen taková bota, když je závodní, potřebuje určitou výkonnost. I začátečník v ní zvládne běhat, ale tak aby se nezničil, toho v ní moc nedá. Ano, tuto botu mám, ale běhám v nich jen krátké věci (závody, tempo), a nepovažuju se profíka. Mě hlavně šlo o to, že normální hobík má přece trénovat v botách označených pro tréning (trošku zjednodušeno) a ne vytasit ten top závodní model a v něm běhat vše. Kdyby běhal v top tréningovém modelu, tak neřeknu ani půl slova…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 65779 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 08.10.2006 17:02:51

Já ani tak neřešil Vaší rozpravu, jako ten marketingový rozpor, který mě jako člověka pracujícího v obchodní sféře zaujal. To Lubosh: záleží na formě reklamy, máš i cílené, např. v Runners World, kde je běžec vyobrazen v konkrétním modelu s tím aby tento prodal. Nedávno třeba stránky Saucony, kde byl Krňoš, jak něco vyhrál a u toho bylo, že běhá ve Fastwichích a samozřejmě si je okamžitě koupilo fůra triatletů. Zvláště na dorostence to funguje fantasticky:) (jako každá reklama na děti…)

Motto: Never give up!!!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 08.10.2006 17:53:00

s Cabalerem jsme to po mailu vyřešili (z rozepře na kamarádský vztah) :-) A teď ještě ty horké hlavy, které tady řádí :-(

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 08.10.2006 20:00:06

A teď ještě ty horké hlavy, které tady řádí :-(

Podle mě tady žádné horké hlavy neřádí. Jsou jiná fóra kde se to bije podstatně víc. Tady mají aspoň všichni podobný cíl…

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 08.10.2006 20:23:55

[quote=forest]s Ca­balerem jsme to po mailu vyřešili (z rozepře na kamarádský vztah) :-) A teď ještě ty horké hlavy, které tady řádí :-([/quote] Potvrzuji naše kamarádství a myslím že lepší je vysvětlit si rozepře mimo forum! Díky a ahoj:-)))

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
Nalezené položky: 71 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.