Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Pro webmastery » fotky, mapy a výškové profily

fotky, mapy a výškové profily

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 18.01.2011 20:30:17

Poslední dobou se tu moc neděje. Já a pár dalších se plácáme po ramenou jak je príma běhat bosky nebo v minibotkách, sem tam někomu poradíme, zdrbneme maratona pod tři, pod placené články od běhej.com nikdo nepřispívá, páč za to nikdo nechce dát prašule. Tak mě napadlo, neoživilo by fórum možnost vkládat fotky z výběhů, mapy a výškové profily? Šlo by to, a když, tak jak?

Motto: kostejuv.blogspot.cz
avatar

Praha

Celkem 26227 km
Minulý měsíc 3 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 18.01.2011 20:56:50

Jo, ty sem nacpeš svoje trasy, na který skoro nikdo nemá :-)). Potkávali jsme se na maratonu v Ústí, ale trapně jsi mi utekl, to Ti nezapomenu!!! Ale vážně. Je to dobrej nápad, bohužel pro mě asi o 20 let pozdě :-)).

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 18.01.2011 21:18:42

>> Kostěj, 18. 01. 2011 20:30:17

ja pouzivam dailymile, stacilo by stranku urobit friendly pre nejaku taku aplikaciu a dalo by sa to vypublikovat… alebo taku moznost pridat do existujuceho dennika pod uzivatelskymi da­tami

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 18.01.2011 21:41:34

Nejsem insider, ale tvrdím, že se něco děje. Byl zprovozněn a vylaďuje se běžeckých žebříček, pro přihlášené se objevují starší články z časopisu v PDF. Obrázky a mapy (trasy) můžeš vkládat už teď jako odkazy na jiný weby, který se na to specializují a vždy to budou umět líp.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 18.01.2011 22:35:53

>> EvženGe, 18. 01. 2011 20:56:50 Střechu Fóra mi raděj nepřipomínej, ještě měsíc mě bolelo všechno od pasu dolů a většina toho ostatního, ty ostrý zatáčky byly dost destruující, já jsem fakt asi lesní běžec. Ale jako pro domácího to byla stavovská čest to aspoň odklusnout. Nevím, proč o dvacet let pozdě, já taky nejsem žádnej počítačovej ajnštajn. Tudle jsem si smazal celej tréninkovej deník. Ještě že to píšu i na papír. Hlavní je nebát se to vyzkoušet.

>> PeterFabok, 18. 01. 2011 21:18:42 dailymile neznám, ale experimentuju s mapmyrun.com a jeho českou mutací kamennimuzici.cz (která mi mimochodem přijde schůdnější) a jsou tam nějaký možnosti exportu ven.

>> mulisak, 18. 01. 2011 21:41:34 S tím vkládáním máš sice pravdu, nevím jak tobě, já když kliknu na odkaz v příspěvku, rovnou tam přeskočím, čili nemám možnost sledovat vlákno a v druhém okně odkaz. Ale to možná mám blbě ošetřený nastavením. Dál je problém zdvojování, musím mít blog, mytreenik nebo něco a z toho to dávat teprve na běhej.com a tolik času já teda nemám, teda mám, ale raděj ho půjdu probouchat do místních kopců. Myslel jsem prostě možnost takových krátkých reportů. "Byl jsem tam a tam, běžel tolik a tolik – šup mapa z mapmyrunu, bylo to tááákhle těžký – prd profil trati taky od tamtud – a bylo tam takhle krásně – bum jedna, dvě VLASTNÍ fotky. Některý fóra to tak maj, resp. když nahráváš fotku tak si ji to samo upraví do nějaký rozumný velikosti a Ty ji můžeš vobložit textem. No snad je srozumitelný jak jsem to zamejšlel. Žebříček běžců je mám pocit takovej trochu samožer, ale pro někoho možná dobrý. PDFka na mě zatím od nikud nevyskočili.

Motto: kostejuv.blogspot.cz
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.