Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Behani v Portugalsku

Behani v Portugalsku

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 17.10.2006 14:18:23

Dneska rano jsem poprve vybehla v daleke cizine. Uz behem prvniho dne jsem ve meste potkala asi 6 bezcu, coz me prijemne prekvapilo a dostatecne navnadilo.

Nejdriv jsem to zkusila podel ulice na temer jedinem chodniku v okoli (byla jsem varovana, ze chodniku tu moc neni a lide jezdi jak prasata), ale vzhledem k hustemu provozu jsem to obratila asi za dve minuty zpet k ubytovne. Nakonec se mi ale splnil bezecky sen-na druhou stranu jsem asi 50 metru od me residence narazila na oploceny parcik, kam se dokonce nesmi se psy (Mirek jiste zavidi)-krouzilo tam asi 20 osob (evidentne se tam stahuji kvuli slozite dopravni situaci vsichni bezci). Anglicky sice neumel nikdo (sami starsi panove), ale nechali me krouzit s nimi a pekne se na me culili:-). Hlavni okruh okolo celeho parku obehnu asi za 5 minut (takze tak 800–850 metru), ale da se tam behat i do osmicky. Takze zadneho vypadku se bat nemusim.

Mnozstvi behajicich me prijemne prekvapilo, zrovna v Portugalsku jsem to tolik necekala. Manzel me soucasne sefky navic o prazdninach bezel svuj prvni pulmaraton a chysta se na maraton, tak mi slibil ukazat nejake delsi trasy. Ten nastesti anglicky umi:-).

Tak se tam v Cechach mejte.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 17.10.2006 16:36:00

Ahoj dees, v Portugalsku je ted i Ofelie z tohodle fora.. V Coimbre, myslim. Treba byste to mohly dat dohromady. :) Mej se tam fajn.

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 17.10.2006 17:05:55

Ja jsem v Braze (50 km od Porta). Muzu ji napsat maila, dik za info.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha - Jižní Město

Ofelie 17.10.2006 20:15:27

Ahoj Dees, to je výborná náhoda. Já jsem odjela na rok studovat do Coimbry, ale v Braze mám kamarády, chystám se tam v listopadu na výlet. Máme to k sobě vlakem kousek, můžeme se někdy sejít! Tady taky běhá hodně lidí, většina ovšem v parku, do kterého to já mám pěkně daleko, musela bych běžet přes centrum a kolem dálnice a pak teprve běžecký okruh a pak zpátky do kopce. Ovšem kopce jsou tu znamenité, navíc chodím všude pěšky, nachodím denně určitě kolem 5 km. Když se ti bude chtít, pošli mail a domluvíme se. Of.

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 06.11.2006 12:44:53

Ahoj Of. Dosel Ti e-mail? Tenhle vikend budu tak na 50% v Coimbre u jedne Portugalky (jestli se uzdravi). A jinak do Port. mozna pojedu znovu cca za pul roku.

Jinak jsem si tady v Braze nasla svuj adoptivni „traged team“, takze s nimi chodim pobihat tak 4krat tydne. Vcera jsme dali po ranu delsi vybeh-bylo asi 28 stupnu, ale asi lespi nez ta 0 v CR:-). Seslo se kolem 20 lidi, takze to bylo zabavne. Akorat neradi mluvi anglicky…

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.