Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Mizuno Wave Aero 8

Mizuno Wave Aero 8

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

křemen muž 08.05.2011 21:47:33

Prodám téměř uplně nové běžecké boty Mizuno Wawe Aero 8, červená barva. Silniční závodní běžecká obuv. prodávám kvůli nevhodné velikosti, v botech jsem naběhal cca 75km. Top stav, jako nové, původní cena 2800,–, prodám je za 1500,–. velikost UK 8.

avatar

křemen muž 11.05.2011 22:13:39

Bude to pro někoho zajímavější s cenou 1100,– ?

avatar

vjilek muž 24.05.2011 15:15:39

>> křemen, 11. 05. 2011 22:13:39

Dobrý den, možná bych měl o boty zájem. Cena je velice zajímavá a boty vypadají slušně. Nejsem nějaký zanícený běžec, takže na těch pár závodů co odběhnu je to výborná volba, jen se bojím velikosti. Byla by možnost poslat nějaké foto na e-mail? Nebo při nejlepším někde vyzkoušet? Odkud jste? Brno by bylo nejlepší. Vojtěch Jílek

avatar

vjilek muž 26.05.2011 09:27:14

Nebo již máte boty prodané?

avatar

křemen muž 26.05.2011 09:28:05

Dobrý den. foto klidně na mail pošlu, to není problém, pokud můžete, napište mi na triatlethonza@seznam.cz, a já vám pošlu foto. Jsem z Bořitova, okres Blansko, ale v Brně se párkrát týdně objevím. Takže budto zkusit stejné boty někde v obchodě, nebo se domluvíme, a zkusíte přímo tyhle.Ale pokud používáte obuv euro 42, neměl by to být problém. já používám stále eu 42,5 a s těmito jsem měl problém právě kvůli tomu půl číslu:-(

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.