Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Slevy oblečení?

Slevy oblečení?

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 13.10.2006 22:45:44

Zdravím! Zaptal bych se na oblečení, halvně teda na trika s dlouhým rukávem (třeba z moiry nebo craft). Bývají ve slevách? Boty jsou ve slevách de facto pořád, ale oblečení? Poraďte prosím, kdy a kde kupujete… dík

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 14.10.2006 09:30:54

No slevami craftich veci a moiry si nejsem tak uplne jisty. Jedina sance asi je, ze nejaky obchod ma celkovy vyprodej a nebo kdyz craft prijde s novymi modely. Protoze problem s bezeckym oblecenim je ten, ze ho v obchodech moc neni, resp je ho spis nedostatek, takze se drtvia vetsina vseho proda. Ale samozrejme nejakou slevu najit muzes, ale ja bych na to nespolehal a necekal, protoze muzes cekat taky rok a nebo navzdycky:).

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 14.10.2006 09:39:12

[quote=Luckyboy]No slevami craftich veci a moiry si nejsem tak uplne jisty. Jedina sance asi je, ze nejaky obchod ma celkovy vyprodej a nebo kdyz craft prijde s novymi modely. Protoze problem s bezeckym oblecenim je ten, ze ho v obchodech moc neni, resp je ho spis nedostatek, takze se drtvia vetsina vseho proda. Ale samozrejme nejakou slevu najit muzes, ale ja bych na to nespolehal a necekal, protoze muzes cekat taky rok a nebo navzdycky:).[/qu­ote] To je mi jasný, ale co, tady na e-shopu slevy jsou taky, tak proč ne? Dík, já si říkal, že by to mohli zlevnit, ale kdy? To nejsou boty, aby každej rok byla nová vytuněná řada…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 14.10.2006 10:12:00

Takhle: já běhám v triku s dlouhým a přes to mám triko s krátkym. To jsem se naučil nosit a docela to jde… Ale to triko s dlouhým je jen takový levný z bavlny a nevim, o kolik lepší bude, když to bude moira (nebo to funkční prádlo na e-shopu). Tak nevim, jestli má cenu ta investice…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 14.10.2006 10:41:50

Moira má také slevy a výprodeje na jejich stránkách www.moira.cz jen myslím že pánské trička tam asi moc nejsou! Jinak moira je kvalitní a doporučuji! Nakupuji v Mladé Boleslavi od Moiry. O dovolené jsem prošel pár obchodů Moira a divil se jak rozdílné ceny mohou být ve stejném městě,např. Tábor! Hold konkurence je boj!!!

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 14.10.2006 10:45:08

Aha, to jsem nevěděl. Já myslel, že to má moira docela srovnaný. A neni v tom triku zima? Já mám z moiry dlouhý kalhoty a v zimě si přes to musim brát ještě elasťáky,ale zase ruce… Když stačilo i to tričko. Navíc je mi někdy při běhu teplo, tak si vyhrnu rukávy – tak do půlky listopadu to dělám běžně, někdy i v lednu…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 14.10.2006 10:54:14

[quote=Oslík]Aha, to jsem nevěděl. Já myslel, že to má moira docela srovnaný. A neni v tom triku zima? Já mám z moiry dlouhý kalhoty a v zimě si přes to musim brát ještě elasťáky,ale zase ruce… Když stačilo i to tričko. Navíc je mi někdy při běhu teplo, tak si vyhrnu rukávy – tak do půlky listopadu to dělám běžně, někdy i v lednu…[/quote] Přesně to jsem si myslel taky že ceny mají stejné!Prvně jsem si objednal přes internet tričko a pak zjistil že v Boleslavi je krám!Tedy musím říci že tričko přišlo druhý den! Triko s dlouhým rukávem beru když je chladno ale po pár kilometrch už dost hřeje!Ted na zimu jsem si pořídil bundu od Sama ty reflexní a pod to budu brát právě trika od moiry!Zkušenost s obyčejným trikem a speciální je rozdílná,asi stručně obyčejné je dosti nepříjemné po spocení! Zkus a věř budeš spokojen! P.S. elastáky mám taky od Sama a jsou supééér,nic pod ně brát už nebudu,stačí!

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 14.10.2006 11:17:28

Tak díky. Já to včera procházel v drapasportu na andělu a docela se mi to líbilo. Ale pak si řikám, jeslti je to vůbec potřeba. Třeba ty elasťáky jsou v pohodě, tak si koupim i nějáký triko + bundu na běh od Sama. Díky za rady!

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 15.10.2006 13:34:53

[quote=mapo]to Oslík-v katalogu jaro-léto 2006 (funkční oblečení pro sport a volný čas) firma craft a vavrys je taky prádlo vavrys basic (orig.české termoprádlo ze švédského materiálu) a cenově je to výhodnější než zde uvedené craft a co já vím i moira. Třeba by Ti to vyhovovalo, je tu triko dl.rukáv za 490,–. Já mám pouze tílko z moiry, to jsem si koupila na kolo, ale v zimě, když jsem v něm běhala, tak to nebylo ono. Chce to dl. rukáv, když fouká ostrý studený vítr, tak to vadí ramenům a loktům. Ahoj.[/quote] To je fakt, něco delšího se hodí. Hlavně když člověk trénuje vytvrvalost. Po půlhodince se zpotí a pak v tom v táý zimě vydržet další hodinu… no nic moc. Já teda myslel, že vavrys dělá jen ponožky. Měla bys prosím nějaký kontakt nebo odkaz na vavrys? A funguje to jako moira? Já mám zatím zkušenosti jen s moirou a prádle CoolMax – v pohodě. Naopak třeba ClimaTex nevím nevím… Dík

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

kukyn muž 05.03.2007 22:21:24

[quote=mapo]to Oslík-sháněla jsem nějaké triko na kolo a byla jsem v prodejně myslím cykloservis (tram. z Karl.nám.,kousek za Nuselským mostem, asi stan. „Divadlo Na Fidlovačce“), jsou to 2 prodejny vedle sebe po levé straně. Povídala jsem si s prodavačkou o oblečení a ta říkala, že se dělají i srovnatelné materiály, levnější (v ceně craft-moira je i cena značky) a dala mi malý katalog. A pochopila jsem, že se to dá u nich i objednat. V katalogu je odkaz na www.craft.cz (kompletní adresy prodejců). Jinak já mám jen to jedno tílko z moiry, nosím ho na kolo i na běhání, když je chladněji. Zkušenost s jiným materiálem bohužel nemám. Ahoj.[/quote] Nosím merino (i když je to vlna, tak neštípe – je jemná) a hlavně skoro nesmrdí. Je více výrobců (Icebreaker, Devold, Brynje, Ortovox), já šel do devoldu http://www.devold.cz ; výprodeje ale u merina skoro nejsou.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.