Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Běžecké boty a chůze

Běžecké boty a chůze

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

BáraB. žena 30.04.2010 17:20:29

Ahoj, mám dotázek, koupila jsem si běžecké boty nike, běhám 2× týdně, přes léto budu běhat častěji, ale do chodím hodně pěšky, používám boty stejné, občas mě docela bolí holeně, je tedy možné, že to je z bot? Je fakt, že zatížení nohy je tam jiné, ale předpokládala jsem, že to nebude zase takový problém, mám tedy raději na chůzi pořídit jiné boty? V případě, že ano, jaké? Děkuji.

avatar

Prostějov

Celkem 4144 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:32 (2014)
půlmaraton: 1:20:46 (2012)
maraton: 3:24:10 (2008)

Fosaman muž 30.04.2010 19:25:04

Běhací boty jsou dražší a chci aby udrželi co nejdéle funkčnost. Proto doporučuji na chůzi separání obuv. Až jsou běhací botky běžecky opotřebované mohou sloužit ještě jako botky chodící…

avatar

afrikab muž 01.05.2010 22:29:14

Ja bych zkusil specialni boty na chuzi – firmy co delaji bezecke boty je take delaji. Nevim, jestli to to vyresi tvuj problem s holenemi, ale me se v bezeckych botach chodi spatne. Nejak me to odpruzeni proste pri chuzi vadi.

PS: K te boleti holeni, neni to treba tim, ze mas boty nevhodne ke tvemu chodidlu (pronace, supinace)?

avatar

10 km: 0:55:50 (2015)
půlmaraton: 2:01:57 (2015)
maraton: 4:34:35 (2015)

Kniga žena 12.06.2010 19:30:40

Protoze mi loni na konci leta opdesli solidni trekove botky, koupila jsme si tehdy jen an podzim za 700 znacku, spis neznacku, Kilimanjaro z Hervisu.. no obycejne a dost desne (nohy me z nich boli uz po 15 km…) a ted paklnuju nove, zaorven s tim chi ale zacit behat, tka premyslim jestli ted fakt koupit jedny crossove a jedny trekove a nebo kvalitnejsi crossove a chodit v nich i turistiku… hmm?

Motto: blog.knigy.cz
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.