Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Zajímavosti, novinky, výkony z české i světové atletiky

Zajímavosti, novinky, výkony z české i světové atletiky

Nalezené položky: 3109 První Předchozí | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 08.02.2021 12:53:48

>> rudo, 08. 02. 2021 11:34:33

OK, vychadzal som z komentara prenosu, nestudoval som si tabulky. Je mozne, ze v danom momente aj bol prvy, takze komentator sa zmylil iba v oznaceni tabuliek – svetove vs. europske :-) Bez ohladu na to, vypocitavanie bodov za vykon v danom momente a postaveni (chvilkovom) v tabulkach, je dost od veci.

Pri starte 200ky boli len 2, povodne nahlaseni viaceri. V prenose neukazovali, ci nebolo viac rozbehov. Oni ich ani nemozu naraz odstartovat viac ako 3 v hale – nepomestili by sa. Aj pre tuto logisticku zalezitost uz 200vku v hale moc nevidame. Bud sprinterom nakazeme schudnut a netlacit sa inym do drahy, alebo ich moc na 200vke v hale neuvidime (robim si srandu, keby si ma chcel brat smrtelne vazne).

avatar

Sloviensko

rudo muž 08.02.2021 16:16:21

>> Mato, 08. 02. 2021 12:53:48

myslim, ze ten cech mal zabehnuty ten rychlejsi cas uz predtym

aj sa tak vyjadrila trenerka v rozhovore po zavode

v podstate okrem tych hlupych bodov, sa hodnoti to, ze je to jeho jasny osobak v hale a teda ze mal dobru treninkovu pripravu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 08.02.2021 16:18:46

>> Mato, 08. 02. 2021 12:53:48

myslim ze mali bezat 4, preco 2 nenastupili sa nevie.

co sa tyka rekordu, pravidla asi nehovoria nic o minime startujucich, to kriterium sa pouziva iba pre udelovanie medajli a vyhlasovanie majstrovskych titulov, ale casy vzdy platia a su uznane

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 09.02.2021 08:36:11

>> rudo, 08. 02. 2021 16:16:21 + Mato

Ano, Jirka měl zaběhnuto o týden dříve. Volko je v evropských tabulkách druhý. Zajímavý je pohled do těch světových, kdy je Jirka 13 a Volko 24. Většina před nimi jsou američané.

Celý ranking je hloupý a jde přímo proti podstatě atletiky Ta měla vždy jednoduchá pravidla, jasná a přehledná. A teď nějaký mozek vymyslí šílenost s rankingem, kdy se z trenérů stávají kalkulačkoví stratégové snažící se prorvat závodníky na lépe bodovaný závod. Podívejme se jen na prosincový slovenský mistrák v chůzi. Zrušili Ostii, tak se vymyslel náhradní termín, kdy se v silném větru a zimě pochodovalo 125koleček, jen aby byly bonifikace za mistrovský závod. Přidali se naši, neb se hraje o olympiádu.

V Diamantovce chtějí rušit mnohé techniky, neb prý jsou pro diváka pravidla moc složitá a proto prý nemá o atletiku takový zájem a zavedou ranking. Ten je rozhodně jednodušší na pochopení, než pravidla vrhu koulí.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.02.2021 04:31:44

>> Skritek Hugo, 09. 02. 2021 08:36:11

ranking je prebraty snad z tenisu a lyzovania

atletika ma jasne vyjadritelny vykon v cislach, sekundy, centimetre

co sa tyka VOLKO-BENDOVA

myslim ze tam dali tie kecy o rankingu len preto, ze museli niecim nakrmit novinarov – media, ktore uz atletike nerozumeju ako kedysi.

ja som ten rozhovor precital takto:

Bendova si overila ze ma spravny z jej pohladu trenikovy system v tomto obdobi a kriticky test, 200 v hale pod 21 – osobak ukazal ze dosiahli co chceli

zrejme sa jedna o rozvoj sprinterskej vytrvalosti a snad aj sprinterskej sily – beh proti odstredivej sile do zatacky.

60m pouzivaju iba ako trenink startu, startovej reakcie a startovej akceleracie

halu beru iba ako trenink a testy a neladia vobec na 60m v hale.

jediny ciel je OH, co naznacili v tom vyroku o rankingu…

halove zlepsenie na 200m ale trochu slabsia vykonnost na 60m tomu zodpeveda

v tomto obdobi trenink maximalnej ci nadmaximalnej rychlosti nema vyznam, kedze sa to neda udrzat dlhodobo

nesledujem sice statistiku, ale mam dojem, ze majter v hale na 60m, potom v lete uz nebol majster na 100m

a moj nazor je, ze hala je na treinik a testy

ale nemali by exostovat halove ME a MS ale iba obycajne mitingy a ziadne halove kvalifikacie a ani by sa halove vykony nemali ratat pre letne kvalifikacie.

podobna blbost je v plavani MS v kratkom – 25m bazene

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.02.2021 09:42:29

Neuveritelne (doslova) vykony v Lievine: https://trackinsun.blogspot.com/…auts-de.html?m=1

Svetovy rekord zien na 1500m o 2s, skoro svetak u muzov na 3000m (treti najrychlejsi clovek na 3000m vonku ci vnutri). Muzsky europsky rekord na 1500m s 5s naskokom pred zvyskom pola, ktore malo aj sucasneho svetoveho rekordera – ako statistu. OK, Ingebrigtsena pozname, ale kto kedy viac pocul o Getnetovi Walem? Iba krutim hlavou…

avatar

Sloviensko

rudo muž 10.02.2021 09:58:05

>> Mato, 10. 02. 2021 09:42:29

ved rok vsetci trenuju s handrou na nose

potom ked v pretekoch mozu dat handru dolu, hned sa im lahko dycha aj bezi

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.02.2021 10:06:17

>> rudo, 10. 02. 2021 09:58:05

Heh, to by si dal za pravdu tym posukom s maskami so „simulaciou“ nadmorskej vysky. Pri tom poskakovani vypadaju ako na brannom cviceni a zvacsa maju 95 plus kg, pricom cakaju, ze maska im da dolu 15min z desiatky…

To v handrach na tvari nebude, kor ked ziaden zo serioznych bezcov ju pri treningoch nenosi (snad len pri prebehu mestom), ani na drahe, ani v lese. Inde bude pes zakopany, ked tu vidime svetove rekordy a vykony, ake tu neboli od r. 1999 (muzska 3ka).

Ked som si pozrel, ako sa bezala zenska 1500vka, tak mi skoro zabehlo – 4 kolo (od 600–800m) za 34s, dovtedy 29–30s, potom zas zrychlenie a posledne 2 kola 29 a 30s. Slecna po dobehu poskakovala, akoby prave odklusala 3 kolecka v tempe 7min/km…

avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 10.02.2021 10:32:43

>> Mato, 10. 02. 2021 09:42:29

Akorát se ukazuje to, co není zrovna povzbudivé, ale dalo se čekat. Tedy, že závodění v průběhu akorát snižuje výkonnost. Když teď mají všichni rok čistě na trénink a opravdu promyšlené tréninkové plány, tak na OH lze čekat spoustu světových rekordů. Samozřejmě svou roli hrají i boty, ale to tu tvrdím už nějakou dobu, že ten pokrok za poslední roky je obrovský a dělá minimálně vteřinu na kilometru i u treter.

No a u trojky je zase vysvětlení v tom, že ji (při jistém zveličení) nikdo neběhal, ta trať byla naprosto zapomenutá. Když si ji teď dá někdo lepší, ta hned je z toho zajímavý čas. Přesto Komena nikdo nepřekoná, takže asi v pořádku.

Na OH se strašně moc těším, nejvíc bych čekal od technických disciplín. Tyčka mužů i žen, výška žen, dálka mužů… K tomu čtvrtka překážek u mužů i žen, kde je ten svěťák určitě překonatelný.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.02.2021 13:28:16

>> Meescha, 10. 02. 2021 10:32:43

Trojka sa behava velmi casto – castejsie ako 5ka, ak ratame zimnu aj letnu sezonu. Len tych pokusov, kedy idu na super rychly cas moc nie je – nevidia v tom zmysel zaostat o 5–10s za Komenovym casom.

Zial, nie je to iba treningom, botami a wave light technologiou a kazdy, kto trochu vrcholovy sport sleduje aj inak ako iba divak, to vie. Prekonavaju sa totiz svetaky aj v technickych disciplinach, kde sutazenie nie je tak vycerpavajuce (pri rozumnom pocte startov) a skor nutne, aby doslo k pokroku. Najma ak si uvedomime, ze niektore svetaky, ktore v poslednych mesiacoch padli, su z dob anabolickych priser konca 80tych rokov. Ako je to mozne? Odpoved je jasna…

Ano, svetaky budu padat, ale nie (len) kvoli treningu a novym botkam. Ono sa totizto nepracuje len na vakcinach v laboratoriach ;-) . Zrovna minuly tyzden som mal v ruke polohotovu patentovu prihlasku s opisom stavu techniky, problem a riesenie pri istej ucinnej latke a pri doladovani obsahu s povodcom som na odlahcenie utrusil, ze by to bol idealny prostriedok na podporu vykonu. Uskrnul sa a lakonicky odpovedal, ze o tom nepochybuje, ze v momente predklinickej fazy testovania bude uz pouzivana, bez ohladu na vedlajsie ucinky…

A OH, ak vobec budu, budu velmi zvlastne. Na nejake svetaky by som sa vobec nespoliehal, najma ak sportovcom prikazu bubliny na mieste, aj mesiac vopred.

avatar

Sloviensko

rudo muž 10.02.2021 14:21:30

>> Mato, 10. 02. 2021 10:06:17

Mato, ked tam nenarubem smajlikov, to neznamena ze to myslim vazne

ja som rozmyslal ako to skomentovat, mal som aj variantu, ze bezci konecne dostali tie bobule, co tryzitelia koni davaju tym konom.

treba ale vziat do uvahy aj tu moznost, ze dnes technologia manipulacie DNA je uz velmi vyspela a tak ked sa ludstvu aplikuje vakcina na zmenu DNA sadistickym smerom, iste maju injekcie ktore modifikuju DNA smerom napriklad zmeny vyuzitia kysliku, alebo vyuzitia laktatu.

mame lavinu zlepsenych vykonov na maraton, polmaraton a fculek stredne trate

iste to pred rokmi najprv testoval SKY na TdF

ja uz davnejsie jednoducho ignorujem vsetky tieto nove rekordy, je to fraska.

az sa zacne 100m behat za 8 sekund, bude to DNA modifikovane s gepardom/cheetah

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Desert muž 10.02.2021 15:23:01

>> rudo, 10. 02. 2021 14:21:30

asi to tak bude, urcite ty bobulky od smailiku uz nestaci, ale ty jine preparaty jsou spatne zjistitelne, celkem razantni nastup od dob haileho g., mozna i proto do toho nesel :-P

geneticka modulace je mozna, jinym typem je blokace sede kury mozkove, muzes mit chovani jako zvire, v pripade cloveke porovnatelna opice, rychlejsi, silnejsi, hbitejsi, ekvivalentni stavu transu :-(

PS: s fraskou mas pravdu

avatar

Sloviensko

rudo muž 11.02.2021 05:40:10

>> Desert, 10. 02. 2021 15:23:01

az bude po vsetkom zacnu sa evidovat rekordy odznova, len pre 100% DNA ludi, a vykony biorobotov, klonov, mutantov, budu len ako cirkusove vystupenia

tiez by sa mali evidovat rekordy podla rasovej prislusnosti a nie podla obcianstva

napriklad europske rekordy nemaju zmysel, ked ich drzia africania

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 11.02.2021 08:34:53

>> Meescha, 11. 02. 2021 07:59:23

>> rudo, 11. 02. 2021 08:12:07

To hadam nie je nutne, pani. Rudo, zjavne si mal na mysli ani nie tak rasovu prislusnost, ako dosledne uplatnovanie ius sanguinis, resp. tam, kde je to zauzivane – ius soli.

Iste, obcianstvo mozes nadobudnut aj pocas zivota, pravo startovat vo farbach novej vlasti vsak nie je zakladnym ludskym pravom a kazda sportova medzinarodna federacia si moze tieto pravidla upravovat sama. Vidiac neblahe dosledky kupovania si plastickych Europanov zo vsetkych kutov sveta si myslim, ze sa to moze znacne obmedzit. A prospelo by to obom strana – imigrant sa nauci aj nieco nove, ako len sportovat (resp. jeho jediny dovod imigracie nebude len kupovanie si jeho vykonnosti) a Europania sa nebudu musiet – napr. v atletike – pozerat pri majstrovstvach Europy na okresne africke prebory.

avatar

Desert muž 11.02.2021 08:40:59

>> Meescha, 11. 02. 2021 07:59:23

bohuzel, zde ma rudo pravdu svetovy rekord je neco jineho nez evropsky, taky jsem mel prilezitost pod vedenim nejakeho pana Gustafa ( kamos od Emila) se zucastnit velice kvalitnich zavodu, v tomto pripade obcanstvi je jen formalni zalezitost, byl tam s podobnymi vysledkami nejaky Mustaffa, rok pred zavodem jsem " odesel", ten jeho cas bych dal v klidu :-P

myslim si ze spis tvoje chovani vuci rudovi je agresivni, oproti tobe ma rudo praxi a znalosti,

ty ruzne kliky by mel normalni clovek odpozorovat pouze z toho jake druhy viru se ve skutecnosti siri,

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 11.02.2021 10:10:56

>> Mato, 11. 02. 2021 08:34:53

Pokud vím, před pár lety se mluvilo o tom, že při změně občanství nebude moci daný borec závodit několik let za novou zem. Dosti by pomohlo, kdyby tam byla např. pětiletka a nutnost prokázat se schopností používat jazyk nové země. Bohužel nedošlo k přijmutí této zásady, vyhrála údajná lidská práva… (sic, co se dnes vše schová za lidské právo je neuvěřitelné).

Přiznám se, že velmi fandím myšlence Runczech a jejich Euroheroes. Sledovat při půlmaratonech neafrické běžce bylo tak něj osvěžující. Pro Meeschu: Přičemž s rasou to nemá dočinění vůbec nic. Jen se, mimo jiné, v té záplavě bezejmených černoušků rvoucích asfalt, kteří se objevují jako houby po dešti, aby po nich za měsíc dva nebylo ani vidu ani slechu, ztrácím. Zatímco Emě Maštalířové, šikovné mladé trojskokance z Čech, budu fandit na cestě za postupným zlepšováním.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 11.02.2021 10:14:43

>> Meescha, 11. 02. 2021 07:59:23

Trošku zu viel, nemyslíš?

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Desert muž 11.02.2021 10:34:13

>> Mato, 11. 02. 2021 08:34:53

ale ano africane maji dostatek zobu, ktery jim nikdo nekontroluje, proto je jich jako hub po desti, to same muze zezobat i evropan a myslim si, ze vykony budou porovnatelne

avatar

Desert muž 11.02.2021 10:39:22

>> Mato, 11. 02. 2021 08:34:53

>> Skritek Hugo, 11. 02. 2021 10:10:56

normalne plati 5 let a jazyk, tehdy to byl rok 90,

tedy prvni vlna vetsi imigrace, pruzracnost podminek tehdejsi doby nelze popsat, tehdy rizeni prilivu lobistickou skupinou :-D

avatar

Desert muž 11.02.2021 10:52:51

>> Meescha, 11. 02. 2021 07:59:23

jinak myslim si ze mista je zde dost, tvoje nazory jsou take nedky dost ustrelene, ale klidne se vykecej, hlavne neurcuj nekomu jestli ma nekde byt :-(

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 11.02.2021 13:42:28

>> Skritek Hugo, 11. 02. 2021 10:10:56

Ad pravo startovat a reprezentovat novy stat, kde si ziskal obcianstvo v priebehu zivota, najma v dospelosti: Pravnikom sa smeju, ze vzdy vyzaduju definiciu pojmu, o ktorom je diskusia, lenze casto je to nutne, lebo jedna strana hovori o voze a druha o koze a nikdy sa nedohodnu… Malo byt jasne urcene, preco sa taketo pravidlo (5 rokov byt obcanom a nutnost ovladat statny jazyk) ma vyzadovat. Ak je jasny ucel a dosledne sa vysvetli, preco je prospesne tento ucel sledovat, tak sa tzv (pomyleni) ludskopravni aktivisti mozu aj postavit na hlavu a nepomozu si. Ak sa vsak okolo vsetkeho chodi ako okolo hurucej kase (rozumej zvratena PC kultura), potom si presadi to svoje strana, ktora viac krici (rozumej, ma media pod palcom a masiruje verejnu mienku).

Je totiz rozdiel mat pravo pracovat – pretekat pod svojim menom/za svoj klub/sponzora – ktore pri splneni imigracnych predpisov by malo dat zakladne pravo sportovcovi si sportom zarabat. Reprezentovat danu krajinu vsak nemozno povazovat za zakladne ludske pravo – je to PRIVILEGIUM, na ktore nikto nema nespochybnitelne pravo. Napodobne, ked si nejaky sportovy zvaz urci, ze dopingoveho hriesnika uz nenominuje do reprezentacie, lebo reprezentant ma byt predovsetkym dobrym vzorom pre verejnost (mladez). Tak, ako niekoho vylucis z repre pre zle spravanie a nehodny priklad, tak sa moze zvaz rozhodnut nenominovat. No a medzinarodna asociacia/federacia moze stanovit aj univerzalne pravidla pre reprezentaciu, ktora – znova – je PRIVILEGIUM.

Ako vieme GB si sama slapla na traky s pripadom D. Chambers, kde by som bol fakt nekompromisny. Vsak napr. WMM si kludne mozu dovolit odmietnut pozvat uz raz trestaneho atleta. Bezat moze, ale len s davom a vtedy nema narok na prize money. Ak nieco chceme regulovat vseobecne a uplatnovat pravidla z pracovneho trhu na sport a reprezentaciu, vznikne z toho nieco, kde nejake domnele prava jedinca su povysene nad verejny zaujem, na skodu vsetkych. Vitajte v 21. storoci.

avatar

Sloviensko

rudo muž 11.02.2021 14:39:27

>> Mato, 11. 02. 2021 13:42:28

tieto veci sa uz riesit nebudu, celkova situacia sa po starociach zmenila vlani v lete, ked prestalo platit tzv „namorne pravo“

len verejnost o tom nevie pretoze samozrejme media…

vo svete existuju len asi 4 svojpravne slobodne krajiny, vsetky ostatne staty su biznisove korporacie registrovane aj na burze.

Slovensko je teda biznisova organizacia, kde kazdy obcan je majetkom tejto korporacie a podla starych zakonov z Vatikanu, korporacia ma pravo nad pravnickou osobou nesucou meno jedinca, a pociatocne pismena mena musia byt podla korporacie pisane velkymi pismenami

rudo – Mato

a korporacia vlastni aj fyzicke telo jedinca a aj jeho dusu.

preto si WHO medicina moze beztrestne robit s obcanmi co chce, pretoze vlastni ich tela, moze ich napchavat toxickymi jedmi, vakcinovat testovat a robit na nich rozne pokusy.

toto sa teraz bude riesit principialne

a z toho potom vyplynie aj uplne nova situacia ohladom obcianstva, zmeny obcianstva atd, nebude sa to riesit v ramci doterajsieho pravneho systemu.

v skutocnom medzinarodnom prave stale existuje registrovana CSSR, nik ju nezrusil, ale korporacie SK, CZ atd nemaju ziadny pravny podklad existencie.

podobne je to CCCP vs Rusko, otazka DDR…

komu sa podarilo zachranit si stary ruzovy obciansky preukaz z CSSR …

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 11.02.2021 15:03:50

>> rudo, 11. 02. 2021 14:39:27

Ten OP bol bordovy/cerveny, federalny = posledny knizkovy, hnedy. Ruzovy bol vodicak. Velke a male pismena, oznaceovanie vlastnych mien, nazvov obci, statov, atd. pochadza este z dob latiny, teda antickeho Rima. V nemcine sa tak oznacuju vsetky podstatne mena. Zas za tym nehladajme viac, ako za tym je.

A medzinarodne namorne pravo plati stale.

avatar

Sloviensko

rudo muž 11.02.2021 15:17:28

>> Mato, 11. 02. 2021 15:03:50

mas pravdu s tou farbou som poplietol OP a vodicak

s tym namornym pravom nemas pravdu, ide sa podla neho, avsak je to v podstate uz ilegalne

ano oznacovanie velkym pismenom je stara zalezitost ved som to napisal: starocia z Vatikanu

je o tom mnozstvo dostupneho materialu v roznych jazykoch, vidim ze si sa s tym este nestretol

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 12.02.2021 09:35:48

>> Mato, 10. 02. 2021 13:28:16

>> Skritek Hugo, 11. 02. 2021 10:14:43

>> Desert, 11. 02. 2021 10:52:51

Proto jsem tam tu větu dal do citace, aby si to náhodou neupravil. „Rasová příslušnost“ se nedá okecat a nemá to nic společného s naturalizovanými sportovci. Rudo by prostě neuznal ani rekordy kluka tmavé pleti, co se narodil v Evropě, vyrůstal se, ale je holt černý, takže podle Rudolfa má smůlu.

A ne, ty jeho fantasmagorie o spiknutích sem nepatří, to ať si šíří na svých oblíbených dezinformačních webech. Běhu se to netýká. Když se neumí udržet tématu, tak ať táhne. Ne, k podobným lidem nebudu tolerantní.

avatar

České Budějovice

Jirka123 muž 12.02.2021 12:40:42

>> Meescha, 12. 02. 2021 09:35:48

„…ať táhne…“

Ejhle demokrat! Jen ty správné názory!

Jen podotýkám – pokud je díky „pandemii“ zrušeno x závodů, tak se toto běhu týká…

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 12.02.2021 13:31:39

>> Meescha, 12. 02. 2021 09:35:48

No jasne a predtym si este scenzuruj vlastne prispevky… rudove pripsevky Ta mozu popudzovat a verim, ze nie iba Teba, sudiac podla reakcii, ale vies, ze sa da aj filtrovat, co citas? Mimochodom, ani Tvoje reakcie nie su vzdy v sulade s pravidlami. Riesi to tu niekto?

Madari maju take pekne porekadlo: Hovori sova vrabcovi, ze ma velku hlavu… Celkom sadne, nie?

avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 12.02.2021 13:49:20

>> Mato, 12. 02. 2021 13:31:39

To je hroznej blábol. Ostré reakce jsem měl cíleně jen na toho chorého člověka, co je off topic s hoax bláboly v každém druhém příspěvku. No a s tou jeho „rasovou příslušností“ je už dokonce za hranou zákona. Nechápu, proč máš potřebu se ho tak zastávat a nejen v tomto případě…

>> Jirka123, 12. 02. 2021 12:40:42

Když někdo píše o pandemii v uvozovkách, tak mě vlastně ani nepřekvapuje, že nedokáže rozlišit evidentní lži od názorů.

avatar

Bratislava

Brutto muž 12.02.2021 13:59:17

Nuz, blizi sa doba, ked uz aj na bezeckom fore budeme oznaceni za rasistu, ked napiseme, ze cierni atleti behaju rychlejsie, skacu dalej a vyssie, co vlastne vyplyva z ich fyziologie tela :))) Co sa ruda tyka, takisto povazujem niektore jeho vyplody za blaboly a obcas aj mimo temy (i ked toho je nastastie malo), ale narozdiel od niektorých, si dokazem obstarat mys s takym tym koleckom uprostred :)

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 12.02.2021 14:10:26

>> Meescha, 12. 02. 2021 13:49:20

Narozdiel od dnesnych „woke“ demokratov, aktivistov a bojovnikov za cokolvek, uznavam slobodu slova. Mam zhodne nazory s rudom? Nie. Ale to nemam ani so svojou zenou a beztak mozme spolu pekne vychádzat.

Akonahle zacneme nejaky nazor kriminalizovat, dosiahneme presny opak zamyslaneho. Je to rokmi overene.

Su nejake nazory nebezpecne? Nie. Sposob ich presadzovania za jedinu pravdu vsak ano. Aj to mame uz rokmi overene.

Mozem si mysliet, ze niekoho nazor je uplne scestny? Samozrejme a dokonca mu to mozem aj povedat/napisat a aj vysvetlit preco si to myslim.

Nalezené položky: 3109 První Předchozí | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.