Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Prodyšnost softshelu vs šusťák

Prodyšnost softshelu vs šusťák

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Mladá Boleslav

tonda0 muž 09.08.2010 21:33:52

chci si na podzimní sezónu koupit lehkou bundu na běh a v intersportu mi nebyli schopni poradit, zda je pro pot prodyšnější,ale zase na vítr odolnější tenká softshelová bunda nebo tenoučká jakoby šusťákovka. Obě značka Pro Touch což je nějaká dovážená přímo pro Intersport.Jo a ta softshel je o polovic dražší. Dost se potím a tak řeším co a jak.

Motto: I cesta může být cíl
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.08.2010 22:07:01

Obecně softshell by měl být huře prodyšný (a lépe větruodolný) oproti „šustáku“ – zpravidla má membránu a výšší gramáž.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 3392 km
Minulý měsíc 0 km

jmaselnik muž 10.08.2010 09:09:56

jestli se hodně potíš (mám to stejné), je softshell dost na nic, protože propustnost membrány při řádném „splavení“ naprosto nedostačuje, ať je od koho chce. Jako optimální pro sebe jsem nakonec „objevil“ softshellovou vestu. Chrání lépe proti větru než šusťka a díky absenci rukávů u lépe větrá. S tenkým trikem s dlouhým rukávem v ní vydržím do nuly v pohodě.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 10.08.2010 09:47:14

Ja jsem zatim na pocasi pro softshell pri behu nenarazil. Pri teplotach kolem 0C je mi teplo i v sustaku, staci mikina. Kdyz moc fouka, nebo je fakt kosa –5 az –15C tak sustak a pod to kratky nebo dlouhy rukav. Radsi mene at se zbytecne nepotim. Softshellku kterou jsem dostal jako darek na behani tak pouzivam pri teplotach kolem 0C na cestu do prace a tak. :)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.