Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Kočárek na běhání, in-line brusle

Kočárek na běhání, in-line brusle

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Chomutov

Celkem 1637,41 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:03:24 (2014)

Jiří67 muž 14.02.2011 13:29:19

Ahoj, doporučíte mi někdo vhodný kočárek na běhání ? Bylo by to většinou po zpevněných polních cestách, šotolině, nebo po asfaltu. Určitě bych jej chtěl využít i na in-line brusle. Díky za užitečné info, případně rady zkušenějších. PS : nebránil bych se ani případné koupi osvědčeného staršího kočárku. Ciao Jirka

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí :-)
avatar

Celkem 5314,57 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:22 (2016)
půlmaraton: 1:47:01 (2016)
maraton: 4:12:05 (2014)

LemonaidLucy žena 14.02.2011 15:28:26

>> Jiří67, 14. 02. 2011 13:29:19

Sama vyzkouseno nemam, bruslila jsem s normalnima kocarama, ale dost znamych si hodne pochvalovalo znacku TFK (ty velky sestnactipalcovy kola).Pak jeste Red CAstle a XLander Xrun.

Motto: "When things are tough, you get tougher.” Chrissie Wellington
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 14.02.2011 22:07:13

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.02.2011 22:42:52

mam skusenost s vozikom s velkmi kolami – lahko sa s nimi ide po schodoch, celkom v pohode na hladkom povrchu asfalt beton, hoci moj syn z neho vzdy vyliezol a tlacil ho sam, takze sa kociar prakticky nepouzil na to co bolo myslene. Tieto kociare nemaju evnu oporu chrbtice takze decko by malo byt starsie ako 6 mesiacov minimalne.

Povrch ako strk, polne cesty atd su absolutne nepouzitelne, vytvara to take otrasy ze decku by po 10 minutach urcite vyvolalo otras mozgu.

Kociar s velkymi kolesami je tez tazko strcit do auta, je s tym tazko v autobusoch a inych verejnych prostriedkoch a tez sa s tym velmi tazko manevruje v onchodoch a pomedzi masy ludi v obchodakoch.

V podtstate pokial budes z domu vybiehat po hladkom povrchu tak je to vyborne, inac to vidim problematicky

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Kroměříž

Jita žena 15.02.2011 19:27:22

Nedá mi to nepřidat pár zkušeností s cyklovozíkem Croozer (kid for one)odkaz na stejný vozík byl uveden i výše, zde je český odkaz: http://www.dveplusdve.cz/ Náš Croozer prochází zrovna další zatěžkávací zkouškou po cyklo a zpevněných stezkách v Beskydech. Výhoda oproti kočárku je hlavně ta, že se dá použít za kolem (proto je především vyroben). S joggingovým kolečkem je z něj skvělý běhací vozík. Záleží, kolik chceš investovat, pokud nehledíš na peníze doporučuji Chariot, je odpružený, jistě se tam dá dokoupit, možná je již ve výbavě (nevím) brzda. To náš Croozer nemá, ale už to nebudu řešit, vypadá to na jeho poslední sezónu. Další obrovská výhoda, zvláště nyní v chladnu je okamžitě použitelná „slída“ proti dešti, sněhu, hlavně teď ale větru, která u nového typu výborně drží a dítě je kompletně ochráněno. Pro nejmenší děti se dá dokoupit novorozenecká vložka, pokud to musí být a chceš běhat s opravdu malým dítětem (měsíc a víc staré) jednoznačně se přimlouvám za hladký povrch bez nerovností. Myslím, že je tam i hodně místa pro dítě a všechny možné hračky, které s sebou potřebuje. Co se týká přepravy – do auta ho složím bez problémů sama cca 3minuty, takže pohoda, zrovna dneska jsem s ním cestovala i vlakem, v naprostém klidu. Croozer je takový zlatý střed, s pořizovací cenou kolem 9tis (jednomístná varianta) s možností dokoupení odpružení i brzdy. Toš tak. Tento týden to vypadá na 100 uběhnutých km s vozíkem :-). Držím palec při výběru a napiš, jak to dopadlo a jak jsi spokojen. Jitka Stehlíková

Motto: Dopředu vlastními silami. Každý krok se počítá.
avatar

Celkem 5314,57 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:22 (2016)
půlmaraton: 1:47:01 (2016)
maraton: 4:12:05 (2014)

LemonaidLucy žena 17.02.2011 03:38:26

Cyklovoziky jsou vazne fajn, ALE v podstate jen jako cyklovozik nebo prilezitostny kocar. Dejme tomu i na bezky. Na brusleni jsem ho ale idealni neshledala, protoze se rukojet neda nastavit a je dost nizko, kdyz se clovek nazuje do brusli. Takze to je nakonec min pohodlne (a to i s joggingovym koleckem) fajn pokud bruslis hodinu tydne, ale jinak urcite ne, to by trpely vase zada.

Jinak naprosto souhlasim s Rudom, ze by dite v tomhle pripade umisteni do sportovniho kocarku melo byt minimalne (ale to poravdu MINIMALNE) 6 mesicu stare.

Motto: "When things are tough, you get tougher.” Chrissie Wellington
avatar

RomanaJ žena 17.02.2011 20:10:54

Zdravím všechny. Trh je bohatý a já stojím před složitým výběrem. Po přečtení některých komentářů jsem upustila od koupi pro účely běhaní vozíky typu Croozer a Chariot. Do chariotu bych možná i šla kvuli odpružení,ale toliko peněz zase není. Chtěla jsem vás poprosit o vaši zkušenosti s kočárky X-Lander X-Run, Instep Ultra Runner a značky jako Bob Ironman(ale zde bych se musela pouštět do objednávání ze zámoří a kdyby byla nějaká reklamace tak by to bylo složité). Vidím tady i značku Red Castle (cena od těch dvou předchozích dvojnásobná…má kočárek odpružení??? často běhám po lese, tak potřebuji, aby vozítko ustálo nějaký ten kořen a hlavně aby moje dítko nebylo vytřepané :) Díky všem, kteří připojí svuj názor! R

avatar

Sloviensko

rudo muž 17.02.2011 20:50:39

>> RomanaJ, 17. 02. 2011 20:10:54

podla mna to po lese nejde, potrebujes hladky asfalt alebo beton

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

RomanaJ žena 18.02.2011 20:20:23

>> Jiří67, 15. 02. 2011 18:53:13

tohle je jedna možnost http://www.cz-ebay.cz/

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 22.02.2011 09:06:43

zhodou okolnosti na natlak manzelky sme vcera kupili croozer kid 2 pre nase 2 princezne.

bol som priamo u distributora, ktory mi vsetko predviedol a pokecali sme aj o ostatnych modeloch a kocikoch chariot. croozer je vlastne vyvoj s chariotom, akurat sa manufakturuje v cine kvoli nakladom. paradoxne ma lacnejsie prislusenstvo a viac veci v baleni gratis(adapte­ry atd…).

prve dojmy su super, velke terenne kolesa sa daju podfuknut kvoli pruzeniu, 2-ojmesacna dcerka ma pridavny miminkovnik, kde vlastne visi v pololahu(cim je pruzenie vyriesene) vovnutri fakt robustneho ramu. obidve deticky sa tam zmestia v pohode.

prevadzkova sirka celeho vozika je okolo 90cm, co moze byt jediny limit na uzkej lesnej cesticke. terenne prekazky zvlada super, da sa pouzit bud ako klasicky sportak s malym kolieskom vpredu, ako privesny vozik za bajk, alebo s velkym kolesom vpredu ako jogger. cely kocik je velmi priestranny, do ulozneho priestoru za sedadlami by sa kludne zmestilo dalsie dieta ;) bezpecnost je riesena funkcne bezchybnymi nastavitelnymi popruhmi, cela konstrukcia je z hlinika a je velmi pevna. ked sklopim sedadla, nemusim vozik nijako inak rozoberat a „na kant“ vojde do vytahu aj s nami vsetkymi. do kufra auta(novy fiat doblo) mi vojde vkuse, staci zhodit zadne kolieska a madlo(10s, vsetko ma jednoduche nastrckove poistky, kolieska maju „push“ poistku). ked sklopim aj sedadla vozika, cim sa splosti, do auta sa zbalime v pohode aj s celou batozinou.

zatial sme skusali len bazalne funkcie, ale uz sa tesim v sobotu na vybeh s celou rodinou.

pokial ide o pouzitelnu vysku, mam 198cm a pri behu som nemal problem – madlo je dostatocne vysoko. vozik je vyborne ovladatelny aj ked velke predne koleso nie je otocne – ide lahko pridvihnut a dobre drzi smer, to sa da donastavit pri upnuti kolesa. ma to rychloupinak, vsetko ide dobre zlozit a rozlozit a cely system je extremne jednoduchy, takze ani damy by nemali mat problem ;)))

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Chomutov

Celkem 1637,41 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:03:24 (2014)

Jiří67 muž 26.02.2011 22:29:53

Tak jsem chtěl koupit kočárek Instep Ultra Runner, ale prodejce mi sdělil, že žádné nemají a když budou tak o cca 2 000,– Kč dražší:-(.

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí :-)
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 27.02.2011 13:58:02

tak vcera prvy vybeh s croozer kid 2. spokojnost…

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Celkem 5314,57 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:22 (2016)
půlmaraton: 1:47:01 (2016)
maraton: 4:12:05 (2014)

LemonaidLucy žena 27.02.2011 17:37:51

>> PeterFabok, 27. 02. 2011 13:58:02

Vidis, to jsem se te vcera chtela zeptat a zapomnela jsem. Ty jsi vysoky, neni na tebe ta rukojet moc nizko? Ja mam taky Croozera Kid 2, zatim jsem s nim jeste nikdy nebehala, ale i pri chuzi by mi to bylo prijemnejsi, kdyby to bylo vys.

Motto: "When things are tough, you get tougher.” Chrissie Wellington
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 27.02.2011 19:51:59

>> LemonaidLucy, 27. 02. 2011 17:37:51

pri behu mi to prislo uplne v pohode… aj ked na fotke, ktoru mi spravil kamarat(pozri FB), sa mi zda, ze ta rukovet nie je az tak vysoko… hm, ale pocitovo dobre. ono je ine, ked clovek pri tom stoji a ked bezi v naklone a pokrcenymi kolenami s rukami do praveho uhla.

zatial len ladim optimalnu techniku behu s vozikom, na rovinke sa mi osvedcilo postrkavat croozer vzdy dalej od seba a dobehnut za nim, z mierneho kopca to ide samo, do kopca je to narocnejsie, prudky kopec som musel kracat…

tiez je interesantne, ze clovek si nevidi pod nohy a je nuteny skenovat teren pred vozikom. na to som si ale zvykol rychlo a vnimam to ako plus pri treningu…

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

dencik žena 27.02.2011 20:29:07

>> Jiří67, 15. 02. 2011 18:53:13

kocarek schvinn se da sehnat v praze. Podivej se na 3kolago.cz, tam maj presne tyhle kocarky, zavolej na kontakt a domluvis se s pani, ma to nekde u sebe v panelaku a i hned k odberu, cca 9tis.CZK. jinak taky ho moooc zvazuje, sice jsem behac zacatecnik, ale liby se mi to. fakt nevim. potrebuju to i do mesta mezi lidi, hodne cestujem, ale hlavne aby to bylo odpruzeny, teda pohodlny pro mimi.

avatar

Chomutov

Celkem 1637,41 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:03:24 (2014)

Jiří67 muž 01.03.2011 08:28:52

>> dencik, 27. 02. 2011 20:29:07

Díky za info a určitě tam zavolám :-)

Jeden dotaz pro všechny. Má někdo zkušenost se sportovním kočárkem X Run od X Lander ? Vypadá docela dobře, jen by mě zajímalo, jak to má s odpružením, abychom naší Aničku nevyklepali. Díky za odpovědi, Jirka

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí :-)
avatar

dencik žena 03.03.2011 16:47:49

>> Jiří67, 01. 03. 2011 08:28:52

ahoj jirko, teda ja mam z tech kocarku hlavu jako balon. nevim se rozhodnout. jestli ten schvinn a instep ultra runner, nebudou moc ¨klepaci¨pro ty nase mimca, nevim,jestli to neni super jen na nakej asfalt. hodne zvazuju joggster III od TFk, anebo shop n jogg od Red Castle, protoze ten bych mohla i takle normalne do mesta medzi lidi, na nakup,tim, ze se da odaretovat predni kolo. no na zadne dlouhe trasy to asi ani neni,na to je asi lepsi kocar s velkyma kolama.a taky zadny zavodak nebo bezec na dlouhe trate nejsem, jen potrebuju popobehnout za prckama, co mi jezdej na kole.
ja neznam nikoho kdo s tim ma zkusenosti, tak jen cumim do pocitace a ctu diskuze. mimi uz mi pomalu vyrusta z korbicky, tak pristi tyden urcite neco koupime. a hned popobehnu, a pisnu, co a jak. tak ¨lovu¨zdar

avatar

Chomutov

Celkem 1637,41 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:03:24 (2014)

Jiří67 muž 05.03.2011 08:52:29

>> dencik, 03. 03. 2011 16:47:49

Tak se jdeme dnes podívat po X-Runu, vyzkoušíme na prodejně a uvidíme. Anička je ještě malá a budeme ji do léta muset stejně vozit v hlubokém, jak na brusle, tak na běhání a na konstrukci X-Runu ji v poho dáme (máme X-Lander).

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí :-)
avatar

dencik žena 05.03.2011 14:54:29

>> Jiří67, 05. 03. 2011 08:52:29

a ja dnes objednala joggstra III novou kolekci. tesim se na nej mooooc. tak hodne zdaru

avatar

hour žena 16.04.2011 01:16:30

>> Jiří67, 26. 02. 2011 22:29:53

Jiří, můžu se zeptat který prodejce Vám sdělil, že budou Instepy dražší? Už jste ten kočár viděl v reálu? Myslíte, že je v poho? Taky nad ním uvažuji a nevím který typ. Jen mě štve, že u nás všichni prodávají modely z roku 2008, přitom v USA vyjde 2011 na 3600 Kč. Jen jak ho sem dostat :( je to drahý.

avatar

Chomutov

Celkem 1637,41 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:03:24 (2014)

Jiří67 muž 16.04.2011 12:12:01

>> hour, 16. 04. 2011 01:16:30

Tak my už máme koupenou tříkolku X Run od X-Landeru a jsme s ní spokojeni. Máme i čtyřkolku (trojkobinaci) od té samé značky, proto můžeme jednoduše přehazovat hlubokou korbu na oba podvozky. Aničce jsou 3 měsíce a ve sporťáku to zvládne až tak od půl roku, proto také ta volba stejné značky. Cenu Instepu jsem zjišťoval na http://www.kolobeh.cz/

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí :-)
avatar

Praha - Přezletice / Všelibice

Celkem 821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:29 (2010)
půlmaraton: 1:35:18 (2010)
maraton: 4:03:37 (2010)

Repsol muž 02.01.2013 10:50:56

Ahoj, hledám kočárek na běhání, ale hlavní podmínkou je aby „prcek“ byl otočeny na mě. Všechny ty „Charioty“ nebo „Croozery“ jsou obráceně. Nemáte někdo nějaký tip nebo zkušenost ? Slyšel jsem o kočárku, který má otočné „madlo“ a je pak možné zvolit jestli „prcek“ kouká na cestu nebo na mě (ale asi to nebude vysloveně na běhaní).

avatar

Praha

Celkem 28074,85 km
Minulý měsíc 50,91 km
10 km: 0:48:21 (2015)
půlmaraton: 1:54:21 (2015)
maraton: 4:17:55 (2013)

Jizi žena 02.01.2013 18:15:58

>> Repsol, 02. 01. 2013 10:50:56 Myslim, ze zadna sportovni verze bezeckyho kocaru k tobe nebude mit trpaslika otocenyho – ono to ma svuj bezpecnostni smysl – nestane se ti, ze se budes venovat vic diteti nez rizeni… ale jsou kocary, ktere maji hlubokou korbu a ta je samozrejme otocena k tobe (treba redcastle sport jogg). To jsem ti moc nepomohla, co? A proc vlastne takovy kocar hledas? Mas strach, ze na pidimuze/zenu neuvidis? Na sirsich rovnych cestach muzes v pohode bezet vedle a dal se s nim/ni bavit… a nevim jak u vas, ale u nas stejne M. vetsinu vybehu prospi a jinak v kocaru byt nechce.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 03.01.2013 11:34:29

>> Repsol, 02. 01. 2013 10:50:56

Mame Mountain buggy. Dokud byl malej v tom „vajicku“ co se dava do auta, tak jsme ho v tom vajicku vozili i na kocarku, a byl otocenej ke mne. Da se to tak pouzivat do cca 8mesicu, ale my jsme na klasicke sezeni presli drive, protoze tak se alespon zabavil pozorovanim okoli, ve vajicku uz byt nechtel.

EDIT: ted koukam ze maji i nejaky dalsi pridavek pro trosku vecsi deti aby byli otoceny face to face.

http://mountainbuggy.com/…-facing-seat

Jinak s kocarkem spokojenost, je to sice trochu vecsi krava na nakladani do auta, ale manevrovatelnost mezi lidma na chodnicich i v nakupnich centrech je vyborna.

avatar

Queeny87 žena 03.01.2013 15:15:03

Zdravím, prodáváme vozíky hezkých pár let, tak myslím, že můžu dát relevantní odpověď. Neuvádím jméno firmy, tak snad to nebude bráno jako reklama (pokud ano, tak se kaju a prosím o vymazání).

Pokud uvažujete o bruslích, tak jednoznačně charioty. Starší typy mají bubnové brzdy, ty nové teď i koutoučovky. Pokud to na bruslích trochu rozjedete tak v případě, že máte jakýkoli jiný vozík/kočárek než chariot, je brzdná dráha naprosto děsivá!!! Střetu se pak nevyhnete a první, kdo to schytá je prcek. Viděla jsem crash testy chariotu a díky hodně kvalitní ocelové konstrukci i po srážce autem vypadala figurína relativně OK. Při představě, jak někdo jede rychle na bruslích s klasickým kočárkem, nedobrzdí a napálí to třeba do 80ti kilového cyklisty je mi dost blbě. Vím, že charioty jsou drahé, ale pokud jste zarytí bruslaři, tak do nich běžte. To bezpečí za to stojí. A madlo je též polohovatelné.

To samý platí za situace, pokud hodně jezdíte do horšího terénu. Já sama jsem velký příznivec croozerů díky poměru cena-výkon. Ale odpružení, i to dokoupené, prostě není tak dobré jako u chariotu. Takže pokud to krosujete někde přes kameny a kořeny, běžte do chariotu.

Croozer je výbornej všestranej vozík. Pokud jezdíte na kole hlavně po silnicích a cyklostezkách, na brusle vyrazíte jednou za čas a ještě opatrně a chcete vozík „all inklusive“, tak je croozer nejlepší volba.

Samozřejmě, cenově jsem úplně někde jinde než u klasických kočárků…krom toho, pokud sportovní kočárek pořídíte, tak na takové to běžné courání stejně budete muset mít ještě jeden normální kočárek. Cenově je to tedy dost komplikovaná situace…pokud si to ale můžete dovolit, tak pro bezpečí a komfort vašeho dítěte nemůžete udělat víc.

Howgh :)

avatar

lhotakan žena 03.01.2013 16:03:58

Dovolím si podělit se o zkušenosti s Croozerem. Zvolili jsme ho především kvůli ceně, Chariot vypada lépe, odpružení originální, ale Croozer obsahoval v základu i jogging kolečko a kočárkové (to dlouho nevydrželo). Vozík jsme používali a snad i budeme při druhém dítěti na kole, na běžkách a já na běh. Dokud bylo mimi v miminkovníku bylo vše perfektní, vřele doporučuji, dítě bylo uhoupáno velmi rychle ke spokojenosti maminky i dítěte. Potíž nastala, když dítě vyrostlo z iminkovníku a usnulo, naší holčičce velmi padala hlava do stran a na hrudník díky nepolohovatelnosti sedadla. Nepomáhaly ani polštářky kolem krku. V zimě jsme ji celou obložili kojícím polštářem a to už vypadalo konečně pohodlně. Zpět k běhání, na vozíku máme dodatečné odpružení od Fialy, což je na kolo opravdu skvělé, nicméně pro běhání by bylo třeba ho vždy odmontovat (což je nepraktické), hůře se s ním ovládá vozík a do našeho výtahu jsem se již nedostaneme bez sundání jednoho kola.

Na druhé dítě, teď třímesíční, čeká BabyJogger Summit XC (velmi podobné BOB revolution SE a mountain buggy terrain) a už se nemohu dočkat, ale dříve než v šesti měsících tam syna neposadím. Zbývá zatím ponechat obě děti s tatínkem a vyběhnout sama.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 03.01.2013 16:14:25

>> lhotakan, 03. 01. 2013 16:03:58

Zbývá zatím ponechat obě děti s tatínkem a vyběhnout sama.

Idealni moznost pro behajici maminky a priklanim se k ni…

Ale vzhledem k tomu, ze se ptal tatinek, tak musi vyresit jak obcas vybehout a zaroven ulehcit mamince od potvurky. ;)

avatar

lhotakan žena 03.01.2013 16:20:11

To tatínka velmi chválím. Toho našeho na běh neužije, ale na kolo a běžky ano – to táhne vozík sám.

Mountain Buggy se mi moc líbil, ale Baby Jogger byl levnější a trochu lehčí.

Hezký den a ať se děcku v kočárku líbí.

avatar

Praha - Přezletice / Všelibice

Celkem 821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:29 (2010)
půlmaraton: 1:35:18 (2010)
maraton: 4:03:37 (2010)

Repsol muž 05.01.2013 09:16:45

Díky všem za příspěvky. Rozšířil se mi obzor :-) byť jsem nenašel na 100% co hledam. Hodně se mi zalíbil Mountain Buggy, ale ta cena je celkem HIGH. Prosim tě SlavoK jakou variantu máte ? Manželce se líbí JANÉ SLALOM REVERSE 2012 , ale ten opravdu nevypadá, že by byl na reálné běhání. Ještě jednou díky.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 05.01.2013 15:00:15

>> Repsol, 05. 01. 2013 09:16:45

Mame mountain buggy terrain koupeny pres internet z nemecka, tady ho jeste v roce 2011 ani neprodavali. On to neni vyslovene bezecke zihadlo, tempa pod 4min/km nezvlada, takze bruslit by snim asi neslo, i kdyz ma rucni brzdu. Spis takovy univerzal, chteli jsem jenom jeden, protoze specialni na behani bychom az tak moc nevyuzili.

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.