Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » beh, internet a socialne siete

beh, internet a socialne siete

Nalezené položky: 56 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 23.02.2011 11:12:54

kazdy pouzivame internet, inak by sme nemali moznost ani tohto fora…

problematika vyuzivania internetu a socialnych sieti je velmi siroka, rad by som sa zameral len na ten aspekt, ze online treningove denniky, diskusne fora a socialne siete typu facebook alebo twitter su beznymi nastrojmi, ktore pouzivame tak pri analyzach nasho treningu, ako aj pri vymene a zverejnovani informacii.

pravidelne zaznamenavam vacsinu svojich sportovych aktivit do online dennika a publikujem ich automaticky aj na facebook. verim totiz, ze clovek sa takto moze inspirovat pristupom inych, resp. sam ponuknut svojim priatelom inspiraciu.

co si o tom myslite vy?

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 23.02.2011 11:21:39

>> PeterFabok, 23. 02. 2011 11:12:54

Ja jsem naopak VELKYM odpurcem Facebooku. Takze za sebe muzu rict, ze tam NIKDY treningovy denik mit nebudu. Vlastne ani profil :-)

avatar

Praha 9

Celkem 9303,79 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:13 (2014)
půlmaraton: 1:31:41 (2013)
maraton: 3:27:44 (2014)

asteryx muž 23.02.2011 11:25:56

>> PeterFabok, 23. 02. 2011 11:12:54

I ja jsem drive mel ve svem profilu bezecky denik, ale bohuzel „novy“ facebook uz tuto aplikaci nepodporoval. Ale rozhodne se rad podivam na facebooku na stranky Behej nebo runnersworld kde je mozne ja ziskat nejake info, tak motivaci nebo se podelit a v pripade potreby zeptat (v podstate stejne jako tady, akorat v pripade runnersworldu, je to v trochu vetsim meritku).

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

GriseLouve žena 23.02.2011 11:42:40

Facebook mam, byt v omezene mire – odmitam tam zverejnovat sve soukrome informace a fotky a nekdy s uzasem ziram na to, co jsou tam lidi schopni a ochotni o sobe napsat verejne pristupne. Nicmene rada tam sleduju nekolik svych oblibenych (nejen) bezeckych stranek.

Casem planuju zkusit micoach, laka me predstava online deniku behu. Take bych si rada udelala svoje vlastni stranecky, asi formou blogu, coz je dneska nejbeznejsi a nejdostupnejsi. Jen porad nemuzu najit blog ktery by mi vyhovoval, takze budu muset vyplodit neco sveho a k tomu se musim odhodlat.

Zatim vse pisu do stareho diare z roku raz dva :-)

Motto: >> Kráčíš-li po tenkém ledě, můžeš rovnou tančit ... <<
avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 23.02.2011 12:22:10

>> Leszczynski, 23. 02. 2011 12:13:37

Nejen zlodejem casu. O prihlasenych uzivatelich facebooku se daji sbirat zajimava data – napr. pres ruzna tlacitka „To se mi libi“ (neni potreba na ne ani kliknout) apod.

Ono tech technickych „prusvihu“ je tam trosku vic.

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 23.02.2011 13:14:12

na to, aby o nas niekto zbieral informacie, ani facebook netreba, sukromie uz v takom ponati, ako ho pozname, neexistuje. nechcel som sa dotykat tejto stranky temy, to by sme mohli polemizovat a tom, co je to sukromie a ci ho vlastne potrebujeme…

… pokusam sa najst pozitivny pristup. tie statisice ludi v cesko-slovensku, ktori socialne siete tvoria a pouzivaju, nemam ambiciu nabadat k ich rozumnemu vyuzivaniu. skor sa snazim najst pozitiva takychto informacnych dialnic pre propagaciu sportu a kvalitnych idei.

napr. mne dailymile automaticky vyhadzuje reporty na facebook, priatelia sa mozu k tomu vyjadrovat, pripadne prispiet nazorom. osobne je pre mna vseobecne zaujimave, ze moji znami maju moznost mat prehlad o tom, ako zijem.

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 23.02.2011 13:16:03

>> xPablos, 23. 02. 2011 12:22:10

co myslis pod pojmom „zajimave data“. ja klikam len na to, na co chcem klikat a zverejnim len to, co chcem zverejnit.

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Rakovník

lassie žena 23.02.2011 13:22:34

Facebook nemám ani ho nehodlám zakládat. Taky v něj nemám důvěru, myslím, že je příliš snadno zneužitelný. Zloděj času je bohužel i net jako takový, když na to přijde. Přes všechna plus, co to má coby vynikající encyklopedie, chce přeci jen čas strávený u PC nepřehánět (což si myslím, ne vždy splňuju, bohužel). Pokud jde o záznamy kilometráže – plavání-běh-cyklo, udělala jsem si svou tabulku jen tak pro sebe, abych trochu byla v obraze a používám stejně jen v některých obdobích.

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 23.02.2011 13:42:28

Sociální sítě jsou od toho, aby se lidé seznamovali a komunikovali spolu. Zneužít se dá skoro všechno, když to někdo zneužít chce a když chce někdo o mně sbírat nějaká data, tak ať je sbírá. Stupeň ochrany si na facebooku můžu nastavit, jak já chci a zveřejňovat o sobě také jen to, co chci. Mně se facebook líbí, díky němu se mohou sdružovat lidi společných zájmů (viz skupiny „ultramaraton a přátelé“ nebo „československá tisícovka“), domlouvat se na společných akcích, což jde o dost jednodušeji a rychleji než třeba mailem. Dají se tam rychle a komplexněji zjistit informace např. o zlevněných letenkách, slevách sportovního oblečení atd. Když se někdo z mých „přátel“ vyjádří k mému příspěvku a přispěje třeba nějakou radou, dalším odkazem, jen to vítám. O tom, jak běhám nebo sportuju píšu občas na svůj blog, takže ti, co mají zájem, si to mohou přečíst. Kolik a kdy běhám nebo jak jinak sportuju, si píšu do papírového minidiáře a měsíčně zaznamenávám v hitparádě na behy/behej. Občas přidám nějaký ten komentář k článku nebo příspěvku na tomhle webu nebo zhodnotím závod. Teď už ale v menší míře než to bylo dříve. A ještě k facebooku-lidé, kteří nemají možnost častějšího kontaktu s lidmi stejně „postiženými“ třeba během nebo jsou i jinak osamělí, jsou sociální sítě alespoň nějakou alternativou, jak realizovat potřebu sociálního kontaktu s jinými lidmi.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 23.02.2011 13:46:16

>> PeterFabok, 23. 02. 2011 13:16:03

Neni potreba na nic klikat. Treba „To se mi libi“ tlacitko je facebookova aplikace, ktera obsahuje par zajimavych parametru – kdo, na jakem webu, jak casto. Kdykoliv vidis tlacitko „To se mi libi“ tak se vola skript na facebook.com a s temito daty si muze delat co chce.

To co si tam kdo pise za detaily, to je dalsi vec. Pokud si nekdo napise „na zed“, ze si koupil super novou 3D televizi a pod to, ze jede pristi tyden na dovolenou, tak si to misto „zdi“ mohl napsat rovnou na dvere.

avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 23.02.2011 13:56:20

Objevil jsem na FB spolužáka z vysoké a zanedlouho jeho příspěvek generovaný z runningfree­online.com. To je chytrý web, který to uměl hned i s miCoachem, umí GPS, fotku či video, … Moc se mi líbí 3D přehrávání GTX tras. Takže když mám něco běžeckého ke stažení, dávám to tam a občas to i zpublikuji na FB. Trošku se tak hecujeme. Tenhle portál by tam mohl založit skupinu (Škorpilova škola ji tam má).

Motto: No toto!
avatar

Praha 9

Celkem 9303,79 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:13 (2014)
půlmaraton: 1:31:41 (2013)
maraton: 3:27:44 (2014)

asteryx muž 23.02.2011 14:02:49

>> xPablos, 23. 02. 2011 13:46:16

jak uz napsala mapo, je na kazdym z nas jake info o sobe na FB da. Ja si si davam „status“ jednou za uherak, spise to pouzivam ke komunikaci s prateli.

>> pam65, 23. 02. 2011 13:56:20

skupina Behej.com uz je na facebooku a ma 4334 uzivatelu ;)

avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 23.02.2011 14:14:59

>> asteryx, 23. 02. 2011 14:02:49

Já myslel toto

Na FB ve skupině jsem, ale proč bych tam chodil, když se diskutuje tady?

Motto: No toto!
avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 23.02.2011 15:11:56

>> asteryx, 23. 02. 2011 14:02:49

Ano, mame svobodu. Pokud nekdo na FB chce byt, tak at tam je a muze si tam taky psat (temer) co chce. Obcas nektere veci delaji lide z nevedomosti, takze je vhodne upozornit, ze k jistemu „uniku dat“ tam dojit muze, a ze nektere veci nefunguji, jak si spousta lidi mysli. Treba ze zaskrtavatko sdilet/nesdilet zajistuje, ze se k datum dostane pouze skupina lidi, ktere znam. Ony podminky FB leccos napovidaji: „We do our best to keep Facebook safe, but we cannot guarantee it.“.

Pokud nekdo jede dobrovolne na dovolenou do Afganistanu, s tim, ze umrit muze i na ceske silnici, tak mu to asi stejne nerozmluvite :-)

avatar

Brno

půlmaraton: 2:07:50 (2011)

Izzie žena 23.02.2011 15:43:17

Fb používám. Hlavně místo icq a protože chodím do školy, tak taky místo spolužáků. Občas, asi tak jednou za tři týdny hodím na zeď nějaký hlod, osobně si ale myslím, že to pro někoho z venčí nemá abslotně žádnou informační hodnotu. Jinak nastavení soukromí je samozřejmostí. Jinak myslím, že často víc informací o sobě můžeš zanechat kdekoliv jinde, spousta lidí má blogy, dává fotky na veřejný servery atd. nakonec i tohle samotný forum může být taky zdrojem if-í. Jo a běžecký deník nepropojuju, protože většina mých přátel a známých sice běhání neodsuzuje, ale je jimi řekněme značně nepochopeno:-).

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 24.02.2011 09:20:33

otazka je aj, co su sukromne data a aky ma zmysel ich skryvat. nepaci sa mi osobne, ked si niekto vybuduje na socialnej sieti druhu identitu skrytu za prezyvkou, ktora sa diametralne lisi od jho skutocnej – to je len nahrazka za navstevu psychologa.

ja fungujem vsade pod vlastnym menom, pisem len o tom, ako skutocne zijem a nejakej „druhej pravdy skutocnosti“ sa nemusim bat

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 24.02.2011 09:27:56

>> PeterFabok, 24. 02. 2011 09:20:33

No, ty jsi dvoumetrový chlap …
Třeba runningfreeonline má možnost při zobrazování GPS tras schovat část v jisté vzdálenosti od bydliště.
Nebo když bude sedmnáctiletá holka ukazovat svoje pravidelné trasy v parku nebo v lese, prostě to není bezpečné. Ale to je skutečná bezpečnost.

Motto: No toto!
avatar

Rakovník

lassie žena 24.02.2011 09:39:58

>> PeterFabok, 24. 02. 2011 09:20:33

Taky si myslím, že je to o tom, že se po těch sítích pohybuje spousta různých individuí,který mají tak možnost se všelijak napojit. Ne že se „normální“ člověk musí za něco schovávat.

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 24.02.2011 09:57:36

ano, mate pravdu, napriek tomu si myslim, ze primarne by si mali ludia doverovat, nez si neverit.

sucasna spolocnost ma bohuzial ine moznosti aj pre roznych psychopatov, cim je dany aj tento fakt.

mozno sa na tom vsetkom podiela aj dnesna „anonymita“ vramci socialnych struktur spolocnosti, v ktorej dokazu nepozorovane vyrast a pachat zlociny vselijake „individua“

z tohto pohladu je zivot v socialnych sietach beztrestny

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Sloviensko

rudo muž 24.02.2011 10:26:59

FB a twitter uspesne ignorujem, nemienim s tym mat nic spolocne. Obcas citam blogy, ale v podtste forum poskytuje vsetko co potrebujem a je vela bezeckych for zameranych na velmi specificke temy.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Ústí nad Labem

Peggy žena 24.02.2011 10:49:49

Facebook mám jen, abych se mohla podívat, když mi někdo pošle odkaz a kvůli práci. Blogování je naopak vášeň. Od narození jsem psavec (tedy přesněji řečeno, první povídku jsme napsala v sedmi letech). Psaní jen tak pro zábavu je pro mě relax. Pravda, že vystavovat svůj život na netu je ošidné. Myslím, že člověk by si měl zachovávat tajemství.

avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 24.02.2011 11:08:36

Rekl bych, ze muj prispevek byl mozna trosku nepochopen. Tady nejde o nejake falesne identity. Jde o to, ze v podstate NEOMEZENY pristup k datum uzivatelu nemaji pouze lide, kterym to povolite zatrhavatkem. a) muze se vyskytnout chyba v operacnim systemu b) muze se vyskytnout chyba ve skriptech c) pristup k tomu ma spousta zamestnancu firmy – spravci, programatori,… d) muze dojit i k fyzickemu zcizeni serveru (pripadne „jenom“ zaloh)

V obecne rovine nejde jenom o „nejaky fotky“, ale je to v podstate databaze lidi a udaju, ktere urcite skupiny lidi muzou zneuzit – nabozenske vyznani, rasa,…

Sbirani uzivatelskych navyku ma taky obrovskou cenu. Vcelku jednoduse jde pak „vypocitat“ ze X% muzu mezi 25–30 chodi Ykrat denne na server o autech, kde stravi Z casu. Mimo jine take vedi, kteri muzi to jsou a maji na ne konktakt.

Co se tyce socialniho aspektu „socialnich siti“, v tomhle smeru nejsem odbornik. Podle me skutecnych pratel ma clovek minimalne, rekl bych tak 3–5. Ze jich ma nekdo na FB desitky az stovky je falesna iluze. Taky pribehy jak tam nekdo nasel „kamarada“ se kterym se nevidel 20 let, ty me taky neberou. Pokud se ti lidi 20 let nevideli, evidentne se ani nehledali, takze to s jejich pratelstvim nebude az tak horke. Osobne preferuji mit par pratel a „dobrych znamych“ se kteryma se vidam osobne, nebo si zatelefonujeme, kdyz bydli dal.

avatar

Celkem 5314,57 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:22 (2016)
půlmaraton: 1:47:01 (2016)
maraton: 4:12:05 (2014)

LemonaidLucy žena 24.02.2011 11:34:34

FB jsem dlouho odolavala. Soukromy ucet jsem mela zalozeny uz dlouho, protoze mi kamaradi posilali odkazy na fotky, na ktere jsem se chtela kouknout, bez uctu to neslo. Ale vyuzivat FB jsem zacala az v momente, kdy jsem si zalozila vlastni firmu. Ocenila jsem v tom pripade rychlost reklamy, zverejnovani novinek a interakci. Proste viditelnost bez velke namahy. Idealni pro firmu, ktera zacina. Jako soukroma osoba ted ocenuju i rychlou interakci s prateli. FB vyuzivam v podstate jen o neco mene nez Skype.

Motto: "When things are tough, you get tougher.” Chrissie Wellington
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

GriseLouve žena 24.02.2011 11:47:56

>> xPablos, 24. 02. 2011 11:08:36

Když to máš těžké. FB rozhodně bezpečný není a není radno tam zveřejňovat cokoliv, o čemž je člověk přesvšdčen, že ho to může poškodit, případně co nechce, aby vědělo dalších x tisíců lidí. Že někdo zjistí, že trávím x hodin na stránkách o čemsi je mi fuk. Budou-li mě spamovat reklamama do e-mailu, přidám další podmínku ve spam filtru. Kromě toho mám jeden e-mail právě kvůli „veřejným“ registracím.

Ona obecně internetová bezpečnost dosti pokulhává, ale to je všechno problém lidí samotných. Kdysi mě na jednom fóru obtěžoval neznámý člověk. Jedním svým názorem jsem se ho velmi velmi dotkla. Vytvořil si novou registraci na nový e-mail aby mohl spamovat ještě víc. Jenže ten e-mail použil už dříve u ročníkové práce :-) Během hodiny jsem svépomocí měla jméno, datum narození, adresu, telefon a ve finále zjistila, že je zákazníkem naší firmy :-D (podotýkám, že dané fórum bylo úplně o něčem jiném a šance že ten člověk bude takhle „blízko“ byla téměř nulová)

Prostě – člověk za sebou na Internetu nechává nesmazatelnou stopu. A je jen na něm, co se v té stopě zobrazí a kam až bude možné jej vypátrat.

Motto: >> Kráčíš-li po tenkém ledě, můžeš rovnou tančit ... <<
avatar

Černé Voděrady

Celkem 21068,57 km
Minulý měsíc 74,15 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 24.02.2011 12:24:59

>> GriseLouve, 24. 02. 2011 11:47:56

„Prostě – člověk za sebou na Internetu nechává nesmazatelnou stopu. A je jen na něm, co se v té stopě zobrazí a kam až bude možné jej vypátrat.“

No, právě, a proto se snažím co nejmíň dupat, aby ty stopy nebyly tak výrazné a nechodit do příliš veřejných prostor, aby na stopy nenarazil kde kdo, tedy na fb nejsem a fotky s přáteli sdílíme jinak – nejčastěji promítáním při osobním setkání, nebo i po síti ale bez fb. Pravda je, že jsem starší ročník a mírně mi uniká(podobně jako xPablosovi) smysl stovek virtuálních „přátel“.

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 24.02.2011 12:43:57

>> MartiNo, 24. 02. 2011 12:24:59

ja napriklad nenazyvam tych ludi na FB virtualni priatelia – v kontakte s kazdym z nich som z nejakeho dovodu, nieco nas spaja, nieco ma zaujima apod.

netreba to chapat ako nahrazku za skutocnych priatelov. kazdu sobotu chodim s dvoma kamaratmi na pivo a tazko si predstavit, ze by sme to nahradili pokecom na facebooku ;)

kedysi, ked chcel clovek svetu sprostredkovat nejaku ideu, musel napisat knihu, ktoru musel niekto prepisat a v niekolko desiatkach kopii sa s nou zoznamilo niekolko desiatok ludi, ktori potom danu myslienku ustnym podanim rozsirili dalej. potom prisla knihtlac a zacali vznikat tajne spolky, ktore sa bali, ze by sa ich myslienky stali prilis verejnymi(kvoli roznym perzekuciam atd. to je pochopitelne). potom prislo radio a telefony a nasli sa ludia, ktori tvrdili, ze telefon nemoze nikdy nahradit osobny kontakt a nepouzivali ich. potom prisli mobily a internet a nebolo to tak davno… ja sam som na konci 90-tych rokov tvrdil, ze kto je debil, ma mobil.

dnes si zivot bez mobilu neviem predstavit ani ja ani ty, ani vacsina z nas.

informacne kanaly dnes urychluju komunikaciu a distribuciu informacie, co prinasa moznosti tak pre podnikanie, ale hlavne pre vymenu idei.

viem si predstavit, ako by to vyzeralo, keby mal J.Kristus mobil a ucet na FB. sucasny „blahobyt“ nam umoznuje rozmyslat aj nad inymi vecami, ako kazdodenne prezitie, preto mame myslienky ktore su stravitelne pre vacsi okruh ludi, nez len najblizsie okolie a tymito kanalmi ich tam dostaneme a ziskame rychlu odozvu.

nas socialny zaber sa rozsiruje. nevyvijame sa len ako jednotlivci, ale aj ako komunita

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 24.02.2011 12:57:36

>> PeterFabok, 24. 02. 2011 12:43:57

Nazval bych situaci „inflace naslouchání“. Dřív to něco stálo, aby ti druhý naslouchal: buď to muselo být o něčem anebo tu mmusel být vztah. Internet obojí devalvoval.

Motto: No toto!
avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 24.02.2011 13:27:39

>> PeterFabok, 24. 02. 2011 12:43:57

A v cem je facebook tak revolucne lepsi nez treba diskuzni forum tady? Tady se prece muzes bavit taky s lidma o behani. A neni potreba se nejak „virtualne parovat“.

Moji pratele nejsou jenom bezci. Sportuji asi dva z nich a behu se pravidelne nevenuje nikdo z nich. Kazdy ma v podstate jine zajmy. Takze si dost dobre nedovedu predstavit, ze bych mel profil na facebooku, nejak bysme se navzajem pridali do pratel a potom nejak „hromadne komunikovali“. Kdyz napisu prispevek o behani tak to 80% z nich nebude zajimat, kdyz s nekym budu resit programovani, tak to zase nepobere jinych 80%. To samy cestovani, film,…

Kdyz se bavim (osobne, telefonicky, ICQ, prinejhorsim mail), tak je to jine. Nebezci nebudu 20 minut licit, jak jsem se dopracoval k vylepseni osobaku na 10 km trati.

avatar

Černé Voděrady

Celkem 21068,57 km
Minulý měsíc 74,15 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 24.02.2011 13:37:18

>> PeterFabok, 24. 02. 2011 12:43:57

Jistě. Pokrok nezastavíš. Otázka je, KAM ten pokrok směřuje.

Mobil používám, a velmi negativně vnímám například posun domlouvání schůzek, akcí z „příští čtvrtek v osm U Bruncvíků“ což platilo a všichni se tam sešli, k „ještě si zavoláme“, což vede k tomu, že se nemůžu dopředu těšit a na nic spolehnout, protože i půl hodiny před nebo pět minut po se dá mobilem učinit změna. O tom, že mi o půlnoci přijde sms s nějakou úžasnou zprávou třeba přímo od poskytovatele mobilní služby ani nehovoře. Vypínat mobil už nedokážu, protože děti.

„Vývoj komunity“ ........... ne to vzdávám, nejsme zde na fóru (a tedy v komunitě) sociologů, a navíc krátce shrnout celou situaci ohledně sociálních sítí (myšleno v tomto kontextu virtuálních) a „komunit“ na nich vytvářených nedokážu.

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 24.02.2011 13:40:22

>> xPablos, 24. 02. 2011 13:27:39

ja neporovnavam fb s tymto forom, snazim sa dozvediet, aky vseobecne vidia diskutujuci prinos tychto prostriedkov pre vzajomny kontakt.

s tymto vlaknom sa stalo to, co je pre komunikaciu dneska typicke – skepsa, nedovera, negativizmus. vo vsetkom najdeme nieco zle, nejake „ale“ ;)

snazim sa vidiet pozitivny pristup k tomu, ako tieto moderne media vyuzit – v konecnom dosledku medzi fb a tymto forom nie je az taky principialny rozdiel…

Motto: the best runner leaves no trace
Nalezené položky: 56 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.