Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Polar RS800

Polar RS800

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ivaňák žena 16.06.2010 17:42:29

Ahoj, měla bych obrovskou prosbu na ochotného sportovce/spor­tovkyni, z Olomouce nebo okolí, jež vlastní tento typ sporttesteru… Mám naměřená data v hodinkách, která potřebuji stáhnout co nejdříve do počítače a zpracovat, ale nekomunikuje mi infraport s počítačem:-( Najde se někdo u koho bych si ty data přes port mohla stáhnout?? Moc by mi to pomohlo, díky;-)

avatar

škuby muž 18.06.2010 13:41:04

Ahoj, sice mám RS 400, ale v tom asi není rozdíl. Sám jsem měl problémy s přenesením dat a zjistil jsem, že ne každý infraport komunikuje s hodinkama. Koupil jsem si speciálně kvůli tomu infraport za cca 900,– Kč. Jestli budeš chtít nějaké podrobnosti, tak mi klidně napiš. Ciao

avatar

Ivaňák žena 22.06.2010 07:10:16

>> škuby, 18. 06. 2010 13:41:04

Ahoj, v té sadě co mám byl k těm hodinkám i infraport přímo pro tento typ hodinek s tím instalačním programem na počítač…Pak sem zkoušela ještě další dva infraporty u nás ve škole a taky nic. Včera mi jeden odborník od nás z fakulty slíbil, že mi to stáhne dneska…tak sem zvědavá.-) Pokud to nedopadne, tak pojedou hodinky do Prahy k panu Svobodovi, takže snad se to nějak vyřeší konečně. Jinak děkuji za reakci, ať se daří. Ahoj.

avatar

Praha 4

Celkem 3067 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2008)
půlmaraton: 1:40:52 (2007)
maraton: 3:36:00 (2008)

jirka.strang muž 13.07.2010 16:38:52

Ahoj,

pokud máš origos IR port Polat, problém bude asi ve tvém PC…zkus jiný pc.....jinak by to mělo fungovat samo, bez dalšího nastavování. J

Motto: když nemůžeš běžet tak jdi, když už nemůžeš jít tak lez, když už nemůžeš ani lézt, tak se klidně i plaz, jen to nikdy nevzdávej!Dean:)
avatar

Český Brod

Celkem 5559 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:13 (2014)
půlmaraton: 1:35:31 (2014)

mirek33 muž 14.07.2010 16:34:54

>> Ivaňák, 16. 06. 2010 17:42:29

Není možné že nemáš „dobře namířeno“ ? Podle mé zkušenosti je správné zamíření důležité – podívej se na obrázky v manuálu. Na hodinkách je IR senzor umístěný nad displejem – první dvě dírky. Ty další jsou jen pro design. Na USB tyčince je na zadní straně očko na tkaničku. Je lepší když zůstane bez tkaničky. Namíření středu hodinek na konec USB tyčinky obvykle nefunguje. Mně se osvědčila optimální vzdálenost mezi 5 a 10 cm namířeno tak, aby ty dvě dírky na hodinkách mířily na konec USB ne přesně v ose USB tyčinky, ale trochu pod – mám pocit že to plastové očko na USB tyčince trochu tlumí světelný tok. Když je namířeno stiskni pravé dolní tlačítko pro navázání spojení – Polar Pro Trainer by měl být spuštěn v režimu stahování. Když to nefunguje, podívej se do Správce zařízení ( stiskni a drž tlačítko se symbolem Windows na klávesnici a přiťukni tlačítkem Pause, pak v záložkách najdi Správce zařízení – Hardware Manager v anglických Windows) – měl by tam být vidět jako USB zařízení pro IR přenos. Pokud tam není vidět, nic nemůže fungovat. Buď je špatně nainstalován ovladač nebo je vadná USB tyčinka.

Motto: Udělej každý den něco pro své kolo...., ehhmm, teď už asi taky pro své tretry (?), nebo pro co?
avatar

Český Brod

Celkem 5559 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:13 (2014)
půlmaraton: 1:35:31 (2014)

mirek33 muž 17.07.2010 07:21:16

to: >> Ivaňák, 22. 06. 2010 07:10:16

A tady je pro jistotu poslední verze ovladače pro IR usb tyčinku z března 2010 http://www.polar.fi/…rt/downloads?… M

Motto: Udělej každý den něco pro své kolo...., ehhmm, teď už asi taky pro své tretry (?), nebo pro co?
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.